Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-SMS-MO-MT-IVR-od-A-do-Z-ZARABIAJ-z-pomoca-66-poradnikow-134389)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 18-10-2016 22:14

Dziękuję za opinię Panowie Smile

Co do tematu, oferta jest cały czas aktualna, zapraszam Smile

.


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 02-11-2016 19:58

Uwaga! Zmiana cen od 1 grudnia 2016 roku!

Od momentu wystawienia poradnika, minęło już trochę czasu. W tym czasie "produkt bazowy" został wzbogacony wieloma aktualizacjami dotyczącymi stricte sub-premium SMS, jak i zarabiania w internecie w ogóle.

W związku z powyższym, to już ostatni miesiąc z obecną ceną - 69 złotych, od 1 grudnia cena poradnika wzrośnie do 84zł, zmieni się również cena zestawu oraz kompletu.

Zainteresowanych zakupem w starych, niższych cenach, zapraszam do ponownego zapoznania się z ofertą Kompleksowego Poradnika Sub/premium SMS.



ZOBACZ RÓWNIEŻ : Zmiana ceny Kompleksowego Poradnika Skracania !



.


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - radzio0001 - 06-11-2016 17:48

Jak można zakupić poradnik ? Jestem nowy tutaj


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 06-11-2016 18:14

@[radzio0001], wszystko jest opisane w pierwszym poście (jest tam instrukcja zakupu :>).

Możliwe formy płatności to : przelew lub paypal.

BTW. Jeśli jesteś na forum całkowicie nowy - proponuję zacząć "naukę" od vademecum, niekoniecznie od zakupów Smile

Pozdrawiam!


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - radzio0001 - 06-11-2016 21:38

OK a gdze jest link do zakupu itp bo serio nie widzę ?
Tylko przekierowanie na stronę http://getpaid20.pl/


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 06-11-2016 23:23

(06-11-2016 21:38)radzio0001 napisał(a):  OK a gdze jest link do zakupu itp bo serio nie widzę ?
Tylko przekierowanie na stronę http://getpaid20.pl/

Linku do zakupu poprzez "szybkie płatności" nie ma i jeszcze długo nie będzie Smile W tej chwili wszystko się odbywa na forum, najlepiej zgodnie z instrukcją widoczną w pierwszym poście Smile Dla pewności wrzucę ją jeszcze tutaj :


By kupić poradnik postepuj zgodnie z poniższymi punktami :


1. Wyślij Prywatną Wiadomość zatytułowaną "Poradnik Sub SMS"

2. W treści wiadomości podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal, przelew)

3. W tej samej wiadomości upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez poradnik" wymagania zdaniem :

"Przeczytałem wszystkie wymagania i spełniam je"



W razie dalszych pytań - zapraszam na PW Smile

Pozdrawiam!


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 09-11-2016 23:04

@[VanBuren], masz wyłączony system prywatnych wiadomości - nie mogę Ci odpowiedzieć. Wysłałem e-mail Smile


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 30-11-2016 15:47

Przypominam, że to OSTATNI DZIEŃ starych, NIŻSZYCH CEN.

Od jutra poradnik zamiast 69zł, będzie kosztował 84zł Smile

.


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - Logger14 - 29-12-2016 03:34

Powiedzmy, że miałbym około 5 godzin dziennie do poświęcenia się w 100% przedstawionym w poradniku sposobom.
Po jakim mniej więcej czasie zwróciłby się sam koszt owego poradnika?


RE: ⚠✩ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy ✩⚠ - mysc - 29-12-2016 12:18

@[Logger14], mówiąc najkrócej : nie wiem Smile Może się zwrócić tego samego dnia - może się nie zwrócić nigdy.

Odpowiedź na to pytanie jest w pierszym poście (z ofertą) w "najczęściej zadawanych pytaniach" :

Cytat:Podejście, które opisałem jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Jak widać, recenzenci również nie widzą w nim nic złego - średnia ocen dla poradnika wynosi 8,5/10. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie poradnik Ci się zwróci, to jest już kwestia indywidualna - może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, a może jeszcze tego samego dnia. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet - nie tylko w sub/premium SMS.

Do tej pory trafiła się chyba jedna, góra dwie negatywne opinie - obstawiam, że to kwestia nastawienia na "wodotrysk przynoszący pewne zyski" przed zakupem skonfrontowała się z rzeczywistością Smile

Pozdrawiam!