Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i dniówka $10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPI i dniówka $10 (/Temat-PPI-i-dniowka-10-135128)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 24-11-2016 23:40

DZIEŃ 1 - 24.11.2016r.

Pierwszy dzień i już zmiany! Big Grin Zauważyłem, że gdy promuję PC + MAC to wpada więcej instalacji niż z samego maca. Dlatego też postanowiłem działać standardowo, a po prostu w tagach dawać dodatkowo lepsze tagi na MAC. Druga zmiana to taka, że cel zmieniam na 200$. Data wykonania celu bliżej nieokreślona, ale mam nadzieję, że do końca stycznia. Trzecią zmianą jest zmiana sposobu prowadzenia dziennika na bardziej czytelną i zorganizowanie i uporządkowanie swojej pracy. Chodzi głównie o to, że coś robię i nie dokończę, od teraz będę starać się dokończyć to co zacznę. Jest jeszcze mała poboczna zmiana - Podsumowanie będzie po 1$, ale czekam do godziny 20.00. Będzie po 20 +1$ to nie robię podsumowania.
Więc wszystkie zmiany:
  • Działanie nadal tym samym sposobem (PC+MAC)
  • Zmiana celu ze 100$ na 200$
  • Większy porządek i zorganizowanie.
  • Podsumowanie tylko jeśli do godziny 20 będzie +1$.

A więc działam starym sposobem Smile. Na 1 kanale mam już wrzucone około 20 filmów, jutro ich opublikuje. Natomiast jeszcze dziś zajmę się zrobieniem listy nisz, pobraniem i wrzuceniem.

Wyświetleń już trochę dostałem, ale narazie jakoś nie działają na ruch.
[Obrazek: file.html]

Do tego statystyki nie wiem, czy się nie zaktualizowały, czy po prostu marne wyświetlenia.
[Obrazek: file.html]

Co do celu - Całe 200$ zamierzam wydać na modernizację komputera. Mianowicie:
  • wymiana zasilacza,
  • wymiana obudowy,
  • wymiana coolera CPU na cichszy + z podświetleniem,
  • nowe chłodzenie obudowy (opcjonalne - może nie starczyć hajsu Big Grin),

Co do porządku to robię jutro również na dysku, głównie w folderach, których najczęsciej używam. Szczególnie po to, żeby mieć szybszy dostęp do potrzebnym plików bez zbędnego szukania.

Na dziś to tyle. Do jutra (mam nadzieję, ze będzie +1$Smile=

CInstaller ~ 41$

CEL: ~41$/~200$ = ~21%

P.S. Ma ktoś dobre screenshotera, co od razu wysyła na serwer, żeby można było wstawić embed na forum?


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 25-11-2016 20:38

DZIEŃ 2 - 25.11.2016r.

Czesc! Smile Co prawda dollara nie ma, ale za 6 centów będzie. Dziś zrobiłem bardzo dużo jak na mnie. Może pomyślicie, że mało, ale chyba już wspominałem, że jestem leniwy Big Grin. A o to cała lista rzeczy zrobionych dzisiaj.
  • kupienie hostingu na mintshost (wyszło mnie ~30zł na rok),
  • instalacja wordpressa,
  • przygotowanie 4 filmów na yt (są już gotowe do publikacji, tylko czekam, aż ogarnę posty na wordpressie i wstawie linka do nich na yt),
  • API domena
Tak patrzę, to rzeczywiście mało zrobiłem xD. Jutro postaram się zrobić coś więcej. Jak ogarnę wszystko z wordpressem to będę wstawiał 2-3 posty dziennie. Zobaczymy jak to wyjdzie Wink.

CInstaller ~ 42$

CEL: ~42$/~200$ = ~21%


RE: PPI i dniówka $10 - Grubykesz - 25-11-2016 21:06

Ładnie, ładnie. Smile Ciekawe jak z tymi wyświetleniami na YT będzie... Czy dobrze wpłyną na pozycje twojego filmu. Smile


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 25-11-2016 22:34

A wlasnie, zapomnialem dodac o tym. Jak bede na komputerze napisze. W kazdym badz razie jest juz 4k+ wyswietlen, a wg rank checkera nie ma mnie nawet w przedziale do 300 wynikow na danym keywordzie.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem dokładnie i wyświetleń jest +4,5k, a w statystykach cicho. :/


RE: PPI i dniówka $10 - Grubykesz - 26-11-2016 12:34

Z tego co się orientuje, to musisz poczekać z dzień, dwa i powinieneś być wysoko. Smile


RE: PPI i dniówka $10 - adamcio99922 - 26-11-2016 13:37

(26-11-2016 12:34)Grubykesz napisał(a):  Z tego co się orientuje, to musisz poczekać z dzień, dwa i powinieneś być wysoko. Smile

To ciekaw jestem czy faktycznie daje to rade Big Grin


RE: PPI i dniówka $10 - bimber14 - 26-11-2016 17:49

(26-11-2016 12:34)Grubykesz napisał(a):  Z tego co się orientuje, to musisz poczekać z dzień, dwa i powinieneś być wysoko. Smile
Raczej nie do końca. Zobacz że czasami topowe filmy są wrzucane raptem kilka godz wcześniej


RE: PPI i dniówka $10 - Grubykesz - 26-11-2016 17:56

(26-11-2016 17:49)bimber14 napisał(a):  
(26-11-2016 12:34)Grubykesz napisał(a):  Z tego co się orientuje, to musisz poczekać z dzień, dwa i powinieneś być wysoko. Smile
Raczej nie do końca. Zobacz że czasami topowe filmy są wrzucane raptem kilka godz wcześniej
Jak dodawałem filmy i miały uznajmy po 200 wyświetleń, były gdzieś tam daleko na yt, wykupiłem 1000 wyświetleń i dopiero po paru dniach się to wszystko zaktualizowało w wyszukiwarce yt, ale czy tak jest teraz to nie mam pojęcia.


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 26-11-2016 21:31

DZIEŃ 3 - 26.11.2016r.

Czesc! Smile
Jest już dzień 3 i prace idą naprawdę dobrze. Dziś @[adamcio99922] przygotował mi świetnego landing page, nad którym spędziłem trochę czasu dodając kilka opcji. Polecam Wink http://zarabiam.com/Temat-WYKONAM-Landing-Page-pod-SUBSMS-PPI-CPA-139562

Teraz siedzę nad lp z wstawki vasakiego z Strefy Wtajemniczonych. Przerabiam go na PC + MAC i dodaję kilka bardzo istotnych dla mnie opcji. Zrobiłem w końcu porządek w folderach których najczęściej używam. Porządkiem tego nazwać nie można, bo przykładowo folder Downloads nazwałem "stary folder download" i wrzuciłem do folderu "Wszystko" Big Grin. Łącznie w folderze Pobrane było 18GB plików. Sporo? Bywało więcej Big Grin. Teraz skanuje komputer pod kątem malware, potem pobiore jakiegoś avasta na ogóle skanowanie całego dysku. Ogólne podsumowanko dzisiejszego dnia (lista jest lepsza, bo w opisie pomijam wiele rzeczy):
  • ogarnięcie landing page od @[adamcio99922],
  • dopięcie wordpressa na ostatni guzik, no przedostatni Big Grin (theme, subdomeny, api z cinstallera itp.),
  • większy porządek w folderach,
  • zrobienie posta i podpięcie go pod lp (post jest już gotowy, czeka tylko na ruch z yt, bo narazie jest bez tagów),
  • wyświetlenia na youtube już wykonane (więcej napisze pod listą),
  • zarobione - $0.33,

Podsumowując zrobiłem dziś dużo, patrząc na to ile miałem czasu.
Teraz trochę o wyświetleniach YT. Jeśli wpłyną na pozycję to wpłyną również na zarobek. Według instrukcji @[Grubykesz] trzeba czekać około 2 dni na zaktualizowanie informacji w wyszukiwarce yt, a więc czekam Big Grin.
W panelu film ma tyle wyświetleń:
[Obrazek: file.html]

Statystyki się polepszyły:
[Obrazek: file.html]

A 9% ruchu to USA, zadziała to coś na normalny ruch z USA? Big Grin
[Obrazek: file.html]


To tyle, ja dalej biorę się za modyfikowanie lp, i ide zainstalować CCleanera, bo przez czas pisania podsumowania zdążyłem przeskanować Malwarebytes Anti-Malware i Avastem. Narazie 0 groźnych wirusów, a komputer przez prawie rok bez antywirusa.


CInstaller ~ 42$

CEL: ~42$/~200$ = ~21%


RE: PPI i dniówka $10 - adamcio99922 - 26-11-2016 22:25

(26-11-2016 21:31)iPlusOfficial napisał(a):  DZIEŃ 3 - 26.11.2016r.

Czesc! Smile
Jest już dzień 3 i prace idą naprawdę dobrze. Dziś @[adamcio99922] przygotował mi świetnego landing page, nad którym spędziłem trochę czasu dodając kilka opcji. Polecam Wink http://zarabiam.com/Temat-WYKONAM-Landing-Page-pod-SUBSMS-PPI-CPA-139562

Cala przyjemność po mojej stronie! Smile Niech sie darzy!