Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spis sieci afiliacyjnych/programów partnerskich. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spis sieci afiliacyjnych/programów partnerskich. (/Temat-Spis-sieci-afiliacyjnych-programow-partnerskich-134918)



Spis sieci afiliacyjnych/programów partnerskich. - KenkyushaKamil - 23-06-2016 22:34

Witam bardzo serdecznie ! Cieszę się, że tutaj zaglądasz i mam nadzieje, w jakiś sposób Ci pomogę. Programy które tutaj wrzucam są przypadkowe jednakże będę starał się poświęcić każdemu dłuższą chwilę abyś bez wchodzenia w niego wiedział co on oferuje. Mam też taką małą prośbę do Ciebie, jeśli korzystasz z jakiegoś programu wrzuć jego opinie o nim tutaj chętnie ją dodamy po to aby ludzie wiedzieli w co wchodzą. No to zaczynamy Wink

Schemat dodawania strony.
Nazwa(link): perfomo.pl
Tematyka: Kredyty,Konta bankowe,Chwilówki,Telekomunikacja,Zakupy
Formy zarabiania: % od sprzedaży, % od sprzedaży + np. 10 złotych, CPL
Program afiliacyjny: Nie
Wypłata na: Konto w banku raz w miesiącu na fakturę.
Wygoda użytkowania: Prosty i intuicyjny (jak dla mnie)
Opinie: Nie znalazłem w internecie nic. Możliwe, że kiepsko szukam.
(23-06-2016 23:51)DenzMonsta napisał(a):  Sam teraz działam w tej sieci - fakt dopiero 3 dzień ale to co udało mi się dowiedzieć, że walidacja np za czerwiec jest juz dodawana pod koniec miesiąca.

Złote myśli to program oferujący ebooki. Nasza prowizja wynosi 10 do 40%. Dodatkowo istnieje system poleconych na których możemy zarobić 10%. Wypłatę możemy otrzymać na konto w banku. Minimum do wypłaty wynosi zaledwie 50 złotych. Panel partnera jest wygodny w użytkowaniu. Opinie na temat programu są skrajnie różne w internecie.

ps: Dzisiaj 1 program tylko, bo wybito mi zęba i tak po prostu nic się nie chce. Jednakze na tygodniu zrobię to o wiele lepiej.


RE: Spis sieci afiliacyjnych/programów partnerskich. - jamroczik - 23-06-2016 23:06

Jestem za - bo temat rzeka od aktualnych konwersji po rozliczeniach skończywszy na szybkości wypłąt.


RE: Spis sieci afiliacyjnych/programów partnerskich. - DenzMonsta - 23-06-2016 23:51

Sam teraz działam w tej sieci - fakt dopiero 3 dzień ale to co udało mi się dowiedzieć, że walidacja np za czerwiec jest juz dodawana pod koniec miesiąca.

Info od supportu:

Na początku każdego miesiąca jest prowadzona walidacja za miesiąc poprzedni. Czyli np. na początku lipca będziemy rozliczać czerwiec. Pieniądze trafiają do Pana w ciągu 30 dni. Nie ma żadnych ograniczeń, każda kwota jest wypłacana.


Spis sieci afiliacyjnych/programów partnerskich. - Hybrid1990 - 17-11-2018 11:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.