Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgubiony telefon wasze doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zgubiony telefon wasze doświadczenia (/Temat-Zgubiony-telefon-wasze-doswiadczenia-134896)



Zgubiony telefon wasze doświadczenia - toonwie - 23-06-2016 16:49

Witam. Ostatnio zgubiłem telefon Motorole Moto. I pytanie do was czy macie jakieś doświdcznia z w tej sprawie. Tzn czy zgłaszaliście policji i czy pomogła wam odnaleźć i czy jest jakaś większa szansa że telefon się znajdzie. Chcę to zgłosić jako przywłaszczenie ponieważ zgubiłem go ale wiem że ktoś korzysta z mojego numeru.


RE: Zgubiony telefon wasze doświadczenia - JakPanJezus - 23-06-2016 17:16

To nie zablokowałeś numeru u operatora?


RE: Zgubiony telefon wasze doświadczenia - Ascoran - 23-06-2016 17:28

(23-06-2016 17:16)JakPanJezus napisał(a):  To nie zablokowałeś numeru u operatora?
Jeśli karta sim nie jest zarejestrowana na konkretną osobę to operator nie ma obowiązku jej zablokować.
Gdyby tak można było zrobić to idź do danego operatora podaj nr kolegi i powiedź że to zgubiłeś telefon z tym numerem i prosisz o zablokowanie - nie wyjdzie bo nikt nie wie kogo to jest numer.
Inaczej wygląda sprawa jak się ma na abonament lub umowę, wtedy pokazujesz dowodzik i numer zablokują bez problemu.


RE: Zgubiony telefon wasze doświadczenia - toonwie - 24-06-2016 10:04

(23-06-2016 17:28)Ascoran napisał(a):  
(23-06-2016 17:16)JakPanJezus napisał(a):  To nie zablokowałeś numeru u operatora?
Jeśli karta sim nie jest zarejestrowana na konkretną osobę to operator nie ma obowiązku jej zablokować.
Gdyby tak można było zrobić to idź do danego operatora podaj nr kolegi i powiedź że to zgubiłeś telefon z tym numerem i prosisz o zablokowanie - nie wyjdzie bo nikt nie wie kogo to jest numer.
Inaczej wygląda sprawa jak się ma na abonament lub umowę, wtedy pokazujesz dowodzik i numer zablokują bez problemu.

Numer jest na kartę i na mnie zarejestrowany ale go nie blokowałem ponieważ jest jakiś punkt zaczepienia Smile


RE: Zgubiony telefon wasze doświadczenia - DenzMonsta - 24-06-2016 10:10

Jeżeli gościu nie wylogował Cie z googla na telefonie to możesz go sobie namierzyć Big Grin


RE: Zgubiony telefon wasze doświadczenia - Ascoran - 24-06-2016 17:10

(24-06-2016 10:04)toonwie napisał(a):  
(23-06-2016 17:28)Ascoran napisał(a):  
(23-06-2016 17:16)JakPanJezus napisał(a):  To nie zablokowałeś numeru u operatora?
Jeśli karta sim nie jest zarejestrowana na konkretną osobę to operator nie ma obowiązku jej zablokować.
Gdyby tak można było zrobić to idź do danego operatora podaj nr kolegi i powiedź że to zgubiłeś telefon z tym numerem i prosisz o zablokowanie - nie wyjdzie bo nikt nie wie kogo to jest numer.
Inaczej wygląda sprawa jak się ma na abonament lub umowę, wtedy pokazujesz dowodzik i numer zablokują bez problemu.

Numer jest na kartę i na mnie zarejestrowany ale go nie blokowałem ponieważ jest jakiś punkt zaczepienia Smile

To na co czekasz? Policja i praktycznie już go masz!