Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 25-09-2016 19:24

Cześć!
Nadszedł czas coś napisać, bo ostatnio nie chciało mi się tego robić i trochę posuchy w dzienniku zapanowało.
Od teraz przewiduje napisanie przynajmniej jednego podsumowania tygodniowo.
Jak z tym będzie? Postaram się dotrzymać danego słowa Smile.
Z zarobeczkami w dalszym ciągu kiepsko. Codziennie włączam mojego pół-automata, ale pieniędzy na koncie jeszcze nie ma więc słabo...
Zbieram też do wypłaty w Clixsense oraz Swpanel.pl i w tym drugim serwisie nie brakuje już dużo.
Zacząłem też na poważnie zabawę z sub-sms w platformie MyLead.
Oto wyniki z ostatnich dni:
[Obrazek: 173bfc8714fcc0f8med.jpg]

Wiem, konwersja cudo Big Grin.
Działam tam chyba od środy, więc nie jest źle jak na początek.
Jeżeli dziennik się wam podoba i go śledzicie, to możecie dać jakiegoś repucika czy chociaż coś napisać Smile.
Strzałeczka!


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 01-10-2016 13:48

ROZDZIAŁ II - PIERWSZE EFEKTY PRACY


Siemaneczko!!!
Dzisiaj pierwszy dzień października, więc pora na drobne podsumowanie i wyznaczenie celu na obecny miesiąc.
Wrzesień to dla mnie miesiąc powrotu do szkoły, zmiany trybu życia, zmniejszenia ilości wolnego czasu, mniejszej ilości opróżnianych puszek impreza...
ale też zmienienia w pewny sposób swojego życia (organizacja zadań) i obrania celów.
Jeżeli chodzi o zarobek internetowy, to postanowiłem, że moim głównym celem będą teraz suby. Do tego zbieram do wypłaty w jednym serwisie z ankietami oraz clixsense.
Codziennie włączam też swojego pół-automata i na razie ograniczę się do tych form zarobku.
Jaki jest mój cel na październik? 200 zł!
Tak, tyle. Patrząc na moje obecne poczynania może się to wydawać mało realne, ale mimo wszystko możliwe.
Zarobki będę aktualizował w tym dzienniku dopiero, gdy hajs znajdzie się u mnie na koncie albo w przypadku serwisu sub-sms osiągnę minimum.
Dziennik będzie aktualizowany 2 razy w tygodniu. Środa i sobota Smile.

Cel na październik
0 zł/200 zł






RE: Zarabianie piniendzy - danoneksss - 05-10-2016 17:36

Witam,
Przez ostatnie dni trochę mniej działałem, ale zarobki są.
Co ważne, w sobotę osiągnąłem niewyobrażalną dla mnie wcześniej dniówkę - 35 zł Huh.
Co prawda przez kolejne dni siadło tylko 7 zł, czyli 1 lead, ale i tak jest dobrze Smile.
Jutro pewnie też dużo nie zrobię, ale w piątek i sobotę będę pewnie działał ostro, także mam nadzieję, że do końca tygodnia jeszcze coś zarobię.
Na razie wygląda to tak:

Cel na październik
57,23 zł/200 zł

Kwotę mogę wypłacić już dzisiaj, więc zaliczam do zarobków.
Jak na razie jest bardzo dobrze. Jest dopiero 5 październik, a ja ponad 25% celu zrealizowałem, oby tak dalej Smile.
A tak w ogóle, to czyta ktos ten dziennik?
Jeżeli tak to dajcie znać Smile.






RE: Zarabianie piniendzy - Misiał - 05-10-2016 20:22

czytam i życzę powodzenia Smile


RE: Zarabianie piniendzy - danoneksss - 10-10-2016 18:40

Witajcie!
Na początek chcę się usprawiedliwić dlaczego nie napisałem w sobotę.
Mianowicie wpadłem na pomysł, że dziennik będę aktualizował w poniedziałek i sobotę.
W poniedziałek będę się dzielił wiadomościami z weekendu, a w sobotę z dni roboczych Smile.
Wydaje mi się, że powinno być ok.
Z zarobkami jest tak sobie, gdyż od czasu ostatniego postu nie zarobiłem nic. Zero Sad.
Może tylko gorszy okres, zobaczymy, na razie nie rozpaczam, gdyż mam jeszcze 20 dni do zrealizowania celu.

Cel na październik
57,23 zł/200 zł

Ostatnio wpadło w ucho Smile.





RE: Zarabianie piniendzy - danoneksss - 16-10-2016 13:53

Siemanko!
Wczoraj nie było postu, by cały dzień byłem mega zajęty, a wieczorkiem wiadomo jak jest impreza. Za to jest dzisiaj.
Przez 5 dni tego tygodnia, czyli do weekendu, było u mnie przeciętnie. Jakiś hajs wpadł, choć liczyłem na pary złotych więcej.

Cel na październik
95,22 zł/200 zł

Na półmetku miesiąca brakuje mi ponad połowę kwoty do zrealizowania celu, więc trzeba trochę spiąć ass, żeby dać radę.
Większość tej kwoty pochodzi z sub-sms, ale w piątek doszła do mnie pierwsza wypłatka z mojego pół-automatu, czyli działania na buxach.
Spokojnie, nie jestem masochistą, do klikania używam Multiclickera Big Grin.
Jak na razie moje zarobki z tego sposobu są mało satysfakcjonujące w stosunku do otrzymywanych $, ale patrzę optymistycznie w przyszłość.
Liczę na max. 200 zł/miesiąc z tego sposobu co i tak będzie bardzo ciężkie do zrealizowania, jednak zawsze coś wpadnie.
A teraz żegnam się z wami i idę się chillout'ować przed ciężkim tygodniem Smile.

Fajne, fajne Smile





RE: Zarabianie piniendzy - mahuzz - 16-10-2016 13:56

Ciiiśniesz danon! Trzymam kciukasy Big Grin


RE: Zarabianie piniendzy - danoneksss - 16-10-2016 14:02

(16-10-2016 13:56)mahuzz napisał(a):  Ciiiśniesz danon! Trzymam kciukasy Big Grin

Dzięki Big Grin


RE: Zarabianie piniendzy - jigorex - 16-10-2016 20:45

powodznia mordo !


RE: Zarabianie piniendzy - danoneksss - 17-10-2016 19:12

Siema!
Widzimy się po weekendzie, który nie wyszedł u mnie tak jak chciałem. Liczyłem na trochę większe zarobki, ale i tak nie jest fatalnie.
Jak na razie stan moich zarobków w październiku wygląda tak:

Cel na październik
102,22 zł/200 zł

Połowa przekroczona, ale ten tydzień widzę mało optymistycznie.
Dużo nauki niestety na mnie czeka i na internety pewnie nie będzie dużo czasu, choć dam z siebie wszystko.
I przede wszystkim dzięki za miłe i bardzo motywujące słowa Smile.