Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
reklama strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: reklama strony (/Temat-reklama-strony-134594)



reklama strony - RasTak - 15-06-2016 11:09

Witam!
Mam 350 zl do wydania na reklamę strony, wiem że to nie dużo, ale jednak zawsze coś ;d ktoś doradzi na co to przeznaczyć?


RE: reklama strony - RoyMaster - 15-06-2016 11:34

Jaka tematyka?


RE: reklama strony - RasTak - 15-06-2016 11:43

filmy, więc mam świadomość że za takie pieniądze to ciężko, ale może ktoś zna jakieś dobre tanie sposoby.


RE: reklama strony - Takimyk - 15-06-2016 11:58

Za 350zł to ciężko wykupić reklamę, jedynie chyba tylko popup, ewentualnie gdzieś po stronkach związanych z tematyką się pytaj o reklamę ala baner.


RE: reklama strony - RasTak - 15-06-2016 12:18

pomysł z banerem na podobnie tematycznych stronach to nawet ciekawy pomysł, muszę się zorientować dokładniej co i jak. A google adwords, jest sens tam puszczać reklamę za takie pieniądze?


RE: reklama strony - Takimyk - 15-06-2016 12:21

Nie za bardzo, 350zł na stronę z filmami to za mało, konkurencja jest ogromna, więc te pieniądze szybko Ci się ulotnią a efekt będzie mizerny, już lepiej kupić reklamę na FB.


RE: reklama strony - lechoo - 15-06-2016 21:01

(15-06-2016 12:21)Takimyk napisał(a):  Nie za bardzo, 350zł na stronę z filmami to za mało, konkurencja jest ogromna, więc te pieniądze szybko Ci się ulotnią a efekt będzie mizerny, już lepiej kupić reklamę na FB.
Ja bym podzielił budżet na reklamę pomiędzy facebook (250 zł) i GA (100 zł + kupon na kampanię o wartości 200 zł - TUTAJ). Przy odpowiedniej optymalizacji obydwu kampanii efekt będzie zadawalający.
Jak coś, to mogę pomóc w optymalizacji kampanii adwords


RE: reklama strony - rachman - 15-06-2016 22:32

Możesz za parę złotych wrzucić w strony PTC np. sejfik. Reklama raczej skuteczności niewielkiej ale tam też są ludzie którzy może się zainteresują tą tematyką...


RE: reklama strony - Eryk123 - 27-06-2016 11:40

Ja bym postawił FanPage i inwestował w rozkręcenie go. Z czasem mógłbyś kierować ruch organiczny na stronę, a na razie możesz promować posty z wpisami i sam FanPage. Z jednej strony kierujesz ruch na stronę, a z drugiej budujesz społeczność na FB.