Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
footer.php - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: footer.php (/Temat-footer-php-135220)

Strony: 1 2


RE: footer.php - Czaq - 02-07-2016 17:34

Aby zniknął czerwony komunikat chce aby zniknął. To jest głównym problemem ale chyba niestety nikt na to nie ma pomysłu :-(


RE: footer.php - siuvax - 02-07-2016 21:46

pojawia Ci sie w miejscu stopki czy zamiast calej strony?

najpierw podmien plik footer.php na swiezy z paczki z motywem a potem w index.php, single.php itd. wywal <?php get_footer(); ?>


RE: footer.php - Haxite - 02-07-2016 23:11

Czaq wszystko co zostało zapisane może zostać usunięte Smile
Nie ma innej możliwości, a po prostu czasem brakuje tylko czasu lub wiedzy na spełnienie tego Big Grin

To na co się natknąłeś nazywa się "hard coding" Smile

Przeważnie nie pomagam w takich sytuacjach ale jak widzę tych ekspretów to nie mam innego wyjścia. Napisz do mnie Idea

Tylko Ascoran miał dobry pomysł Smile


RE: footer.php - Czaq - 03-07-2016 17:09

Niestety nikt nie ma na to pomysłu? Haxite niestety jego pomoc się nie nada Sad


RE: footer.php - daniel42na - 03-07-2016 17:27

Wyślij na PW link do strony + login oraz hasło do panelu administracyjnego to zerknę.
PS. A tak w ogóle to nie wiem po jakiego grzyba usuwać linki ze stopki, autor wykonuje szablon więc poszanujmy jego pracę i je tam zostawmy.


RE: footer.php - radek0389 - 03-07-2016 17:40

Prawdopodobnie inny plik sprawdza czy zawartość footer zawiera odpowiednia zawartość. Trzeba trochę pogrzebać w kodzie i po problemie.


RE: footer.php - Haxite - 03-07-2016 17:46

(03-07-2016 17:27)daniel42na napisał(a):  Wyślij na PW link do strony + login oraz hasło do panelu administracyjnego to zerknę.
Moja pomoc się nie nada ponieważ poprosiłem o to samo na PW Jerk2

Chciałem szczerze pomóc ale gość ma problem aby zrobić nowe konto admina więc niech sobie sam radzi Lol


RE: footer.php - Madara Uchiha - 03-07-2016 17:53

Musisz przywrócić oryginalny plik footer.php ponieważ pewnie modyfikowałeś stopkę, jeśli chcesz, żeby tekst stopki był niewidoczny to ustaw na diva z tekstem style="visible:hidden" i zniknie


RE: footer.php - siuvax - 03-07-2016 20:02

(03-07-2016 17:09)Czaq napisał(a):  Niestety nikt nie ma na to pomysłu? Haxite niestety jego pomoc się nie nada Sad

o popatrz a taki to był ekspert Wink

szczerze powiem ze nie wiem o Ci chodzi
zrobilem tak jak Ty, zainstalowalem ten motyw u siebie, usunalem zawartosc footer.php. Pojawil sie ten czerwony blad, nadpisalem footer.php z oryginalnej paczki i wszystko wrocilo do normy. Potem usunalem wyswietlanie stopki na wszystkich podstronach i wszystko dziala bez tych linkow