Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? (/Temat-NextScripts-Social-Networks-Auto-Poster-czy-ktos-korzysta-134895)



NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? - MaLiN - 23-06-2016 15:55

Szukam osoby, która korzysta z wtyczki NextScripts: Social Networks Auto-Poster, która udostępnia automatycznie wpisy z wordpress na portalach społecznościowych. Panel ustawienia wtyczki jest dosyć skomplikowany w obsłudze, więc nie wiem czy opłaca się wykupować wersje PRO?

A może ktoś zna inną wtyczkę, która udostępnia automatycznie wpisy?


RE: NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? - CMRR - 23-06-2016 16:37

Korzystam. W wersji free można dodać tylko jeden profil z portalu społecznościowego. Minusem jest, że czasami przestaje udostępniać ale wystarczy zrobić ponowną aktywację profilu (kliknięcie tylko zielonego guzika i nadanie ponowne uprawnień). Korzystałem z wielu wtyczek i ta jest dla mnie najlepszaSmile


RE: NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? - MaLiN - 23-06-2016 20:46

(23-06-2016 16:37)CMRR napisał(a):  W wersji free można dodać tylko jeden profil z portalu społecznościowego.

@[CMRR] Czyli jak rozumiem, mogę dodać tylko 1 profil załóżmy z Facebooka, a z Twittera, Google+ już nie?


RE: NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? - CMRR - 23-06-2016 23:29

Z każdego profilu po 1Smile Czyli to co napisałeś możesz dodać wszystkie, tylko do google+ (nie tylko) trzeba kupić pełna wersję, inaczej nie dodasz.


RE: NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? - Vasaki - 05-07-2016 08:32

Dodatkowo polecam Ci microblogposter Smile
Osobiscie uzywam 3 wtyczek na kazdej ze swoich stron an WP Smile
Jest to wlasnie
MicroBlog Poster
NextScripts Social Networks Auto Poster
Oraz funkcje autoshare na jetPacku Smile


RE: NextScripts: Social Networks Auto-Poster - czy ktoś korzysta? - MaLiN - 06-07-2016 16:59

Tylko w tym NextSriptsie jest dosyć skomplikowany panel ustawień. W dodatku bo instalacji tej wtyczki strasznie obciążyło stronę, też tak macie?