Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-SMS-MO-MT-IVR-od-A-do-Z-ZARABIAJ-z-pomoca-66-poradnikow-134389)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - Hoolig4n - 29-12-2016 16:32

Kupiłem poradnik, transakcja przebiegła sprawnie. Poradnik dostałem, część już przeczytałem, a część zostawiam na wieczór. Widzę tutaj solidną skarbnicę wiedzy oraz dawkę porad co do Sub/Premium, także jeśli ktoś jest całkiem zielony albo rozumie to "po części" to zdecydowanie polecam poradnik mysc'a Smile


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - precell - 24-01-2017 18:45

Promocja z leadmore jeszcze aktualna? ;-)


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 24-01-2017 19:14

(24-01-2017 18:45)precell napisał(a):  Promocja z leadmore jeszcze aktualna? ;-)

Tak, wszystko jest aktualne, zapraszam Smile


⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - Lerum - 06-02-2017 21:37

Zebrało mi się na króciutką recenzję, oto i ona Smile
Jeśli chodzi o cenę - myślę, że cena poradnika jest jak najbardziej w porządku, szczególnie biorąc pod uwagę możliwość nawiązania kontaktu z innymi osobami w grupie (i samą grupę, na której jest masa innej wiedzy!). Na początku przeczytałem poradniki, wprowadzałem wiedzę, ale czegoś mi brakowało. Ciągle dodawane tematy (rozszerzenia poradnika) i wpisy na blogu Getpaid wypełniły mi tę pustkę. Część wiedziałem, ale takie uporządkowanie wiedzy i wiele nowych pojęć to było to, czego potrzebowałem. Wcześniej działałem chaotycznie, a dzięki pomocy mysc'a i jego przekładaniu wiedzy na praktykę zarobki ciągle rosną do góry.
Na grupie spotkałem też wspólnika z którym razem pracujemy - bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na zakup, bo bez tego by się to nie stało Big Grin
Jak dla mnie to w pełni zasłużone 10/10 za grupę i poradnik, nie żałuję ani złotówki, którą na niego wydałem - wszystko dawno się zwróciło. A niedawno (jak zresztą mysc wie) sam z siebie miałem ochotę podpiąć się jako jego polecony, jako forma podziękowania Heart


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 09-03-2017 17:49

Informuję, że od 1 kwietnia cena Kompleskowego Poradnika Sub/Premium SMS wzrośnie z 84zł do 99zł.

Do końca marca poradnik można oczywiście kupić w cenie 84zł. Nie ma czegoś takiego jak "rezerwacja w starej cenie" Smile

.


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 26-03-2017 10:50

Przypominam, że to ostatnie 6 dni starej (niższej) ceny poradnik dot. sub/premium sms Smile


Dodatkowo informuję, że w związku ze zmianą ceny poradnika dot. gier - cena kompletu również jest już niższa - aktualna znajduje się w pierwszym poście Smile

.


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 01-04-2017 10:53



+ Potwierdzam pełną aktualność oferty, poradnika, opisanych metod i możliwości zarabiania

+ Zgodnie z zapowiedzią, zmieniłem ceny w pierwszym poście (to nie jest żart związany z 1 kwietnia)



@[VanBuren], masz wyłączony system prywatnych wiadomości, nie mogę Ci odpowiedzieć. Wysłałem e-mail.



INFORMACJA DLA CZŁONKÓW GRUPY :

- dodałem pełne podsumowanie obecnej sytuacji związanej z "SMS'ami", polecam się z nim zapoznać - sytuacja wcale nie jest beznadziejnie zła Smile





RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - karol9919 - 09-04-2017 18:06

Może na święta jakaś promocja? Np. powrót do poprzedniej ceny na ten czas? Niby nie te święta, ale prezenty każdy lubi Jerk Pozdrawiam!


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 09-04-2017 20:15

Cześć Smile Nigdy nie zrobiłem promocji... i nie zrobię - ale polecam zapoznać się z darmowym poradnikiem "jak zarobić pierwsze 50zł" dostępnym w leadmore Smile

Pozdrawiam!


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mmr - 12-04-2017 17:19

Wysłałem wiadomość. Szkoda trochę, że nie załapałem się na promocyjną ofertę, bo ostatnio córkę mam w szpitalu i sam sporo choruję, więc i w necie mniej siedzę, no ale trudno. Mam nadzieję, że będzie warto, bo również raczej nie kupuję poradników...wszystkie które kupiłem były raczej g**** warte Smile Zobaczymy czy tym razem będzie inaczej Smile