Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? (/Temat-Zrzutka-skladka-skladki-zrzutki-na-typy-znacie-jakies-134575)

Strony: 1 2


Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - tonynik - 14-06-2016 22:26

Znacie jakieś zrzutki na typy? Polskie lub zagraniczne?

Korzystacie?

Co sądzicie?


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - tonynik - 15-06-2016 20:57

Już znalazłem, jeśli kogoś interesuje, betgang.pl, zrzutkanatypy.com


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Toskan - 15-06-2016 21:11

@[tonynik] jesli interesuje cie betgang i chcialbys cos tam kupowac to daj znac. Mam tam u nich od dawna 50pln i lezy i sie kurzy. Dogadamy sie Wink


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - tonynik - 15-06-2016 21:24

Dzięki, odezwę się


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Mr Joker - 28-06-2016 14:17

Od 1 lipca będę miał typy ze zagranicznego źródła, na które złożyłem się z kolegami. Chętni, którzy chcą otrzymywac typy z niego - zapraszam. Preferuje płatność po każdym wygranym kuponie - i to wam oferuje. Pisać pw, podesle zdjęcia kuponów kumpli, co z nim grają.


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Lukasz36016 - 28-06-2016 21:30

Ja gram u naziemnego buka do współpracy z takim kolesiem i z początkowych 20zł zrobiłem już ponad 1300zł na singlach, mogę się typami podzielić za darmo, nie chce hajsu. Co se ugrasz to twoje.


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Mr Joker - 29-06-2016 21:08

Zrzucam się z kumplami na typy od zagranicznego źródła. Chętnie pomogę wam zarobić - płacisz tylko PO WYGRANYM kuponie (10-20 zl za kadry wygrany). Proszę napisać na Pw, a prześle wybrane kupony :] Pierwszy typ za friko! Zachęcam do pisania pw.


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Stworkowaty - 06-07-2016 22:21

@[Majka] zamknij ten temat bo ciągle nowe konta robią barany. ^^


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Thekatlon - 08-08-2016 14:34

Ja mam grupkę gdzie sa tacy typerzy jak komso.hoffman i inni


RE: Zrzutka, składka, składki, zrzutki na typy - znacie jakieś? - Karolina210 - 16-08-2016 07:45

betstock.eu ---< najwiekszi oszusci na swiecie odradzam dalam sie nabrac i nie dojsc ze zaplacilam za typy to po tygodniu grania z nimi mialam tylko same minusy totalne amatorstwo i oszusci !!