Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas coś zarobić! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czas coś zarobić! (/Temat-Czas-cos-zarobic-134859)

Strony: 1 2


RE: Czas coś zarobić! - xeggie - 23-06-2016 18:31

''Dodatkowo moze sprobuje cos ugrac na 500plus''
Jerk To mnie urzeklo. Big Grin Powodzenia!


RE: Czas coś zarobić! - zakazanyowoc - 24-06-2016 16:25

Z 500plus będe działać coś w weekend prawdopodobnie,bo trzeba na to poświęcić nieco więcej czasu aby ogarnąć temat.

Dzisiaj trochę mi się dzień rozsypał przez zakończenie roku szkolnego, ale zostało coś zrobione - to najważniejsze Wink Teraz mamy wakację, czas zmian oby wszytko poszło po mojej myśli Huh

- zamówiony tekst pod LP
- machnięte 10 bl
- dodany post na bloga

Aktualnie lecę na etacie, jak się uda coś zrobić "pomiędzy" to będę pracować nad LP,żeby jutro był gotowy. Dodatkowo pod tego LP zamówię dobrej jakości BL.

Poszukuję serwisu z tanimi domenami .com z ukryciem danych polecicie coś, jakaś promocja czy coś? Wcześniej brałam na ovh, ale mam nieco ograniczony budżet w chwili obecnej.

Dzisiaj przyszła rozpiska z dietką i ćwiczeniami, od poniedziałku zaczynam Rolleyes


RE: Czas coś zarobić! - mckosz - 24-06-2016 17:33

godaddy.com - .com z ukryciem whois za ~$7-10


RE: Czas coś zarobić! - zakazanyowoc - 24-06-2016 17:54

Super,dzięki wielkie Wink


RE: Czas coś zarobić! - zakazanyowoc - 27-06-2016 16:57

Przez weekend trochę luz był,ale zawsze się coś porobiło. Natomiast plan w dniu dzisiejszym wyglądał następująco.

- 20 BL
- dalsze przygotowanie LP
- domenka oraz hosting pod nową niszkę ogarnięte
- jeszcze w dniu dzisiejszym machnę posta na wcześniejszym blogu
- siłownia Huh

W dniu jutrzejszym mam zamiar zacząć linkować właśnie wspomnianego LP. Niestety aktualnie na blogu nie widać jeszcze progressu.