Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pytanie o stronę (/Temat-Pytanie-o-strone-135096)



Pytanie o stronę - drynd3k - 28-06-2016 19:55

Siemanko,
Mam kilka koncepcji na strony internetowe.
Mam obawy, że jak dam je do realizacji do firmy informatycznej, ktoś mi podrypie pomysł i go wykorzysta.

Macie jakieś porady ?
Nie wiem czy sam mam się nauczyć robić strony bo to co chce zrobić będzie dość zaawansowanym portalem...


RE: Pytanie o stronę - DenzMonsta - 28-06-2016 20:04

Wybierz porządną firmę, której to zlecisz - wybierz podpisanie umowy podczas przyjmowania projektu


RE: Pytanie o stronę - rachman - 29-06-2016 00:15

Zaawansowany portal? Chcesz zacząć od zera? To zaczniesz za długi czas... Zleć to solidnej firmie. Zrobić stronę jest dość prosto ale jak skrypt ma być dość skomplikowany to nie dasz rady za szybko ogarnąć a nawet jak to szkolenie czy coś bo samemu ucząc się będziesz miał raczej takie luki że kiedyś zatrzymasz się i tak i będziesz myślał kurdę co tu robić. Od początku zrobić solidnie a nie jak zacznie kasa płynąć zaliczyć zonka który może wiele kosztować.


RE: Pytanie o stronę - radek0389 - 29-06-2016 18:30

Tak jak wyżej, jeśli chcesz stworzyć zaawansowany portal sam, zaczynając od zera, to zanim zdołasz go zakończyć, to się okaże, że zmieniła się technologia i twój twór jest przestarzały. Nie wiem na ile poważnie podchodzisz do przedsięwzięcia, ale po pierwsze potrzeba odpowiedniego budżetu, potem podpisujesz z firmą umowę, całą specyfikację serwisu w niej masz zawartą, klauzula poufności i temu podobne.
Trzeba wszystko skalkulować, bo porywać się z motyką na słońce, to bardzo trudna ścieżka.


RE: Pytanie o stronę - lyczkul - 30-06-2016 07:11

Ew. jakbyś chciał freelancera, to polecam siebie Big Grin
Napisałem na priv.