Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilnie kupie konta FB z znajomymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pilnie kupie konta FB z znajomymi (/Temat-Pilnie-kupie-konta-FB-z-znajomymi-135156)



Pilnie kupie konta FB z znajomymi - Casano - 29-06-2016 22:15

Pilnie kupie jedno konto męskie z pewną ilością znajomych + konto żeńskie również z pewną ilością znajomych. Zainteresowane osoby proszę o kontakt priv


RE: Pilnie kupie konta FB z znajomymi - Robaczek12 - 29-06-2016 22:33

Uważajcie panowie i panie duzo teraz jest oszustow bo brak kasy na wakacje a te konto mi sie nie podoba śmierdzi....
Po pierwsze nie masz napisanych 50 postow to po hu.ja wstawiasz przedmiot na sprzedaz. Po drugie wy.aj mi stad oszuscie
Po Trzecie mozna prosic bana dla tego ...


RE: Pilnie kupie konta FB z znajomymi - KXT - 30-06-2016 01:11

ja mam konta na sprzedaz z napalencami Smile pw wal


RE: Pilnie kupie konta FB z znajomymi - Martin676 - 30-06-2016 02:30

(29-06-2016 22:33)Robaczek12 napisał(a):  Uważajcie panowie i panie duzo teraz jest oszustow bo brak kasy na wakacje a te konto mi sie nie podoba śmierdzi....
Po pierwsze nie masz napisanych 50 postow to po hu.ja wstawiasz przedmiot na sprzedaz. Po drugie wy.aj mi stad oszuscie
Po Trzecie mozna prosic bana dla tego ...

Tobie nie brakuje piątej klepki, patrzysz na klawiaturę czy po prostu stukasz na pałe? Gość niczego nie sprzedaje, a tymbardziej przy kupnie możliwość oszustwa niweluje sie praktycznie do zera. Dopóki nie zapłaci, nie dostanie w/w kont Wink Zastanów się czasami co piszesz, bo mam wrażenie, ze te cyferki z nicku maja coś wspólnego z Twoim wiekiem. To juz nie pierwszy Twoj taki post, który czytam..rzygać sie chceSmile Autorze tematu - zły dział.


RE: Pilnie kupie konta FB z znajomymi - ropek - 30-06-2016 07:09

Priv.


RE: Pilnie kupie konta FB z znajomymi - Robaczek12 - 30-06-2016 07:38

Martin676 po hu.ja sie wtrącasz duzo oszustów teraz jest każdy by chcial przed wpłata dostac konta haha Smile i Dlaczego mnie obrażasz???


Pilnie kupie konta FB z znajomymi - MaLiN - 30-06-2016 09:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.