Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? (/Temat-Czy-spamowanie-subami-w-grupach-Facebook-sie-jeszcze-oplaca-134566)

Strony: 1 2


Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - aero2 - 14-06-2016 18:33

Witam.

Szukam porad lub nisz, mogą być wypalone, aby wpadł mi chociaż jeden złamany lead.Sad

Mam dużo grup Facebook, próbowałem biletami justina biebera i pobieranie bez leadów.Xpokerface

Miałem prawie rok przerwy w subach, może coś źle robię, nie umiem znaleźć gimbów?smutny

Proszę o każdą pomoc w temacie, na PW lub GG 122690 z góry dziękuję wszystkim.Smile


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - twardy - 14-06-2016 19:06

"ODKRYL JAK ZARABIAC NA GRUPACH FB, KONKURENCJA GO NIENAWIDZI, KLIKNIJ SPOILER!!!!"




RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - aero2 - 14-06-2016 19:34

Za wiele mi nie pomogłeś kolego tym postem, naprawdę jestem zdesperowany zdobyciem leadów, ale nie wiem już jak.

Jedyne co mi przychodzi na myśl, to jakieś zakazane nisze lub kogoś niszę promować, nie mając raczej innego wyjścia.


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - antyk - 14-06-2016 19:37

co sie stalo? pamietam jak z rok temu albo dalej zarabiales niezle sumki


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - aero2 - 14-06-2016 19:44

Kiedyś to viralka 2x krzyżyk była no i ludzie chętniej udostępniali post z profilu, do tego wysyłając link w wiadomościach, nie było captchy obrazkowej jak teraz.


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - dan9393 - 14-06-2016 19:55

Cytat:Szukam porad lub nisz, mogą być wypalone, aby wpadł mi chociaż jeden złamany lead
I pisze to gość z liczbą postów przekraczającą 6,5 tysiącaRolleyes Najwidoczniej złe czasy nastają. Jak widać łaska Pańska na pstrym koniu jeździ. Zmieniła się generacja gimbów tj. pokolenie urodzenie po 2001r. (kolejny wiek), więc może dlatego tak ciężko nagonić za ich trendami.
Może przerzuć się na inną branże, niekoniecznie związaną z subami. Z takim stażem powinieneś się na pewno odnaleźć, a tak to tylko tu demotywujesz początkujących. Pozdrawiam Smile


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - aero2 - 14-06-2016 20:06

Dziękuję za słowa otuchy, trochę przespałem gimbowe trendy, cały czas się serwis Trafisz promowało, wypadłem z obiegu, chyba nie ma co na siłę suby tykać.Smile


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - tomek7912 - 14-06-2016 20:44

Nie

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - hypocrisy - 14-06-2016 20:48

Może po prostu zmień grupę docelową? Na starszy target, mający hmm...specyficzne potrzeby? Są nisze które nigdy się nie wypalą, takie jak erotyka i wszystko co z nią związane, wystarczy ciekawie skonstruowana pusta oferta albo nawet prosta stronka z podłączonym programem pobieranie i masz multum wejść, które możesz przekuć na leady Smile


RE: Czy spamowanie subami w grupach Facebook się jeszcze opłaca? - zjadamkredki - 14-06-2016 20:52

Nie martw się, u mnie też jeszcze niespełna 2 miesiące temu sumy sięgały <100zł dziennie, a teraz ciężko w ogóle coś ugrać. Moje wytłumaczenie jest takie, że nie ma co na siłę nic robić - nie wpada to trudno, spróbuj ponownie za jakiś czas.