Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stwórz własnego bota z pomocą UBota! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Stwórz własnego bota z pomocą UBota! (/Temat-Stworz-wlasnego-bota-z-pomoca-UBota-134646)

Strony: 1 2


RE: Stwórz własnego bota z pomocą UBota! - KenkyushaKamil - 23-06-2016 18:36

Powiedz mi proszę tylko czy ma on możliwość klikania w ten sam obrazek, ale nie w tym samym miejscu na pulpicie?


RE: Stwórz własnego bota z pomocą UBota! - TheBot - 23-06-2016 19:27

(23-06-2016 18:36)KenkyushaKamil napisał(a):  Powiedz mi proszę tylko czy ma on możliwość klikania w ten sam obrazek, ale nie w tym samym miejscu na pulpicie?

Musisz po prostu zrobić screen obrazka i będzie wniego klikał , niezależnie gdzie się znajduje .

Co do samego tematu , to nie jarajcie się tak , pomimo ze dojedziecie do #1 prawdopodobnie nie dostaniecie licencji , duzo o tym czytałem Smile


RE: Stwórz własnego bota z pomocą UBota! - Hyuek - 23-06-2016 23:01

Właśnie jestem na miejscu 1 od wczoraj, i czekam i czekam i czekam :X


RE: Stwórz własnego bota z pomocą UBota! - TheBot - 24-06-2016 00:34

(23-06-2016 23:01)Hyuek napisał(a):  Właśnie jestem na miejscu 1 od wczoraj, i czekam i czekam i czekam :X

Pewnie za parę dni Twoja pozycja w rankingu urośnie Smile
Lepiej dać sobie spokój i zacząć uczyć się porządnego języka programowania Smile
Fakt , że uBot ma wiele możliwości , ale żeby w pełni wykorzystać jego ''moc" i tak trzeba kupić niezbędne do niego pluginy , a te tanie nie są no albo samemu je pisać , dlatego polecam chociaż 2h dziennie poświecić jakiemuś językowi i zanim się nie obejrzycie , sami stwierdzicie , że żaden jakiś tam ubot nie jest Wam potrzebny , wystarczy chcieć Smile


RE: Stwórz własnego bota z pomocą UBota! - Hyuek - 24-06-2016 20:20

A jednak
[Obrazek: 81c2d8522375426b9c63bc5a2f79a944.png]