Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - headhunterz - 06-01-2018 10:37

Dzięki, lukne dziś Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Roluś - 07-01-2018 13:06

@[danoneksss] 2K17 zakończyłeś z wynikiem kilku tysięcy a 2K18 zakończysz z wolnością finansową i kilkudziesięcioma tysiącami Smile Wierzę w to i tak będzie Smile


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 08-01-2018 17:14

Witam czytelników! Big Grin

SŁOWEM WSTĘPU
Cel na poprzedni tydzień został zrealizowany Idea
Chyba pierwszy raz od trzech tygodni beka
Ale ogólnie zarobki troszkę podskoczyły, więc nie ma tragedii. Na razie... Big Grin

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
W ubiegłym tygodniu wpadło pasywnie kilkanaście dolarów z PPI.
Oprócz tego działałem na starej metodzie na subach i trochę ją rozszerzyłem, więc to zaliczam na +.
Szkoda tylko, że w drodze jest już ustawa na Suby, która moim zdaniem wejdzie na pewno i to wcześniej niż później...
Obym się mylił, zwłaszcza, że teraz jest to moja główna metoda zarobku Big Grin
Próbowałem też pewnej metody Parasite SEO, ale testy nie wyszły zbyt pomyślnie Sad
Poza tym trochę błądziłem i szukałem jakiegoś nowego kierunku, ale w dalszym ciągu do końca nie wiem co robić Undecided
Aha, wczoraj udało mi się wygrać zestaw poradników od pewnego użytkownika tego zacnego forum, więc na pewno będę testował Wink

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
Priorytet to suby i moja stara metoda.
Oprócz tego ogarnąłem, że być może nie widziałem efektów w SEO, bo frazy były za trudne. Szczerze mówiąc wątpię w to, ale może jednak.
Tak więc wczoraj znalazłem kilka bardzo prostych nisz, wybrałem jedną i spróbuję ją wypozycjonować.
Nie będę tworzył nowej strony tylko dodam post na starą i zacznę linkować.
Ewentualna konwersja nie będzie przez to zapewne zbyt wielka, ale nie to jest celem Smile
Prawdopodobnie zacznę również działać według jednej z metod z poradnika.
Wczoraj testowałem jedną, ale podobno jest już mocno wypalona, więc tak średnio Undecided

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 196 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 209 PLN

Cytat na dziś
„Sukces przychodzi do tych, którzy wyznaczają sobie cele i dążą do ich realizacji bez względu na przeszkody i rozczarowania.”



Polecam wyłączyć w momencie, gdy rapować zaczyna Rogal Big Grin


(07-01-2018 13:06)Roluś napisał(a):  @[danoneksss] 2K17 zakończyłeś z wynikiem kilku tysięcy a 2K18 zakończysz z wolnością finansową i kilkudziesięcioma tysiącami Smile Wierzę w to i tak będzie Smile

@[Roluś]
Proste, że tak będzie Smile


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Roluś - 10-01-2018 10:55

Wiedziałem że teraz wrzucisz nutę "NajsHajs" Big GrinBig Grin


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 10-01-2018 11:02

(10-01-2018 10:55)Roluś napisał(a):  Wiedziałem że teraz wrzucisz nutę "NajsHajs" Big GrinBig Grin

@[Roluś]
Nie mogło być inaczej Big Grin


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 15-01-2018 17:53

Witam i o zdrowie pytam Jerk2

SŁOWEM WSTĘPU
Cel na poprzedni tydzień został zrealizowany z pewnym zapasem, więc luzik Smile
W tym tygodniu szczerze mówiąc może być ciężko albo łatwo - bez pośrednich odczuć Big Grin

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
Poprzedni tydzień upłynął głównie na działaniu na subach.
Oprócz tego tak jak pisałem ostatnio, stworzyłem post pod jedną bardzo prostą niszę i trochę ją podlinkowałem, ale postu nie ma nawet w TOP 100.
Zdaję sobie sprawę, że to za krótki okres, aby wysnuć daleko idące wnioski, ale na razie zostawiam SEŁO w spokoju. Wku*wia mnie szczerze mówiąc Big Grin
Za jakiś czas może wrócę, ale na razie chcę skoncentrować się na innych metodach pozyskiwania ruchu Smile
Może też związanych z SEO, ale nie takim za jakie się je uważa.
Troszkę próbowałem też działać na Instagramie i w sumie jakiś ruch udało się już generować.
Na razie jednak metodę zostawiam na później, gdy będę miał więcej czasu/uda mi się ją zautomatyzować Smile
No i to by było chyba wszystko jeśli chodzi o poprzedni tydzień Smile

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
W tym tygodniu na pewno będę działał na subach.
Oprócz tego spróbuję nowej metody pozyskiwania ruchu, którą męczyłem wczoraj pół dnia.
Wydaje się, że wszystko powinno banglać, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Wiążę jednak z tą metodą dosyć duże nadzieje Smile
I od tego głównie zależy czy cel pyknie bez problemu czy z problemami.
Jak wszystko będzie się układało po mojej myśli to być może pod koniec tygodnia przycisnę Instagram Smile
Na więcej może nie być czasu, bo muszę się w końcu przyłożyć bardziej do nauki facepalm

Trzymajcie się!

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 209 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 223 PLN

Cytat na dziś
„Prawda zaś jest taka, że szkoła daje niewiele więcej niż wdrożenie człowieka w sposoby zdobywania wiedzy praktycznej.”






RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 19-01-2018 20:33

##############################################################################
WRACAM W MAJU 2018


[Obrazek: giphy.gif]


##############################################################################



RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 05-02-2018 20:12

Żeby nikt nie pomyślał, że się opier*alam Big Grin
Ktoś w ogóle tęskni za moim dziennikiem?
Jeśli tak to dawać reputy lub komentarze - wrócę wcześniej!


[Obrazek: 1.jpg]






RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - mahuzz - 05-02-2018 22:08

Proszę jak się odbiło wszystko Big Grin

Gratki!


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 06-02-2018 15:34

Dziękuję wszystkim za reputy Heart
Widzę, że jakieś zainteresowanie jest albo po prostu się nademną zlitowaliście (Big Grin), więc postaram się wznowić regularne prowadzenie dziennika jak najszybciej Smile
Chcę jednak, aby moje zarobki były stabilne i nie zdarzyła się sytuacja, że zostanę praktycznie z zerowymi zarobkami, jak to miało miejsce dwa tygodnie temu Smile
Tak więc ruszam znowu albo, gdy uznam, że jest tak jak powinno być albo na pewno pod koniec kwietnia!

(05-02-2018 22:08)mahuzz napisał(a):  Proszę jak się odbiło wszystko Big Grin

Gratki!

Trochę się odbiło, ale jeszcze wiele brakuje do wyniku, który by mnie satysfakcjonował Big Grin