Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - denio - 30-05-2017 18:32

Tak jak Ci tam kolega wyżej napisał. Ograniczasz siebie sam i te zarobki nie będą prawdopodobnie wyglądać lepiej. Ja proponuję Ci abyś nie rzucał tego co robisz ale poświęcał temu mniej czasu i zajął się innymi dziedzinami zarabiania w internecie. Plus tego taki, że pieniądze będziesz miał, fakt faktem mniejsze ale zawsze jakieś ale przede wszystkim zaczniesz próbować czegoś co jest naprawdę dochodowe. Jest tyle możliwości w necie na zarobienie naprawdę ciekawych pieniędzy, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jak chcesz napisz na PW to Ci dam przykłady na czym możesz zarabiać Wink


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 31-05-2017 16:15

Cześć!

To już ostatni post w maju, lecz podsumowanie miesiąca ostateczne pojawi się dopiero w sobotę.
A teraz o tym co się u mnie działo przez kilka ostatnich dni Smile

- Buxy - już nic nie robię, ale wypłacone 0,77$ zostało Big Grin. W kolejnych postach nie będę już o nich pisał.

- Ankiety - codzienna rutyna, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 23,52$

- Wykonywanie zadań - nic nie robiłem, muszę w końcu ogarnąć co dalej.
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - nic nie robiłem, ale wejścia w stare linki są. Niestety konwersja przez obecny wygląd LP i cenę widoczną w każdym miejscu wynosi 0%.
Na razie nawet zbytnio nie mam czasu pomyśleć bardziej nad tym.
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - jest fajnie Big Grin. Hajsik wpada jak na razie przyzwoicie. Teraz mam 10 zł dziennie prawie z automatu.
Cinstaller - 27,10$

Circle - 20 PLN
Slidejoy - 3$

CEL NA MAJ
284,40 PLN/300 PLN


Coś dla prawdziwych prawilniaków Big Grin




(30-05-2017 16:43)tomek7912 napisał(a):  Widzę coraz lepiej Smile. Oby tak dalej!

Dzięki Smile, też mam nadzieję, że będzie coraz lepiej Big Grin

(30-05-2017 18:32)denio napisał(a):  Tak jak Ci tam kolega wyżej napisał. Ograniczasz siebie sam i te zarobki nie będą prawdopodobnie wyglądać lepiej. Ja proponuję Ci abyś nie rzucał tego co robisz ale poświęcał temu mniej czasu i zajął się innymi dziedzinami zarabiania w internecie. Plus tego taki, że pieniądze będziesz miał, fakt faktem mniejsze ale zawsze jakieś ale przede wszystkim zaczniesz próbować czegoś co jest naprawdę dochodowe. Jest tyle możliwości w necie na zarobienie naprawdę ciekawych pieniędzy, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jak chcesz napisz na PW to Ci dam przykłady na czym możesz zarabiać Wink

Dzięki za radę Smile
Wiem, że są dużo bardziej dochodowe metody i powoli będę starał się podążać w ich kierunku.
Np. teraz dałem sobie spokój z buxami, bo ta zabawa nie ma sensu skoro na PPI robię w dzień więcej niż tam przez miesiąc Big Grin


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - dawids7627 - 31-05-2017 16:29

(31-05-2017 16:15)danoneksss napisał(a):  Cześć!

To już ostatni post w maju, lecz podsumowanie miesiąca ostateczne pojawi się dopiero w sobotę.
A teraz o tym co się u mnie działo przez kilka ostatnich dni Smile
Ciężkie jest to PPI ? Nie wiem na czym to polega a chciałbym zacząć robić coś więcej niż mypay i ankiety

- Buxy - już nic nie robię, ale wypłacone 0,77$ zostało Big Grin. W kolejnych postach nie będę już o nich pisał.

- Ankiety - codzienna rutyna, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 23,52$

- Wykonywanie zadań - nic nie robiłem, muszę w końcu ogarnąć co dalej.
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - nic nie robiłem, ale wejścia w stare linki są. Niestety konwersja przez obecny wygląd LP i cenę widoczną w każdym miejscu wynosi 0%.
Na razie nawet zbytnio nie mam czasu pomyśleć bardziej nad tym.
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - jest fajnie Big Grin. Hajsik wpada jak na razie przyzwoicie. Teraz mam 10 zł dziennie prawie z automatu.
Cinstaller - 27,10$

Circle - 20 PLN
Slidejoy - 3$

CEL NA MAJ
284,40 PLN/300 PLN


Coś dla prawdziwych prawilniaków Big Grin




(30-05-2017 16:43)tomek7912 napisał(a):  Widzę coraz lepiej Smile. Oby tak dalej!

Dzięki Smile, też mam nadzieję, że będzie coraz lepiej Big Grin

(30-05-2017 18:32)denio napisał(a):  Tak jak Ci tam kolega wyżej napisał. Ograniczasz siebie sam i te zarobki nie będą prawdopodobnie wyglądać lepiej. Ja proponuję Ci abyś nie rzucał tego co robisz ale poświęcał temu mniej czasu i zajął się innymi dziedzinami zarabiania w internecie. Plus tego taki, że pieniądze będziesz miał, fakt faktem mniejsze ale zawsze jakieś ale przede wszystkim zaczniesz próbować czegoś co jest naprawdę dochodowe. Jest tyle możliwości w necie na zarobienie naprawdę ciekawych pieniędzy, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jak chcesz napisz na PW to Ci dam przykłady na czym możesz zarabiać Wink

Dzięki za radę Smile
Wiem, że są dużo bardziej dochodowe metody i powoli będę starał się podążać w ich kierunku.
Np. teraz dałem sobie spokój z buxami, bo ta zabawa nie ma sensu skoro na PPI robię w dzień więcej niż tam przez miesiąc Big Grin



RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 03-06-2017 10:41

Witam Was!

Na początku podsumuję szybko maj.
Zarobiłem w nim:

CEL NA MAJ
286,50 PLN/300 PLN


W sumie jest całkiem dobrze - do trzech stówek zabrakło niewiele. Gdybym przez cały miesiąc miał taką formę jak na jego końcu, to na pewno byłoby dużo lepiej Wink
Jako cel na czerwiec wyznaczam 400 zł. Jest to drugi stopień, który chcę osiągnąć.
Kolejnym progiem będzie 700 zł miesięcznie Cool
I oczywiście uda mi się tyle zarabiać. Jest to jedynie kwestia czasu Smile

A teraz opis tego co zrobiłem przez ostatnie dni:

- Ankiety - codziennie wchodzę, jak coś jest to wypełniam.

- Wykonywanie zadań - nic kompletnie nie robiłem.

- Sub-sms - w dalszym ciągu jest słabo Sad. Konwersja teraz jest nieporównywalnie mniejsza w stosunku do tego co było przed aferą.
Miałem z subami plany krótkoterminowe oraz długoterminowe, ale ze wszystkich będzie trzeba jednak chyba na razie zrezygnować.
Wpadł mi jednak ostatnio zabłąkany leadzik Idea. W przyszłym tygodniu podziałam więc trochę na mojej starej niszy i zobaczę co z tego wyjdzie.
Jak będzie totalna lipa to odpuszczam.
Fireseub - 3,80 PLN

- PPI - ostatnio z niewiadomych przyczyn zanotowałem spory spadek zarobków. Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy.
Cinstaller - 6,65$

CEL CZERWIEC
27,70 PLN/400 PLN



RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 10-06-2017 10:39

Siemano!

Zastanawiam się nad małą zmianą formy dziennika, ale na razie nic jeszcze nie wykombinowałem Big Grin.
Więc jedziemy po staremu Smile

- Ankiety - codziennie wchodzę, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 3,13$

- Sub-sms - nic nie działam.
Fireseub - 3,80 PLN

- PPI - To co w tej chwili dzieje się u mnie z PPI to coś pięknego Cool
Hajsy siadają jak poj*bane Big Grin. Oczywiście jednak nie odpuszczam i pracuję dalej, aby zarobki były jeszcze większe.
Chociaż mógłbym teraz nic nie robić, a i tak przez jakiś czas (dłuższy lub krótszy) wpadałoby mi około 20 zł dziennie całkiem pasywnie Smile
Jak sobie tak popatrzę wstecz i przypomnę jak nie mogłem zarobić prawie nic, to czuje się zajebiście Big Grin
Cinstaller - 48,78$

Jest fajnie, a będzie jeszcze lepiej!

CEL CZERWIEC
191,70 PLN/400 PLN


Jesse Pinkman Pany!





Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - tomek7912 - 10-06-2017 11:35

Z ppi działasz na yt czy strony www?


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 10-06-2017 11:42

(10-06-2017 11:35)tomek7912 napisał(a):  Z ppi działasz na yt czy strony www?

YT Smile


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 17-06-2017 08:54

Witam!

Co tam u Was? Bo u mnie bardzo dobrze Big Grin.
Hajsiki siadają, można powiedzieć, że mam już wakacje... generalnie gitarka Big Grin
Z tego co obliczyłem to będę miał praktycznie 11 tygodni wolnego od szkoły 2
Musowo trzeba ten czas dobrze spożytkować, aby zbudować imperium pasywnego dochodu albo chociaż imperium dochodu Big Grin.
Taki jest jeden z moich celów na wakacje.
Postanowiłem, że codziennie będę poświęcał na działanie około 3 godzin.
Gdyby efekty były jeszcze bardziej zauważalne, to najprawdopodobniej ten czas zostanie zwiększony, ale na razie zostańmy przy 3 godzinkach Smile.
Gdyż kluczem jest SYSTEMATYCZNOŚĆ.
Teraz opis tego co zrobiłem.

- Ankiety - codziennie wchodzę, jak coś jest to wypełniam.
Clixsense - 5,21$

- Sub-sms - nic nie działam, ale 3,80 jest Big Grin
Fireseub - 3,80 PLN

- PPI - codziennie działam na moich niszach, ale raczej od poniedziałku przerzucę się na PPA, a linki z PPI powinny zarabiać pasywnie całkiem fajne $ Smile.
Jednak zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce
Cinstaller - 99,00$

CEL CZERWIEC
384,10 PLN/400 PLN







Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - tomek7912 - 17-06-2017 10:32

Nie wiem czy PPA nie zmniejszy konwersji. Te akcje do wykonania mogły by odstraszać "leady".


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 17-06-2017 10:42

@[tomek7912]
Konwersja zmniejszy się na 100%, jednak leady w PPA są lepiej płatne.
Mimo wszystko uważam, że zarobki na PPA będą mniejsze niż na PPI, ale spróbować nigdy nie zaszkodzi Smile
Może akurat się mylę Big Grin