Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? (/Temat-Dlaczego-trzeba-wstawiac-czyste-linki-134434)



Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - MickeyHuntr - 11-06-2016 21:40

Witam, nurtuje mnie jedno pytanie, a mianowicie dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? Rozumiem, że jeżeli chodzi o rejestracje, to może ktoś nie chce wchodzić z refa, bo ma znajomego, który wcześniej mu polecił ten serwis, ale co jeżeli chcę się podzielić na forum narzędziem, które samemu samemu zakodowałem i chciałbym te pare centów przez adfly wyciągnąć? Nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji nie mógłbym użyć adfly, w końcu zaczekać 5 sekund nie boli, gdy ja siedziałem nad kodem przez ponad 5 godzin, prawda?


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - twardy - 11-06-2016 22:39

Przeciez zawsze mozesz wstawic linka tak zeby od razu bylo widac, ze to adfly a ty to dodatkowo maskujesz...


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - MickeyHuntr - 12-06-2016 07:29

Przecież skoro to ktoś kliknie to może odrazu zamknąć, co to za wymówka? Potrzebujesz tego narzędzia? 5 sekund Ci dupy nie rozerwie


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - Stworkowaty - 12-06-2016 07:37

5 groszy które zarobisz tez Ci dupy nie rozerwie.
Taki jest regulamin i tak zostanie..


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - piotrekprorok - 12-06-2016 07:47

Ty dałeś 1 link który był refem, 2 link (PODPISANY JAKO "Non-Ref przez adf.ly"), który przekierowywał dokładnie do tego samego linku co link pierwszy tyle że przez adf.ly... :|
To było w tym temacie - http://zarabiam.com/Temat-Prosty-kranik-Paypal-134238 i za to dostałeś ode mnie warna 20% (za brak czystego linku).

Tutaj piszesz o:
Cytat:Rozumiem, że jeżeli chodzi o rejestracje, to może ktoś nie chce wchodzić z refa, bo ma znajomego, który wcześniej mu polecił ten serwis, ale co jeżeli chcę się podzielić na forum narzędziem, które samemu samemu zakodowałem i chciałbym te pare centów przez adfly wyciągnąć

Więc nie rozumiem zbytnio o co Ci chodzi z tymi 5 godzinami pracy.


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - MickeyHuntr - 12-06-2016 11:11

(12-06-2016 07:47)piotrekprorok napisał(a):  Ty dałeś 1 link który był refem, 2 link (PODPISANY JAKO "Non-Ref przez adf.ly"), który przekierowywał dokładnie do tego samego linku co link pierwszy tyle że przez adf.ly... :|
To było w tym temacie - http://zarabiam.com/Temat-Prosty-kranik-Paypal-134238 i za to dostałeś ode mnie warna 20% (za brak czystego linku).

Tutaj piszesz o:
Cytat:Rozumiem, że jeżeli chodzi o rejestracje, to może ktoś nie chce wchodzić z refa, bo ma znajomego, który wcześniej mu polecił ten serwis, ale co jeżeli chcę się podzielić na forum narzędziem, które samemu samemu zakodowałem i chciałbym te pare centów przez adfly wyciągnąć

Więc nie rozumiem zbytnio o co Ci chodzi z tymi 5 godzinami pracy.
Jak?? Z tego co pamiętam to wklejałem bez refa

//EDIT
Gdzie tu ref ja się pytam?
[Obrazek: uSnaloQ.png]
http://adf.ly/1awkRr


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - MaLiN - 14-06-2016 16:19

(11-06-2016 21:40)MickeyHuntr napisał(a):  Nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji nie mógłbym użyć adfly, w końcu zaczekać 5 sekund nie boli, gdy ja siedziałem nad kodem przez ponad 5 godzin, prawda?

Skoro chcesz zarobić na narzędziu, które stworzyłeś, to po prostu je sprzedaj i będziesz miał kasę. Weź pod uwagę to, co by było gdyby teraz każdy wstawiał płatne skracacze w swoich "darmowych" poradnikach czy przydatnych narzędziach albo w innych tematach, w których userzy dzielą się DARMOWĄ wiedzą.


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - rachman - 14-06-2016 21:41

To nie forum do zarabiania na współużytkownikach tylko do zdobywania wiedzy o zarabianiu jeśli się dobrze orientuję Wink To jego główne zadanie.

Do łapania chętnych na kliki w skracane linki przecież masz dział i tam ludzie wchodzą i klikają częściej niż w zwykłych tematach. Chcesz zarabiać na skracaniu czy narzędzie promować w końcu? Chcesz to zrób ankietę bo mi się wydaje że raczej odstraszasz samym skróconym linkiem od narzędzia niż zachęcasz do jego używania.


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - Snaggy - 15-06-2016 08:54

Zadam pytanie bo w sumie jest powiazane. Jesli chodzi o oprogramowanie np. Bot czy cokolwiek to mozna zrobic temat udostepnic go za darmo i podac np. Adres BTC do dobrowolnych wplat? Takie jakby dotacje.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


RE: Dlaczego trzeba wstawiać czyste linki? - Admin - 16-06-2016 08:41

@up
możesz.