Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ (/Temat-Konta-na-FB-wraz-z-duza-liczba-grup-NAJTANIEJ-134741)

Strony: 1 2


Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - SKOR514 - 19-06-2016 18:48

1.Nazwa przedmiotu :Konta na FB wraz z grupami
2.Opis przedmiotu : Siema! Stworzę dla Ciebie konta na FB wraz z grupami (300 lub 500 grup).Dlaczego nie dodaje po prostu Twoich kont do grup? Ponieważ sam wiele razy się naciąłem na tym forum na oferty w stylu "Dodam Twoje konto do 1000 grup za 15zł". Wszystko spoko, osoba ustawiła bota na 1000 grup i zaczęła dodawać. Okazało się jednak, że zostałem dodany do max 500-set grup, bo na innych była potrzebna akceptacja przez administratora. U mnie tak nie ma! Zamawiasz konto na 300-sta grup i dostajesz takie, które tyle ma. Grupy są o każdej niemalże tematyce. Rzadko się jednak zdarzy grupa, która ma mniej niż 5k użytkowników. Często są takie, po 20-30 a nawet 100k użytkowników. Ile chce za takie konto? Konto na którym będzie 300 grup, to u mnie jedynie 6zł! A to, gdzie będzie 500- 9zł!
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt Tonguew/GG:25802073
5.Cena : 6zł za 300/ 9zł za 500
6.Sposób zapłaty za przedmiot :przelew (mogę wysłać passy do konta po otrzymaniu potwierdzenia Wink lub paypal
Pozdro i zachęcam do zakupu!


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - SKOR514 - 28-06-2016 15:52

Odświeżam


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - jamnik - 03-07-2016 19:05

Dobra cena i szybko Smile Zobaczymy jak z wytrzymałością kont, jak będzie przyzwoicie to wracam po więcej :-)


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - syndromx - 04-07-2016 17:49

@SKOR514 wyczyść skrzynkę bo pełną masz i nie da się napisać do Ciebie Smile


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - SKOR514 - 04-07-2016 19:51

Dzis lipa bo mam awarie i brak neta... Przepraszam wszystkich, to nie jest zalezne od mojej osoby...


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - syndromx - 05-07-2016 13:15

Polecam jak najbardziej Huh


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - dawid813 - 06-07-2016 22:41

Polecam , szybko i bez żadnych problemów . Cool


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - SKOR514 - 07-07-2016 01:28

UWAGA, CZYTAJCIE DO KOŃCA!!!
Coraz więcej osób piszę do mnie o konta dzięki czemu mogę się wciąż rozwijać. Co to znaczy? Wychodzę Waszym wymaganiom naprzeciw i staram się, by konta były idealne. Sam od dłuższego czasu używam takich kont i wiem czego wymaga użytkownik. Każdy z nas chce, by takie konto posiadało dużą liczbę grup, które będą miały jak największą liczbę użytkowników i nie będzie na nich akceptacji posta przed administratora, a dodatkowo by było ono żywotne. U mnie dostaniecie właśnie takie konta! Posiadam dużą liczbę grup dzięki czemu przy większym zamówieniu konta NIE BĘDĄ się powtarzać. Teraz dodatkowo dodaje zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle oraz uzupełniam dane takiego konta. Więc co dostajesz ode mnie?
-Konto, które będzie "uzupełnione"
-Przy większym zamówieniu dostaniesz zniżkę/konto lub nawet kilka kont gratis. Smile
-Dowolną liczbę grup na tym koncie (napisz na priv ile grup na koncie potrzebujesz, a powiem Ci jak śmiesznie niska cena za nie będzie)
-Pewność, że dostaniesz takie konto najtaniej. Sam płaciłem często nawet po 10zł za kilkadziesiąt grup, by stworzyć swoje zaplecze, a ja oferuje te grupy za śmiesznie niskie pieniądze.

Dołącz do grona zadowolonych osób i miej konta praktycznie za darmo.
Pozdrawiam!


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - GelO - 12-07-2016 23:18

Baardzo dobre konto, jeszcze tutaj wrócę i to nie raz, także szykuj się! Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma po co! Brać póki są! Wink


RE: Konta na FB wraz z dużą liczbą grup- NAJTANIEJ - CashBuzz.org - 14-07-2016 16:41

Polecam, mila i fachowa obsługa!