Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata (/Temat-EarnHard-jak-zarobic-10k-PLN-w-2-lata-134792)

Strony: 1 2 3 4


EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 02-07-2016 23:12

Hej, dzisiaj zaprojektowałem w photoshopie moją stornę ( którą będę starał się napisać w HTML, CSS, JS oraz PHP. Strona będzie oficjalnie wypuszczona w okresie pomiędzy 2 połową sierpnia a 1
Połową września. Jak wypuszczę stronę to powiem czego dotyczy. Co do tego ile zaprojektowałem to tylko najważniejsze podstrony i została mi jedna, która wymaga najwięcej pracy. Co do tych marnych reklam za grosze to jak zwykle wyklikałem i tyle ( Stan konta ClixSense: 4,50$)
(Stan konta Neobux: ok. 1$ ) Kiedyś klikałem jesze na LikePlusie, ale po prostu przestałem. Dziś do niego wróciłem i wyklikałem 4k pkt. Zbieram na HubaUSB za 35k ( punkty resetują się co 30 dni ). Mam nadzieję, że uda mi się zebrać, bo standard to ok 1k pkt dziennie.


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - tubbsgg - 03-07-2016 00:38

(02-07-2016 23:12)albercig napisał(a):  Kiedyś klikałem jesze na LikePlusie, ale po prostu przestałem. Dziś do niego wróciłem i wyklikałem 4k pkt. Zbieram na HubaUSB za 35k ( punkty resetują się co 30 dni ). Mam nadzieję, że uda mi się zebrać, bo standard to ok 1k pkt dziennie.

Gdzie mogę sprawdzić którego dnia punkty się zerują?


RE: EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - Fox90 - 04-07-2016 00:44

Punkty zerują się z początkiem nowego miesiąca, te 30 dni jest trochę mylące Smile


EarnHard - jak zarobić 10k PLN w 2 lata - albercig - 04-07-2016 23:18

Hej! Mogę się pochwalić, że projekt strony w photoshopie skończony Wink Zrobiłem już Menu oraz skleiłem je z logiem. Ustaliłem kolor strony ( body { background-color: #444444; }) i wstawiłem diva content, w którym będzie tekst Wink ( strona główna )

ClixSense neobux
Wy klikałem reklamy Wink

Like+
Nic mi się nie chciało xD

Sprzedałem grafikę na Fiverr! Wie ktoś może jak tam wypłacić?

Pisane na drobnej klawiaturce z iPhone Wink