Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 21-06-2016 20:41

POWITANIE

Witam was wszystkich bardzo serdecznie!
Nazywam się Damian i jestem tutaj nowym użytkownikiem który chciałby się podzielić z wami bardzo dobrym sposobem na zdobywanie pieniędzy/nagród do gier ( UWAGA: Nie tylko. ) na stronie internetowej Dogry.pl Smile

WYTŁUMACZENIE

W Kilka dni można zarobić 5 Euro na Steam'ie ( Czyli w tym momencie: 21,97 zł )
EDIT: Tak więc za 9 godzin oglądania można uzyskać 700 punktów... czyli w ciągu 18 godzin można uzyskać te 1400 punktów. Czyli za (z moich obliczeń, od razu mówię że pewnie źle to policzyłem...) 24 godziny można zdobyć niecałe 1899 punktów Smile
Specjalnie podziękowanie dla bolo9797 który mi to uświadomił Smile

Osobiście jest to mój sposób na skiny do gry Counter-Strike: Global Offensive ... w taki sposób kupiłem sobie skin za (wtedy)
40 Euro a dokładnie... M4A1-S | Chantico's Fire
Dowód: http://steamcommunity.com/id/lidiawojciuk/inventory/#730

Więc najpierw wytłumaczę na czym to polega, aby nie marnować waszego cennego czasu przy próbie wykonywania.
Tak jak niektórzy wiedzą strona Dogry.pl jest stroną na której grając w gry można zdobywać punkty,( UWAGA: Nie tylko, na tym to właśnie polega. ) za które możemy wymieniać je na ustalone przez was nagrody w postaci Waluty w grze lub pieniędzy na Steam Wallet... a nawet jeśli tylko do gier, zawsze możecie sprzedać ową kartę na Allegro lub innej stronie internetowej Smile

CZEGO POTRZEBUJEMY?

1. Internetu bez limitu
2. Całkiem dobrego Komputera (Ze względu na odświeżanie 14 kart co jakiś czas).
UWAGA: Oczywiście zawsze możesz otworzyć mniej kart np. 8 ale wtedy twoje zarobki będą mniejsze.


INSTRUKCJA

1. Wchodzimy na stronę internetową Dogry.pl
LINK na dole!

[Obrazek: Poradnik.png]

2. Rejestrujemy się w dowolny sposób.

[Obrazek: Poradnik2.png]

3. Po zalogowaniu się na stronie, wejdź w zakładkę trailer'y

[Obrazek: Poradnik3.png]

4. Teraz wchodzimy w ten link i instalujemy dodatek który pozwoli nam odświeżać strony internetowe automatycznie.
LINK na dole !

[Obrazek: Poradnik4.png]

5. Następnie otwieramy wszystkie playlist'y, każdy osobno w nowej karcie. (Jeśli nasz komputer to wytrzyma, jak nie to mniej.)

[Obrazek: Poradnik5.png]

6. Gdy już pobierzemy Auto Refresh'era i pootwieramy Playlist'y na każdej osobno wchodzimy w dodatek Auto Refresh i ustawiamy Timer na równo 10 minut i naciskamy przycisk START.

[Obrazek: Poradnik6.png]

7. Czekamy na punkty Smile

UWAGA: Jeżeli nadal nie rozumiecie to zapraszam obejrzeć ten oto film Smile
https://www.youtube.com/watch?v=7k_0enfvtZ4

WAŻNA UWAGA

Po zakończeniu Playlist'y nie będziemy mogli już dalej oglądać danej Playlisty przez pewien czas, po 30 minutach lub godzinie powinniśmy dostać nowe Playlisty, jeśli nie. Nazajutrz będzie taka sama ilość Playlist jak ostatnim razem. Smile

LINKI

Strona internetowa Dogry.pl :
Czysty: https://dogry.pl (Nie polecam... Jerk2 )

lub

REF: https://dogry.pl/?reflink=51f2-50414379 (W taki sposób wynagradzasz mnie !)
Tongue

Auto Refresh:
https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-refresh/ifooldnmmcmlbdennkpdnlnbgbmfalko

Powodzenia w zdobywaniu punktów... Żegnam i do następnego razu. Cool Big Grin Smile[/align][/font]


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Bartezx1997 - 21-06-2016 20:59

Ile punktów można zrobić na tym dziennie?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 21-06-2016 21:10

(21-06-2016 20:59)Bartezx1997 napisał(a):  Ile punktów można zrobić na tym dziennie?
Ile ? Cóż siedząc na tym przynajmniej 8-12 godzin można zdobyć jakieś 1000-2000 punktów. Smile
Czyli w 1-2 dni można zdobyć te 5 Euro Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Bravo - 21-06-2016 21:14

+rep zaraz odpale to na VPS Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Bartezx1997 - 21-06-2016 21:26

No to super sprawa, automat na VPS Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - nalkubaxd5 - 21-06-2016 22:58

No wszystkie pięknie... Tylko mam jeden problem :/ Kiedy odpalam stronę na VPSie korzystając z Iceweasela (Firefox) jestem z automatu przekierowywany z /movie na /quest... Jakieś pomysły jak to obejść?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 22-06-2016 10:31

(21-06-2016 22:58)nalkubaxd5 napisał(a):  No wszystkie pięknie... Tylko mam jeden problem :/ Kiedy odpalam stronę na VPSie korzystając z Iceweasela (Firefox) jestem z automatu przekierowywany z /movie na /quest... Jakieś pomysły jak to obejść?
Hmm... spróbuj na Google Chrome, ja osobiście na tym próbowałem i wszystko ślicznie działa Smile

(21-06-2016 22:58)nalkubaxd5 napisał(a):  No wszystkie pięknie... Tylko mam jeden problem :/ Kiedy odpalam stronę na VPSie korzystając z Iceweasela (Firefox) jestem z automatu przekierowywany z /movie na /quest... Jakieś pomysły jak to obejść?
Hmm... spróbuj na Google Chrome, ja osobiście na tym próbowałem i wszystko ślicznie działa Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - NoVAC - 22-06-2016 11:13

+rep supi ! już 10$ moje ^^


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - MicMaz - 22-06-2016 12:06

Wszystko fajnie opisane ale jakiś czas temu korzystałem z tej stronki.
Dużo punktów się w tedy nie dostawało bez żadnego wytłumaczenia a moderatorzy ignorowali wiadomości. Zmieniło się coś? Czy dalej można robić setki zadań a tylko kilka zaliczą bo im się coś nie podoba.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - dandun1 - 22-06-2016 12:09

Też macie tak wiele "prób oszustwa" strony?