Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-Gier-i-Portali-Randkowych-ZARABIAJ-z-pomoca-63-poradnikow-135141)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 30-11-2016 16:38

Wypłaty w listopadzie (za wrzesień) - tutaj można się niestety spotkać z takimi opóźnieniami. Łącznie jest to 744,80zł (już po odciągnięciu podatku przez portmmo). Zamazałem swoje dane, bo nie chcę żeby screeny z banku krążyły po internecie - jeśli ktoś wątpi w autentyczność, oczywiście mogę na PW podesłać "mniej ukryte" dowody wypłat Smile


Oczywiście całość jest zarobiona TYLKO przy użyciu metod opisanych w poradniku :

[Obrazek: gry.png]




Przypominam, że w związku z jutrzejszą zmianą cen poradników dot. skracania i sub/premium sms - wzrośnie również cena kompletu - więc dzisiaj jest ostatni dzień z ceną 428zł za wszystkie trzy poradniki.


Pozdrawiam
mysc


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - GroszDoGrosza - 18-01-2017 17:25

Czy pochwali się ktoś z kupujących swoimi zarobkami?


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 18-01-2017 18:46

(18-01-2017 17:25)GroszDoGrosza napisał(a):  Czy pochwali się ktoś z kupujących swoimi zarobkami?

Sam jestem ciekaw, ale jeśli chodzi o mnie to bez zmian, nie odnotowałem spadków, nic się nie zmieniło - wszystko jest tak samo aktualne jak w pierwszym poście.

Teraz sprzedałem sporą część zaplecza żeby przenieść siły na mini-strony (stawiam na pasywność!). W związku z tym niedługo pojawi się aktualizacja dot. tej metody - wraz z przykładami moich stron Smile

Jak poradnik przestanie być aktualny, na pewno nie będę go sprzedawał - a w razie gdyby stracił aktualność w ciągu 30 dni od zakupu, oddam pieniądze. Uprzedzam jednak, że taka sytuacja jest bardzo mało prawdopodobna, wręcz niemożliwa Smile


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - GroszDoGrosza - 18-01-2017 20:39

Pytam z ciekawości, a na zakup jestem przekonany ww 99% Wink


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 09-03-2017 17:46

Informuję, że od 1 kwietnia cena Kompleskowego Poradnika Sub/Premium SMS wzrośnie z 84zł do 99zł. W związku z tym zmieni się również cena zestawu oraz kompletu (w skład których wchodzi również ten poradnik dot. promowania gier).


Chciałem tą informację połączyć z nowym screenem wypłaty z portmmo (metody cały czas się nie zmieniły), ale - jeszcze nie dotarła. Ma być wysłana do końca tygodnia, jak tylko dojdzie - wkleję tutaj screen'a.

.


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 25-03-2017 21:47

Na dzień dzisiejszy, uważam że popełniłem błąd podwyższając cenę do 399zł. Przeliczyłem się. Chociaż taka cena jest adekwatna do moźliwości, to jednak stanowi za duży jednorazowy wydatek dla większości zainteresowanych - którzy po prostu rezygnują dowiadując się o braku możliwości negocjacji.

W związku z powyższym obecna cena jest już niższa, aktualna znajduje się w pierwszym poście.


.


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - rekki - 26-03-2017 20:47

Duży wkład pieniężny potrzebny będzie do wejścia w metody zawarte w poradnikach (suby i gry)?


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 26-03-2017 20:54

Cześć! Moim zdaniem - do zapewnienia sobie kontroli nad zapleczem i linkami - potrzebne jest tylko konto hostingowe z obsługą php (koszt około 50zł/rok). Jedyna płatna forma reklamy jaką opisuję to FB ADS - wszystkie pozostałe są całkowicie darmowe Smile

Oczywiście, można inwestować i np. kupować FP zamiast tworzyć od zera - ale opisuję dokładnie darmowe metody tworzenia ich samodzielnie, więc inwestowanie nie jest konieczne Smile Obecnie przeważnie polecam inwestować czas głównie w "mini-strony", a FP traktować jako dodatek - kiedyś było odwrotnie Smile


Podsumowując : jeśli masz już swój hosting, nie ma żadnych dodatkowych kosztów Smile


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 01-04-2017 11:05



+ Potwierdzam pełną aktualność oferty, poradnika, opisanych metod i możliwości zarabiania

+ Zgodnie z zapowiedzią, zmieniłem cenę kompletu w pierwszym poście (to nie jest żart związany z 1 kwietnia)





RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 11-04-2017 13:28

Nowa wypłata : 1039zł z PORTMMO (100% pasywnie!)

[Obrazek: portmmo.png]

Smile