Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ecchi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Ecchi (/Temat-Ecchi-134623)



Ecchi - Doomin - 16-06-2016 12:49

Hejo, postanowiłem wspomnieć o fajnej nowej monecie, stworzonej w celu właściwie bardziej zabawy niż zarabiania.

[Obrazek: ?u=http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FmEEZUf2.gi...-eVSYfi1rA]

Nie ma wydobywania, a raczej nie było a ta waluta charakteryzuje się tym, że wszystkie wyprodukowane monety były rozdawane użytkownikom. Wybaczcie, że dopiero teraz zakładam ten temat x.x Zawsze jestem ze wszystkim spóźniony i znajduje ciekawe info późno :C

Były już 4 rundy, została tylko 5 w której jeśli zdążymy na czas (5 minut trwa runda) dostaniemy 13.200 ECCHI. Kilka godzin przed rundą jest dodawany licznik a potem po upłynięciu czasu link gdzie możemy odebrać swoje monety wpisując uprzednio adres portfela.

Wprawdzie te 13 tysięcy z puli która została rozdana to nie jest dużo ale nie wiadomo ile będzie kosztowała ta moneta po wejściu na giełdę, bo ma wejść a niektórzy nawet nazywają ją kolejnym DOGE. Dodatkowo jest wysoki STAKE czyli nawet mając te 13 tysięcy w portfelu to za samo przetrzymywanie ich na kompie w aplikacji dostajemy kilka ECCHI dziennie (wiem bo udało mi się załapać na 4 rundę, tylko niestety)

Właściwie to taki bardziej zabawny temat i moneta, wspomniałem bo jest jeszcze czas dołączyć do zabawy, ostatniej 5 rundy. Nic nie tracimy, nic nie trzeba robić a może coś z tego będzie jak dużo osób się postara Wink

Link do tematu na Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1502314.0


RE: Ecchi - kabza - 16-06-2016 21:06

Trochę reguły się zmieniły. Jeśli chcesz się załapac na 5 rundę będzie ona od razu po osiągnieciu 30 strony w temacie na bitcointalk więc trzeba cały czas obserwować


RE: Ecchi - chmura86 - 17-06-2016 05:44

gdzie link do talka?


RE: Ecchi - Doomin - 17-06-2016 07:53

W pierwszym poście. Dzisiaj ma być runda raczej na 99%, bo miała być po tym jak pojawi się 30 strona w temacie.


RE: Ecchi - chmura86 - 17-06-2016 08:57

a jak je otrzymac?


RE: Ecchi - Doomin - 17-06-2016 09:23

Musisz mieć pobrany portfel i mieć adres. Normalnie przy wcześniejszych rundach było odliczanie jednak teraz w 5 rundzie ma pojawić się w temacie link, bez wcześniejszego ostrzeżenia gdzie po wejściu w niego wpisujemy adres portfela i dostajemy ECCHI. Link może się pojawić w każdej chwili chociaż przypuszczam, że pojawi się po południu bo u twórcy tej monety aktualnie jest godzina 2 rano ;P Trzeba ciągle patrzeć na temat bo można przegapić.