Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 20-11-2017 17:25

Siemka,

Ku*wa!
Przez 20 minut napisałem taki zaje*isty post i już miałem go publikować, ale wyskoczył mi jakiś crash dump w połączeniu z blue screenem Big Grin
Komp się wyłączył i wszystko poszło wiadomo gdzie...
Drugi raz już mi się tego nie chce pisać Undecided

Tak więc powiem tylko, że wykręciłem najlepszą tygodniówkę odkąd liczę zarobki w skali tygodnia.
Trzymajcie się!

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 161 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 172 PLN

Cytat na dziś
„Zanim skrytykujesz innych, przyznaj się do własnych błędów.”






RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Roluś - 20-11-2017 20:13

Brawo Danoneksss Smile Konsekwentna praca przynosi efekty Smile


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 27-11-2017 17:49

Siemka Smile

SŁOWEM WSTĘPU
Właśnie dzisiaj zakończył się drugi miesiąc odkąd trochę zmieniłem swoje podejście do wyznaczania celów.
Jak na ten moment jest zaje*iście Cool
Cel na poprzedni tydzień został zrealizowany z dużym zapasem, bo wpadło prawie 300 zł... zabrakło naprawdę niewiele do tej kwoty.
Ale "co się odwlecze to nie uciecze", więc wiecie czego możecie się spodziewać Big Grin
Jak pewnie już zauważyliście wprowadziłem też podział postu na kilka "rozdziałów".
Mam nadzieję, że dzięki temu posty staną się bardziej przejrzyste Wink

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
Co zrobiłem w poprzednim tygodniu?
Większość zarobków pochodzi z PPI, czyli nic nowego.
Oprócz tego wróciłem też do subów. Jak się okazało metoda, na której zarobiłem kiedyś trochę PLN'ów dalej daje zarobić, więc już ponad 30 zł wpadło.
Nie jest to dużo, lecz 2 dni straciłem przez to, że działałem na MO, a to w ogóle nie konwertowało. Po przepięciu na MT jest znacznie lepiej.
Rozwijałem też projekt na FB. Jednak tutaj jest na razie dużo słabiej.
A szkoda, bo miałem nadzieję, że wszystko będzie grało, a $ leciały Big Grin
Jeśli chodzi o stronkę, to hindus jeszcze nie wyrobił się z usługą, więc czekałem. A w sumie nie miałem nawet czasu na linkowanie.

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
Na ten tydzień trochę planów jest. Dalej będę działał na PPI i subach.
Na subach zastanowię się nad zwiększeniem stawki, gdyż uważam, że konwersja nie powinna znacznie ucierpieć, a jednak stawka za leada byłaby prawie 2 razy wyższa.
Ale to jeszcze wyjdzie w praniu.
Oprócz tego spróbuję dopalić metodę związaną z FB. Jeśli będzie słabo to prawdopodobnie po tym tygodniu zawieszę projekt, ale muszę przetestować każdą możliwość Smile
No i jeszcze strona... chciałbym zacząć sam linkować, ale w tym tygodniu nie będzie na to czasuSad
Postaram się jednak zrobić jakiś fajny harvest mocnych linków i w przyszłym tygodniu powinienem ruszyć Smile

Dobra, trochę się rozpisałem Big Grin
Dajcie znać czy taki podział się Wam podoba i ewentualnie reputami też nie pogardzę Smile
Do następnego poniedziałku!

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 172 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 184 PLN

Cytat na dziś
„Aby poczynić postępy w jakiejś dziedzinie, trzeba czasem pchać się na siłę, choćby było to przykre.”






RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - lycho - 03-12-2017 12:51

Idzie Ci coraz lepiej. Czekam u Ciebie na dniówkę 100 zł Smile


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 04-12-2017 17:37

Witam!

SŁOWEM WSTĘPU
Nie wiem od czego zacząć Big Grin
Może pochwalę się, że cel został zrealizowany. Podobnie jak o w poprzednim tygodniu było to przekroczenie o wiele złotych Cool
Jednak przez to, że przez kilka dni na Cinstallerze stawki były bardzo niskie (przynajmniej u mnie), 300 zł dalej nie zostało przebite Undecided
Ale w tym tygodniu powalczę mocno, aby kolejną "granicę psychologiczną" przekroczyć.
Oprócz tego na ten tydzień mam jeszcze do zrealizowania kilka celów niekoniecznie związanych z tematem zarabiania, więc czuję, że przynajmniej przez 5 dni będzie ostry zapie*dol...
Choć w sumie teraz tak wygląda każdy mój tydzień Lol

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
Zarobki pochodzą z PPI, subów i ankiet (działam troszkę na cinstallerze - zawsze coś wpadnie).
Jak już wspominałem na PPI było troszkę słabo pod względem stawek przez bodajże 4 dni, ale widziałem, że ruch w dalszej chwili jest taki sam, więc nie spinałem się, bo i tak w tej kwestii nie mogłem nic poradzić Smile
Na subach postanowiłem zmienić stawkę na wyższą (11 zł) sądząc, że konwersja nie powinna znacznie spaść, a stawka za leada wzrosłaby prawie x2.
Po prawie trzech dniach bez leada szybko wróciłem do 6 zł Jerk2
Sytuacja od razu uległa poprawie, a korzystając z multiweryfikacji na MyLead załapałem się już na 2 odnowienia. I dzisiaj było pierwsze obciążenie.
Co ciekawe chociaż w subach siedzę już trochę czasu, to na odnowieniach nie zarabiałem nigdy Wink
Projekt na FB monetyzowany poprzez skracacze ledwo dyszy Sad
W ubiegłym tygodniu coś próbowałem zdziałać, ale ciągle są jakieś problemy.
Trochę odpuszczam, lecz wrócę prawie na pewno.

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
Hmm... co będę robił w tym tygodniu?
Standardowo działanie na PPI i starej niszy na subach.
Oprócz tego wpadłem wczoraj na nowy pomysł związany z subami, ale przetestuję go pewnie dopiero około weekendu.
FB na razie tylko będę utrzymywał przy życiu, aby grupa nie umarła Big Grin
Od dzisiaj ruszam z linkowaniem.
Przez weekend zająłem się małym harvestem mocnych linków, niestety zdobyłem ich za mało. Ale na razie będę działał na tym co jest Smile
Mam nadzieję, że jakieś ruchy wzrostowe w Serp'ach niedługo zaczną się pojawiać Smile

I to chyba wszystko, znów się rozpisałem Big Grin
Dajcie znać czy komuś w ogóle chce się tyle czytać Big Grin
Do następnego poniedziałku!

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 184 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 196 PLN

Cytat na dziś
„W całym świecie biznesu są dwa rodzaje zapłaty: doświadczenie i pieniądze. Najpierw zbieraj doświadczenie, pieniądze przyjdą później.”






RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Roluś - 08-12-2017 13:55

Ale cytat to zajebisty zapodałeś Smile


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - mahuzz - 08-12-2017 14:08

Dokładnie tak! Zgadzam się w 100% Smile


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - tomek7912 - 08-12-2017 19:52

Ile średnio filmów na jeden kanał pod ppi wrzucasz? Nie banują Ci ich?


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank! - danoneksss - 11-12-2017 18:03

Elooooooooooooooooooooooooooooooooooo Big Grin

SŁOWEM WSTĘPU
Zacznę od tego dlaczego mam taki dobry humor - w poprzednim tygodniu wpadło ponad 300 zł!
Udało się więc w końcu przebić ten próg i to, aż o kilkadziesiąt złotych, więc poprzedni tydzień był naprawdę miodzio Sex

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
W ubiegłym tygodniu było sporo pracy.
Standardowo działałem na PPI i subach, a oprócz tego pozycjonowałem stronę.
To znaczy próbowałem beka
Ogólnie jestem z tego zadowolony, gdyż stworzyłem tak naprawdę niezbyt dużo linków (ale w dosyć mocnych miejscówkach) i linkowane keywordy i nie tylko poszły w górę.
Jak to wygląda w tej chwili to dokładnie nie wiem, bo mój serp checker na serplabie niedomaga i ostatnio pozycje były sprawdzane 8.12.
Oprócz tego brakowało mi też trochę czasu na linkowanie, a później miejscówek.
Jednak wczoraj zrobiłem mały harvest i troszkę wolnych miejsc mam Smile
Tylko, że teraz znowu nie mam czasu facepalm
Masakra ogólnie przez to, że więcej niż pół dnia spędzam w szkole... ale już niedużo zostało Lol
Wczoraj dokonałem zakupu strony pod PPI/PPA (jeszcze zobaczę).
Moim zdaniem strona ma potencjał, ale trochę pracy muszę w nią włożyć.
Jednak o ile się nie mylę, niedługo powinna się zwrócić Smile

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
Ten tydzień będzie pewnie bardzo intensywny. Pracy jest masa, a pomysłów jeszcze więcej.
Standardowo będę działał na PPI i subach.
Jak najszybciej będę chciał doprowadzić nowo zakupioną stronę do stanu "cycuś glancuś" i postaram się linkować starą stronkę.
Z tym, że z linkowaniem może być ciężko Sad
Najprawdopodobniej uda mi się tylko stworzyć zaległą liczbę backlinków z ubiegłego tygodnia.
Projektu na FB dalej nie ruszam, choć zaplecze powolutku się zwiększa bez mojej interakcji Smile

I to chyba wszystko Smile
Jeśli post jest napisany chaotycznie, to przepraszam, ale pisałem go najszybciej jak potrafię Big Grin
Do następnego!

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 196 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 209 PLN

Cytat na dziś
„Na szczyt trzeba piąć się stopniowo, po jednym schodku, ponieważ winda nie działa.”




(08-12-2017 13:55)Roluś napisał(a):  Ale cytat to zajebisty zapodałeś Smile

(08-12-2017 14:08)mahuzz napisał(a):  Dokładnie tak! Zgadzam się w 100% Smile

Dziękuję chłopcy!
Postaram się utrzymać poziom Big Grin

(08-12-2017 19:52)tomek7912 napisał(a):  Ile średnio filmów na jeden kanał pod ppi wrzucasz? Nie banują Ci ich?

Różnie... bany oczywiście się zdarzają Smile


RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - pspsga - 11-12-2017 18:16

No , to już ładnie Ci idzie Tongue

Jak wygląda u Ciebie stosunek zarobionych pieniędzy PPI:SMS ?
Hervest robiłeś ręcznie , czy jakiś programik pomógł ? Big Grin

Powodzenia!