Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-Gier-i-Portali-Randkowych-ZARABIAJ-z-pomoca-63-poradnikow-135141)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 03-07-2016 13:56

Jeżeli na prawdę poradnik kupi BARDZO duża grupa osób - to ograniczę lub nawet wstrzymam sprzedaż. "Tort" jest duży i osobiście nie boję się konkurencji (cały czas tak zarabiam) - problem polegałby na tym, że wszystkie te osoby najprawdopodobniej zaczną od tego samego miejsca - nie chciałbym aby były niezadowolne z za dużej konkurencji Smile

Póki co się nie zapowiada na dużą sprzedaż, więc najpewniej będzie taka możliwość Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - MaLiN - 04-07-2016 10:47

Pomimo, że to kolejny poradnik mysc'a który mnie mniej dotyczy jeśli chodzi o rodzaj zarabiania, to część rzeczy będzie przydatna do ogólnego zarabiania przez internet (nie tylko gry). W poradniku jest zawarta sporej ilości wiedza, aczkolwiek mam pewne odczucie, że to po prostu zbiór tego co jest na forum poukrywane, a nie zawsze użytkownicy potrafią to znaleźć. Dla takich osób kompendium wiedzy w jednym miejscu jakim jest ten poradnik to skarb. Więc tym co nie chce się szukać, znajdą tu wszystko. Pomimo, że cena już spadła, to i tak poradnik wydaje mi się nadal zbyt drogi.

Moja ocena to 7-/10



RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 04-07-2016 11:07

(04-07-2016 10:47)MLN napisał(a):  [...]W poradniku jest zawarta sporej ilości wiedza, aczkolwiek mam pewne odczucie, że to po prostu zbiór tego co jest na forum poukrywane, a nie zawsze użytkownicy potrafią to znaleźć.[...]Pomimo, że cena już spadła, to i tak poradnik wydaje mi się nadal zbyt drogi.[...]

Dzięki za recenzję !

Nie wiem czy jest tu coś o tym poukrywane - ten poradnik to moje autorskie sposoby, więc przypuszczam że szanse są niewielkie Smile

Dla zainteresowanych : Cena na pewno nie będzie niższa Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - MaLiN - 04-07-2016 14:30

(04-07-2016 11:07)mysc napisał(a):  Nie wiem czy jest tu coś o tym poukrywane - ten poradnik to moje autorskie sposoby, więc przypuszczam że szanse są niewielkie Smile

Gdyby dobrze przyjrzeć się niektórym tematom, a w szczególności postom, coś by się dało z tego ułożyć Wink


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - karol9919 - 04-07-2016 14:52

Jest jakaś ograniczona ilość sprzedanych sztuk?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 04-07-2016 15:26

Tak jak napisałem wcześniej - na tą chwilę nie, ALE nie wykluczam że sprzedaż mogę pewnego dnia wstrzymać.

Planuję mieć stały kontakt z każdym kupującym, w dodatku sam również tak zarabiam - i na tej podstawie będę mógł oceniać czy faktycznie konkurencja zaczyna przeszkadzać... tak na prawdę nie powinna w ogóle, ale zapewne każdy zacznie od ofert pod Polskę na FB - więc jeśli poradnik kupi dużo ludzi mniej więcej w tym samym czasie, może spaść zainteresowanie takimi reklamami Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - hunterpl444 - 04-07-2016 21:24

te 16800 w ile zarobione ?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 04-07-2016 21:40

(04-07-2016 21:24)hunterpl444 napisał(a):  te 16800 w ile zarobione ?


Od maja 2015 roku, czyli 13 miesięcy Smile W te 13 miesięcy jest również wliczony tzw. czas "prób i błędów", natomiast w poradniku przedstawiam już tylko najskuteczniejsze sposoby + ostrzegam przed błędami, które sam popełniałem Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - karol9919 - 04-07-2016 22:26

Ponosimy tylko koszta poradnika, hostingu + domeny oraz pracy?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 05-07-2016 10:11

Koszt poradnika na pewno Smile

Domena, hosting - możesz na upartego używać darmowych, ale wówczas nie będziesz miał nad całością kontroli, tym samym szanse na utraty ruchu zdecydowanie rosną - opisałem to również dokładnie w poradniku.

Inwestycje są w sumie niepotrzebne - opisałem jak budować całe zaplecze bez inwestycji, ale jeśli ktoś już "zaskoczy" z tematem, to jak najbardziej może kupić jakieś FP, zamiast tworzyć od 0 Smile