Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: 2017 - Rok przełomowy - danoneksss - 02-05-2017 15:31

ROZDZIAŁ III - PRZEŁOM


Siemanko wszystkim!
Z racji wolnych dni, które teraz mam, zebrało mi się na przemyślenia i refleksje.
Obecnie z zarobkami jest u mnie totalnie CHU*OWO.
Jednak większą frustrację sprawia mi fakt, że nie siedzę na dupie i nic nie robię, tylko szukam, czytam i coś działam... a poważnych zarobków jak nie było tak nie ma.
Nie jestem jednak typem człowieka, który po byle niepowodzeniu się załamuje. Zawszę prę do przodu nawet pomimo niedogodności.
Tym mocniej widzę to u siebie teraz.
Naprawdę zaobserwowałem, że moje nastawienie do życia, myślenie, wiedza i inne temu podobne rzeczy poważnie zmieniły się od czasu, gdy zacząłem zarabiać w internecie.
Czytam książki na temat finansów, rozwoju itp. i czuję, że dzięki temu idę w dobrą stronę, która w końcu kiedyś przyniesie mi wolność finansową i zapewni przyzwoity standard życia bez konieczności pracowania na etacie przez 50 godzin tygodniowo.
Jednak na ten moment pieniędzy nie widać.
Trzeba jednak spiąć dupę i zmienić ten stan rzeczy, gdyż to jak nasze życie wygląda zależy prawie wyłącznie tylko od NAS SAMYCH i od wyborów jakich w pewnym momencie życia dokonujemy. Nie ma co się opier*alać i zastanawiać czy jakiś pomysł wypali, gdyż to nie ma sensu. Trzeba działać i testować to w praktyce, gdyż nawet najgenialniejszych pomysł bez realizacji jest niewiele wart. A jeżeli pomysł okazał się totalną klapą to trzeba to olać, wyciągnąć wnioski i próbować z kolejnym, gdyż tak właśnie wygląda droga do sukcesu.

Jeżeli wrócicie do pierwszego postu w moim dzienniku to zobaczycie, że działam już online wiele miesięcy i wiele osób przez ten czas robi już konkretny hajs.
Ja nie. Czemu? Nie wiem dokładnie. Nie mówię, że nie zarobiłem nic, ale ok. 1,5k przez taki czas mnie nie satysfakcjonuje.
Zwłaszcza, że próbowałem już wielu metod zarobku, ale żadna do końca nie podeszła na tyle, bym mógł robić fajny hajs.
PORA TO ZMIENIĆ!

Przez długi okres działałem bez wyznaczonych celów, tylko chciałem zarobić jak najwięcej (ile zarobiłem już wiecie).
Teraz uważam, że takie podejście jest złe, więc pora obrać jakieś cele.
Na ten moment uczę się i żyję z rodzicami, więc nie potrzebuje nie wiadomo ile floty, lecz kieszonkowego nie dostaje. W ogóle nie rozumiem ludzi, którzy na wszystko ciągną hajs od rodziców w wieku prawie 20 lat, przecież to jest brak godności. A takie osoby są.

Pierwszy cel nie jest zbyt wygórowany, gdyż jest to 400 zł miesięcznie od czerwca. Taka kwota pozwoli mi na niezbędne wydatki i trochę luksusu Cool. Bo wiadomo, że zawsze jeszcze gdzieś na boku dorobi się jakieś dodatkowe "piniądze". Jednak w późniejszym okresie, gdy będę kończył edukację na pewno będzie to za mało. Więc cel będzie musiał wzrosnąć, a jeżeli nie to będzie trzeba udać się do tradycyjnej job i zostać "niewolnikiem systemu na smyczy pana" cytując pewnego użytkownika tego forum Big Grin.
Kolejnym etapem, który jeszcze nie wiem kiedy się rozpocznie będzie zarabianie miesięcznie 600 zł. Taki cel będę chciał osiągnąć w przyszłym roku szkolnym albo wcześniej, jeżeli nagle zaczęłoby mi super się powodzić. O kolejnych celach na razie nie rozmawiajmy.

A teraz o tym jak zamierzam ten cel osiągnąć.
Na razie działam po części w czterech dziedzinach.
- Sub-sms - próbuję powrócić do stanu sprzed afery z phishingiem. Wtedy na mojej niszy wyciągałem +- 200 zł/miesięcznie. Co dawałoby już połowę kwoty potrzebnej do zrealizowania pierwszego celu. Jednak w ówczesnym serwisie konwersja jest prawie zerowa. Testuje teraz inny i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak więc wygląda na ten moment sytuacja z sub-sms.
- Buxy - działam z użyciem Multiclickera, ale możliwe, że na dniach przestanę, gdyż tracę nadzieję czy uda się z tego wyciągnąć chociażby 50 zł/miesiąc.
- Ankiety - tutaj sprawa nie wygląda źle. Zawsze jakieś ankietki wpadną i przynajmniej to zajęcie jest opłacalne pod względem poświęcanego czasu do zarobków. Głównie dzięki Clixsense. Jeżeli ktoś chce zacząć zarabiać w tym serwisie to zgłaszać się do mnie, gdyż mam pewną widzę o tym serwisie i dysponuje poradnikiem, który wszystko wyjaśnia co do tego jak tam zarabiać.
- Wykonywanie zadań - miałem spore nadzieje co do tego sposobu zarobku. Jednak na MyPay nie szło wykonywać zadań nawet pomimo zmiennego IP. Zadania niby były, jednak po wejściu w nie najczęściej ukazywała się biała karta Sad. Jedyne nadzieję wiąże jeszcze z Clixsense i obecnymi tam taskami. Jeżeli nawet to nie wypali to z zadaniami daję sobie spokój.

Tak to wszystko na ten moment wygląda. Wpisy postaram się teraz umieszczać codziennie, aby każdy znał moją sytuację i mnie motywował. Mam nadzieję, że mój dziennik pozwoli także innym osobom zacząć zarabiać przyzwoite pieniądze, no i przede wszystkim mnie Big Grin. Jeżeli ktoś doczytał do końca to dać znać i napisać jakiegoś komenta! Będzie mi strasznie miło, a poza tym trzeba rozkręcić ten dziennik.
I pamiętajcie zawsze trzeba cisnąć do przodu nie zważając, na wszelkie trudności.
A więc oficjalnie ogłaszam, że kiedyś rozpier*olę bank! Big Grin






RE: 2017 - Rok przełomowy - Pablo1878 - 02-05-2017 15:33

(02-05-2017 15:31)danoneksss napisał(a):  Wykonywanie zadań - miałem spore nadzieje co do tego sposobu zarobku. Jednak na MyPay nie szło wykonywać zadań nawet pomimo zmiennego IP. Zadania niby były, jednak po wejściu w nie najczęściej ukazywała się biała karta Sad. Jedyne nadzieję wiąże jeszcze z Clixsense i obecnymi tam taskami. Jeżeli nawet to nie wypali to z zadaniami daję sobie spokój.

A miałeś wyłączonego adblocka? Bo to częsty powód. Ostatnio była fajna akcja na Mypay za 1,80 zł i szło nieźle zarobić.


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 02-05-2017 15:38

(02-05-2017 15:33)Pablo1878 napisał(a):  
(02-05-2017 15:31)danoneksss napisał(a):  Wykonywanie zadań - miałem spore nadzieje co do tego sposobu zarobku. Jednak na MyPay nie szło wykonywać zadań nawet pomimo zmiennego IP. Zadania niby były, jednak po wejściu w nie najczęściej ukazywała się biała karta Sad. Jedyne nadzieję wiąże jeszcze z Clixsense i obecnymi tam taskami. Jeżeli nawet to nie wypali to z zadaniami daję sobie spokój.

A miałeś wyłączonego adblocka? Bo to częsty powód. Ostatnio była fajna akcja na Mypay za 1,80 zł i szło nieźle zarobić.

Kurde, cały czas był włączony - myślisz, że to przez to?
Tylko, że jak robiłem pierwszy raz daną akcję to wszystko najczęściej było git, a dopiero przy kolejnych właśnie taki problem występował i to też nie zawsze.


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - Pablo1878 - 02-05-2017 15:45

(02-05-2017 15:38)danoneksss napisał(a):  
(02-05-2017 15:33)Pablo1878 napisał(a):  
(02-05-2017 15:31)danoneksss napisał(a):  Wykonywanie zadań - miałem spore nadzieje co do tego sposobu zarobku. Jednak na MyPay nie szło wykonywać zadań nawet pomimo zmiennego IP. Zadania niby były, jednak po wejściu w nie najczęściej ukazywała się biała karta Sad. Jedyne nadzieję wiąże jeszcze z Clixsense i obecnymi tam taskami. Jeżeli nawet to nie wypali to z zadaniami daję sobie spokój.

A miałeś wyłączonego adblocka? Bo to częsty powód. Ostatnio była fajna akcja na Mypay za 1,80 zł i szło nieźle zarobić.

Kurde, cały czas był włączony - myślisz, że to przez to?
Tylko, że jak robiłem pierwszy raz daną akcję to wszystko najczęściej było git, a dopiero przy kolejnych właśnie taki problem występował i to też nie zawsze.

Mam takie podejrzenia. Wszystkie akcje robię na telefonie ale jak korzystałem z komputera to pomagało właśnie wyłączenie adblocka.


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 02-05-2017 16:02

Ok, dzięki
Na pewno przetestuję jak to wygląda bez adblocka Smile


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - Nymeb - 02-05-2017 16:19

Moja rada jest taka - odrzuć WSZYSTKIE rzeczy takie jak klikanie w reklamy, które dają Ci 50gr/1h bo to nie ma sensu. Lepiej przeznacz tą 1h na naukę czegoś co nie przynosi Ci jeszcze zysku, ale MOŻE przynieść Ci znacznie większy zysk w przyszłości. Druga sprawa, z którą ja teraz sam ze sobą walczę. Nie wybieraj 50 sposobów na zarobek bo to nie wypali. Wybierz sobię jedną, góra dwie rzeczy i poświęć cały swój czas i energię właśnie na nie. Najlepiej jeśli będzie to coś co lubisz. Montujesz filmiki? Świetnie, zainteresuj się youtubem. To tylko przykład. Ja, np. teraz od kilku tygodni uczę się SEO - czytam przeróżne fora, staram się tworzyć strony i pozycjonować. Nie wiem czy mi to wyjdzie, ale staram się i porównując moją wiedzę jeszcze sprzed ~2 miesięcy,a teraz to jest przepaść,a nadal jest przede mną w cholere do odkrycia. Obierz sobie cele i staraj się zrealizować. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że z czasem przyjdą duże pieniądze i satysfakcja z tego co robisz Big Grin


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 02-05-2017 17:10

@[Nymeb]
Nie no zarobki z reklam nie są aż tak niskie Big Grin
Do klikania używam bota, który prawie wszystko robi za mnie, więc nie poświęcam na to wiele czasu. Średni zarobek myślę, że oscyluje gdzieś w okolicach 8 zł/h.
Ale tak jak pisałem wyżej możliwe, że będę z tym kończył, bo z tym botem zaczynam mieć problemy, a za taki hajs to się nawet nie opłaca nic kombinować.
Poza tym zgadzam się z Tobą, że lepiej skupić się na jednej dziedzinie, ale też mam z tym problem Big Grin
Również życzę powodzenia Smile


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - Roluś - 02-05-2017 20:38

(02-05-2017 15:31)danoneksss napisał(a):  
ETAP II

Siemanko wszystkim!
Z racji wolnych dni, które teraz mam, zebrało mi się na przemyślenia i refleksje.
Obecnie z zarobkami jest u mnie totalnie CHU*OWO.
Jednak większą frustrację sprawia mi fakt, że nie siedzę na dupie i nic nie robię, tylko szukam, czytam i coś działam... a poważnych zarobków jak nie było tak nie ma.
Nie jestem jednak typem człowieka, który po byle niepowodzeniu się załamuje. Zawszę prę do przodu nawet pomimo niedogodności.
Tym mocniej widzę to u siebie teraz.
Naprawdę zaobserwowałem, że moje nastawienie do życia, myślenie, wiedza i inne temu podobne rzeczy poważnie zmieniły się od czasu, gdy zacząłem zarabiać w internecie.
Czytam książki na temat finansów, rozwoju itp. i czuję, że dzięki temu idę w dobrą stronę, która w końcu kiedyś przyniesie mi wolność finansową i zapewni przyzwoity standard życia bez konieczności pracowania na etacie przez 50 godzin tygodniowo.
Jednak na ten moment pieniędzy nie widać.
Trzeba jednak spiąć dupę i zmienić ten stan rzeczy, gdyż to jak nasze życie wygląda zależy prawie wyłącznie tylko od NAS SAMYCH i od wyborów jakich w pewnym momencie życia dokonujemy. Nie ma co się opier*alać i zastanawiać czy jakiś pomysł wypali, gdyż to nie ma sensu. Trzeba działać i testować to w praktyce, gdyż nawet najgenialniejszych pomysł bez realizacji jest niewiele wart. A jeżeli pomysł okazał się totalną klapą to trzeba to olać, wyciągnąć wnioski i próbować z kolejnym, gdyż tak właśnie wygląda droga do sukcesu.

Jeżeli wrócicie do pierwszego postu w moim dzienniku to zobaczycie, że działam już online wiele miesięcy i wiele osób przez ten czas robi już konkretny hajs.
Ja nie. Czemu? Nie wiem dokładnie. Nie mówię, że nie zarobiłem nic, ale ok. 1,5k przez taki czas mnie nie satysfakcjonuje.
Zwłaszcza, że próbowałem już wielu metod zarobku, ale żadna do końca nie podeszła na tyle, bym mógł robić fajny hajs.
PORA TO ZMIENIĆ!

Przez długi okres działałem bez wyznaczonych celów, tylko chciałem zarobić jak najwięcej (ile zarobiłem już wiecie).
Teraz uważam, że takie podejście jest złe, więc pora obrać jakieś cele.
Na ten moment uczę się i żyję z rodzicami, więc nie potrzebuje nie wiadomo ile floty, lecz kieszonkowego nie dostaje. W ogóle nie rozumiem ludzi, którzy na wszystko ciągną hajs od rodziców w wieku prawie 20 lat, przecież to jest brak godności. A takie osoby są.

Pierwszy cel nie jest zbyt wygórowany, gdyż jest to 400 zł miesięcznie od czerwca. Taka kwota pozwoli mi na niezbędne wydatki i trochę luksusu Cool. Bo wiadomo, że zawsze jeszcze gdzieś na boku dorobi się jakieś dodatkowe "piniądze". Jednak w późniejszym okresie, gdy będę kończył edukację na pewno będzie to za mało. Więc cel będzie musiał wzrosnąć, a jeżeli nie to będzie trzeba udać się do tradycyjnej job i zostać "niewolnikiem systemu na smyczy pana" cytując pewnego użytkownika tego forum Big Grin.
Kolejnym etapem, który jeszcze nie wiem kiedy się rozpocznie będzie zarabianie miesięcznie 600 zł. Taki cel będę chciał osiągnąć w przyszłym roku szkolnym albo wcześniej, jeżeli nagle zaczęłoby mi super się powodzić. O kolejnych celach na razie nie rozmawiajmy.

A teraz o tym jak zamierzam ten cel osiągnąć.
Na razie działam po części w czterech dziedzinach.
- Sub-sms - próbuję powrócić do stanu sprzed afery z phishingiem. Wtedy na mojej niszy wyciągałem +- 200 zł/miesięcznie. Co dawałoby już połowę kwoty potrzebnej do zrealizowania pierwszego celu. Jednak w ówczesnym serwisie konwersja jest prawie zerowa. Testuje teraz inny i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak więc wygląda na ten moment sytuacja z sub-sms.
- Buxy - działam z użyciem Multiclickera, ale możliwe, że na dniach przestanę, gdyż tracę nadzieję czy uda się z tego wyciągnąć chociażby 50 zł/miesiąc.
- Ankiety - tutaj sprawa nie wygląda źle. Zawsze jakieś ankietki wpadną i przynajmniej to zajęcie jest opłacalne pod względem poświęcanego czasu do zarobków. Głównie dzięki Clixsense. Jeżeli ktoś chce zacząć zarabiać w tym serwisie to zgłaszać się do mnie, gdyż mam pewną widzę o tym serwisie i dysponuje poradnikiem, który wszystko wyjaśnia co do tego jak tam zarabiać.
- Wykonywanie zadań - miałem spore nadzieje co do tego sposobu zarobku. Jednak na MyPay nie szło wykonywać zadań nawet pomimo zmiennego IP. Zadania niby były, jednak po wejściu w nie najczęściej ukazywała się biała karta Sad. Jedyne nadzieję wiąże jeszcze z Clixsense i obecnymi tam taskami. Jeżeli nawet to nie wypali to z zadaniami daję sobie spokój.

Tak to wszystko na ten moment wygląda. Wpisy postaram się teraz umieszczać codziennie, aby każdy znał moją sytuację i mnie motywował. Mam nadzieję, że mój dziennik pozwoli także innym osobom zacząć zarabiać przyzwoite pieniądze, no i przede wszystkim mnie Big Grin. Jeżeli ktoś doczytał do końca to dać znać i napisać jakiegoś komenta! Będzie mi strasznie miło, a poza tym trzeba rozkręcić ten dziennik.
I pamiętajcie zawsze trzeba cisnąć do przodu nie zważając, na wszelkie trudności.
A więc oficjalnie ogłaszam, że kiedyś rozpier*olę bank! Big Grin




Danoneksss jaki poemat Big Grin
Piernicz wszystko i zostań poetą Big Grin
A tak poważnie to powodzenia i koncentracja nad jednym to jest priorytet moim zdaniem... ale sam wiem że to nie jest łatwe myśląc o wszystkich możliwościach Wink


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 03-05-2017 10:27

(02-05-2017 20:38)Roluś napisał(a):  Danoneksss jaki poemat Big Grin
Piernicz wszystko i zostań poetą Big Grin
A tak poważnie to powodzenia i koncentracja nad jednym to jest priorytet moim zdaniem... ale sam wiem że to nie jest łatwe myśląc o wszystkich możliwościach Wink

@[Roluś] przyjacielu, ten poeta to nie jest taki zły pomysł. Muszę to przemyśleć Big Grin

Wszedłem sobie teraz na kompa i zabieram się zaraz do roboty, bo trochę jej jest.
Ale o dzisiejszym dniu dopiero jutro. Dzisiaj o wczorajszym Big Grin.
- Sub-sms - trochę czasu schodzi mi teraz z tworzeniem konfiguracji w nowym serwisie. Każda konfiguracja to ok. 1,5 min, a mam ich aż 160, więc łatwo policzyć, że trochę mi z tym schodzi...
A do tego jeszcze trzeba lekko przyspamować. Mam jednak nadzieję, że coś się w końcu ruszy w tym temacie.
- Buxy - na razie postaram się działać też tutaj. Nie ma z tego wielkiego hajsu, ale chce buxów spróbować. Jeżeli będzie totalna lipa, to mówię buxom do widzenia na wieki, wieków ament Big Grin
- Ankiety - dzień jak co dzień. Wchodzę na wszystkie moje 9 serwisów i szukam ankiet
Clixsense - 11,63$
- Wykonywanie zadań - wczoraj zrobiłem tylko dwie akcje na MyPay testowo...
Dodatkowo postaram się nałapać kilku poleconych w serwisie tego typu, co pozwoli mi później na w miarę pasywne zarobki. Ilu będę chciał ich zdobyć? Aaa ze 100... serio Big Grin
MyPay - 8,00 PLN

Cel na Maj to 300 zł, żeby się przygotować przed Czerwcem Smile

CEL NA MAJ
51,60 PLN/300 PLN



RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 05-05-2017 15:58

Siemandero ziomale Big Grin

Wczoraj nie miałem czasu nic napisać, ale oczywiście działałem i w dalszym ciągu motywacja u mnie nie spadła nawet o 1% Cool
Tak więc jest dobrze.
A teraz o tym co robiłem przez ostatnie 2 dni:
- Buxy - standardowo odpaliłem bota, który klikał reklamy.
- Ankiety - podobnie jak w przypadku buxów... wchodzę codziennie i sprawdzam czy nie ma żadnych surveys, a ostatnio było całkiem spoko, co dobitnie ukazuje stan konta na Clixsense
Clixsense - 14,40$
- Wykonywanie zadań - piszę poradnik dla swoich potencjalnych przyszłych poleconych w pewnym serwsie. Oprócz tego nic nie robiłem, ale wpadło klika zł z zaległych akcji oraz bonus.
MyPay - 11,20 PLN
- Sub-sms - tutaj mam trochę żmudnej roboty z przenoszeniem konfiguracji, a do tego trochę jeszcze spamuje. Jakieś hajsy wpadły, ale póki nie nazbierałem minimum, to nie uwzględniam tego w zarobkach.

CEL NA MAJ
64,95 PLN/300 PLN