Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? (/Temat-Jak-pozycjonowac-na-kilkanascie-fraz-134733)



Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - WuJeKuBa - 19-06-2016 14:52

Witam Serdecznie! Tak jak w temacie, a mianowicie jak pozycjonować na kilkanaście fraz?

Jedną stronkę mam pozycjonować na 21 fraz, a drugą na 6 fraz.

Najlepiej było by wepchnięcie tych wszystkich fraz do artykułu? No wiadomo nie opłacało by się pisać artykułu tylko z 1 frazą kluczową. Może macie jakieś inne opcje jeszcze? Jak waszym zdaniem było by najlepiej?


RE: Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - lechoo - 19-06-2016 19:21

Ty na poważnie? Jednym artykułem chcesz wybić stronę do top 10?


RE: Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - WuJeKuBa - 19-06-2016 19:35

A czy ty siebie słyszysz? Każdy dobrze wie, że to nie realne.. Może nie do końca napisałem jak trzeba, bo napisałem "Najlepiej było by wepchnięcie tych wszystkich fraz do artykułu?", więc stąd to podejrzenie, że chcę wypromować stronkę jednym postem/artykułem.


RE: Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - krutek90 - 19-06-2016 19:58

@[kubaszekr38] Longtail. Buduj zaplecze na darmowych blogach, zainwestuj w SEO hosting z wieloma adresami IP, buduj, jeszcze raz buduj. Nie oczekuj szybkich efektów, zdobywaj dobre i mocne linki, różnicuj anchory. Cierpliwie pracuj a wszystko zaowocuję dobrymi wynikami.


RE: Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - WuJeKuBa - 19-06-2016 21:00

OK, dzięki Wink


RE: Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - krutek90 - 19-06-2016 22:58

@[kubaszekr38]

Jeszcze dodam coś od siebie. Buduj profile, forumowe, społecznościowe, portalowe etc. Linkuj strony główne i każde zaplecze między sobą.
Jeżeli chcesz używać systemów SWL, to kieruj na strony zapleczowe, nie na główną domenę. Obserwuj pozycje słów kluczowych, które mają wyświetlenia i jak wyglądają ich pozycje w google, skupiaj się głównie na nich, ale też zwracaj uwagę, czy to nie są jakieś przypadkowe i śmieciowe wyświetlenia, fraz, do których Twoja strona się nie odnosi i jest od razu przez gościa zamykana. Jeżeli user będzie zadowolony z treści itp, to jest duże prawdopodobieństwo, że gdzieś umieści link do Twojej strony, dlatego też warto o tym pamiętać.

Dużo tutaj można napisać, ale co z tego, jak ten post zostanie gdzieś wrzucony w otchłań innych, a pytania będą się powtarzać Smile

Pozdrawiam


RE: Jak pozycjonować na kilkanaście fraz? - xbino - 10-08-2016 08:53

Linkować pod różne anchory (frazy).