Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banner w sygnaturce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Banner w sygnaturce (/Temat-Banner-w-sygnaturce-134490)



Banner w sygnaturce - Captain - 13-06-2016 10:21

Już pisze o co mi dokładnie chodzi:

Czy jest jakiś serwis reklamowy czy coś który płaci za powiedzmy wyświetlenia bannera i nie ma żadnych wymogów co do tego gdzie ma się ten banner znajdować? Nie wymaga posiadania własnej strony internetowy etc i można sobie wstawić takowy np w sygnaturce na forum i będzie pasywny dochód?

Zna ktoś coś takiego?


RE: Banner w sygnaturce - mysc - 13-06-2016 12:41

Pomysł jest niezły - niestety na forach, np. zarabiam.com - dostępny jest tylko bb code Smile Taki banner zliczający odsłony musiałby być wstawiony w js albo php.

Jak przeczytałem Twój post chciałem od razu zaproponować rozliczanie się za pomoca upcpm.pl - ale niestety później przyszło olśnienie, że to niemożliwe Smile

Zawsze możesz sprzedać swoją sygnaturkę na np. miesiąc Smile - swoją drogą daj mi znać ile byś sobie za taką usługę życzył Smile


Pozdrawiam
mysc