Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bocik do Gadu-Gadu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bocik do Gadu-Gadu (/Temat-Bocik-do-Gadu-Gadu-134979)



Bocik do Gadu-Gadu - Pay4Play - 25-06-2016 19:58

Witam jestem w posiadaniu prostego skryptu do gg, korzystam z niego od okolo 2 moze 3 miesiecy sam juz nie wiem po prostu odpalam go za kazdym razem kiedy ide do roboty i na noc kiedy sam juz klade sie spac. Do dzisiaj udalo mi sie zarobic $76.88207 chodz gdybym zostawil odpalony program przez caly miesiac (mam komputer i laptopa z czego laptop wlaczony praktycznie 24/7 i chwilowo to wlasnie na nim odpalam skrypt) udalo by mi sie dorobic w granicach 55 - 65$
Jedyne co musicie zrobic to poswiecic kilka godzin pracy tj. zalozyc pare kont gg (ja zaczynalem od 7) dodac do opisu kilka linkow skroconych na adf.ly, shore.st, badz ouo.io a reszte zrobi za ciebie juz sam skrypt.

Jezeli jestes zainteresowany skontaktuj sie ze mna na pw. skrypt udostepnie w zamian za rejstracje z mojego reflinka, pomoge w samej instalacji i wszystko szczegolowo wyjasnie. Wybaczcie za ortografie przebywam w niemczech jeszczce sie nie przyzwyczailem do tej klawiatury... Smile

PS. [Obrazek: Unbenannt22.png]

Jak widac po zalaczonym obrazku program byl wlaczony tylko 13 razy z czego raz tylko jakies 3 moze 4 godzinki - zarobione 29$ gdyby byl odpalony w pozostale 17 dni bylo by 2 razy tyle Smile


RE: Bocik do Gadu-Gadu - DzejkobPL - 25-06-2016 20:59

Nie chciałbyś sprzedać skryptu? Smile


RE: Bocik do Gadu-Gadu - Pay4Play - 26-06-2016 03:11

Niema mozliwosci kompilacji tego skryptu, a co za tym idzie nawet nalozenia na niego jakiejkolwiek szaty graficzniej to zwykly bot napisany na moje wlasne potrzeby a ze umiescilem o nim temat musze szybko go nieco ''usprawnic'' i do poniedzialku to zrobie, co nie znaczy ze jest to niewiadomo jaki program... ba... to nawet nie jest program tylko zwykly bardzo prosty skrypt, szczerze powiedziawszy jestem w stanie z niego zarobic ponad 150$ na miesiac (adfly 70, ouoio 60, shorte mi nie podchodzi ale mimo wszystko 0.8$ na dzien spokojnie wyciagne jako ostatni z linkow ) ale nie chcialem o tym pisac z tego wzgledu ze jak wczesniej wspomnialem mam 2 komputery pomnoz ten zarobek razy dwa masz 300$ czyli jakies tysiac zlotych, gdybym o tym tutaj napisal nie przedstawiajac jakiegokolwiek screena z miejsca zostal bym wysmiany. Skrypt nie jest na sprzedasz poniewaz nie jest warty nawet 1$... odezwij sie do mnie na pw. i daj znac czego konkretniej szukasz moze jestem w stanie cos takiego napisac a nawet skompilowac w innym programie a wtedy moge ci to nawet sprzedac za jakas przyslowiowa zlotowe... mieszkam w niemczech i jakies tam 100$ czy 150$ nie robi na mnie jakiegos wiekszego wrazenia... leci to na paypal zalozymy potem konto w banku... kazdy sciaga jakas prowizje i co mi zostaje z tych 100$ pewnie niecale 70€ tak wiec szkoda mi katowac 2 komputery za jakies chore 200 euro tym bardziej ze pracuje ponad 240 godzin miesiecznie ale zdaje sobie sprawe z tego ze w Polsce sa to juz wieksze pieniadze tak wiec dlaczego mial bym nie pomoc wlasnemu rodakowi a przy okazji dostac z tego niewielka prowizje w wysokosci tych 20% za reflinka tym samym nie obciazajac sobie wlasnego komputera.

Do dnia 16 lipca zawieszam caly program, do tego czasu napisze caly skrypt od nowa tak jak nalezy, dodam filmik na youtube i napisze poradnik jak ''zainstalowac'' program i jak z niego korzystac. W zwiazku z tym ze zglosily sie do mnie 4 osoby, dostana oni prosty skrypt i moja pelna pomoc do poniedzialku (28.06.16) w zamian prosze jedynie o zamieszczenie dnia 16 lipca wykazu swoich zarobkow w celu potwierdzenia skutecznosci programu.
Temat do zamkniecia, przepraszam za zasmiecanie z wyrazami uznania. Adler.


RE: Bocik do Gadu-Gadu - marcin19951000 - 26-06-2016 08:22

"Zobacz moje zajebiste fotki" link Jeszcze wiecej tego syfu dawaj


RE: Bocik do Gadu-Gadu - toomysai - 26-06-2016 16:32

Jestem chętny Smile Napisałem na PW


RE: Bocik do Gadu-Gadu - Homix - 26-06-2016 19:19

Napisalem pw


RE: Bocik do Gadu-Gadu - Bravo - 26-06-2016 19:43

Napisałem PM Smile


RE: Bocik do Gadu-Gadu - sulliwan93 - 27-06-2016 21:58

Takie boty są dawane za free na pewnych stronach, poszukajcie. Sam dziś znalazłem 3 podobne Smile


RE: Bocik do Gadu-Gadu - Ascoran - 27-06-2016 22:12

Szkoda że autor tematu nic nie odpisuje mimo że przeczytał Smile


Bocik do Gadu-Gadu - Hybrid1990 - 15-09-2019 08:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.