Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-SMS-MO-MT-IVR-od-A-do-Z-ZARABIAJ-z-pomoca-66-poradnikow-134389)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 15-07-2016 21:58

Wszystkim osobom, które zakupiły poradnik przypominam o monitorowaniu nowych plików/poradników/tekstów. Np. od dzisiaj wszystkie totalnie nowe w branży osoby mogą (o ile ten pomysł na prawdę wypali :>) skutecznie ćwiczyć formułowanie ofert reklamowych. Pojawiły się jeszcze dwie paczki plików : obrazki like/kom (tematyka gimb) oraz filmiki do publikacji na fp (tematyka ero).

Zalecam sprawdzanie (chociażby raz na miesiąc) czy pojawiają się jakieś aktualizacje lub nowe pliki. Jeżeli kupiłeś poradnik, a mimo to nie masz dostępu do grupy - tzn. że nie postępowałeś według instrukcji Smile Oczywiście wystarczy do mnie napisać.


Dla osób zainteresowanych zakupem : Oferta jest oczywiście nadal aktualna, a poradnik na bieżąco (stosując się do Waszych uwag) aktualizowany !


Pozdrawiam
mysc


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 31-07-2016 11:24

Uwaga ! Każdy uczestnik konkursu otrzymuje zniżkę w wysokości 10 zł na zakup poradnika. Zniżka jest ważna do 2.08.2016. Aby skorzystać z promocji, podajcie swój numerek z konkursu w wiadomości z "zamówieniem".


.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 09-08-2016 09:38

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani poradnikiem, ale uważają że jest za drogi. Jeżeli macie konto w Leadmore, to w panelu znajdziecie coś dzięki czemu ten poradnik można nabyć po prostu taniej. Oprócz tego specjalnie dla LM przygotowałem poradnik "Jak zarobić pierwsze 50zł". Ten poradnik również można pobrać po zalogowaniu się do Leadmore (tym razem całkowicie za darmo :>). Przed decyzją o zakupie, polecam więc przyjrzeć się swojemu panelowi w LM Smile

@[annmedia], masz pełną skrzynkę !


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 23-08-2016 12:55

Przypominam o promocji, której warunki znajdziecie po zalogowaniu się do serwisu LEADMORE : )
.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 30-08-2016 13:42

Informacja dla osób, które kupiły poradnik :

Rozszerzenie poradnika i wszelkie aktualizacje są dostępne PO PODANIU MI OPISANEJ W INSTRUKCJI INFORMACJI. Nikomu nie udzialam dostępu bez tego PW, co jasno opisałem - tymczasem sporo osób zakłada konta w celu otrzymania rozszerzeń licząc, że same się aktywują... Bardzo proszę postępować według instrukcji, bo kilku osób nie jestem nawet w stanie zindentyfikować (inne nicki na ZC, inne u mnie - a nie aktywuję nikogo "od tak", bo to może niestety prowadzić do nadużyć).

Pozdrawiam serdecznie !


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 17-09-2016 15:21

Uprzedzam, że w dniach 18-21.09 mogę mieć problemy z odpowiadaniem na wiadomości. W razie gdyby nie udało mi się uzyskać dostępu do internetu, na pewno na wszystko odpowiem najpóźniej 22.09 (czwartek). Zdecydowanie nie ma potrzeby wysyłania kilku takich samych wiadomości Smile

Pozdrawiam!


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Kirito92 - 19-09-2016 00:43

Ktoś kto korzysta może się wypowie? Ciekawy jestem jak sobie ludzie radzą Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mateusz68 - 22-09-2016 19:32

To się wypowiem jako 1 Big Grin
Poradnik od mysc kupiłem na początku czerwca. Na pewno nie znajdziesz tam gotowych nisz (choć na w grupie już tak). Jest to raczej zbiór wiedzy/doświadczenia mysc. Jest tam poruszone wiele przydatnych tematów. Po przeczytaniu jeden raz możesz nie zrozumieć wszystkiego więc polecam przeczytać 2 razy. Dużym + jest forum. Oprócz wiedzy w poradniku znajdziesz jej bardzo dużo na forum. Możesz poczytać dzienniki użytkowników (mój też Big Grin). A jeżeli czegoś nie ma w poradniku możesz napisać na PW do mysc a odpowie na wszystkie twoje pytania, oceni niszę, da małą radę. Sam wcześniej zarabiałem na sms i były to marne grosze. Po kupnie poradnika i małej pomocy mysc zarobki naprawdę się zwiększyły. Dniówka parę stówek nie problem Smile Jak przejrzysz dzienniki użytkowników (na grupie) to zobaczysz ładne sumki. Pomimo tego że obecnie jestem już bardziej zaawansowany w temacie to często piszę do mysc po rady, bo są naprawdę wartościowe Smile
Początkującym bardzo polecam ten poradnik. Dzięki niemu i mysc naprawdę dużo się nauczyłem w tej branży, choć wiem że droga jeszcze daleka....

PS. Nie umiem pisać recenzji i jeżeli wyszła słabo to sory Jerk po prostu chciałem napisać że warto kupić poradnik Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - matek697 - 06-10-2016 00:01

Ja rzadko kupuje poradniki.. w zasadzie to odkąd zarabiam na siebie w internecie (a to już ponad 3 lata mija) to kupiłem może z 2 poradniki, których zakupu i tak żałowałem bo zawsze polegałem na swojej intuicji i to ona okazała się najskuteczniejsza.

Zdecydowałem się na zakup tego co zostało tutaj zaoferowane i gdy otrzymałem dostęp do forum oraz poradników, zacząłem się wczytywać i.. bomba!

Jako już raczej doświadczony earner, który nieco utknął ostatnio w korku doznałem olśnienia czytając zawartość otrzymanych od @[mysc] pdfów oraz zawartość forum.


Wiedza tutaj przedstawiona nie jest typowym poradnikiem typu "wejdź na facebooka zrób konto dodaj się do grup i spamuj", to coś więcej. Autor przedstawia zarabianie w internecie od zupełnie innej strony, cytując z pamięci fragment jednego z tekstów poradnika - "sam skorzystałeś z mojej oferty kupując ten poradnik na zarabiam.com".


Nie wiem co by tu więcej napisać - nie mogę się doczekać aż treść przedstawioną przez @[mysc] zacznę wcielać w życie i stanę się dzięki temu bogatszym człowiekiem - nie tylko o pieniądze Wink

Poradnik zdecydowanie nie jest dla ludzi nastawionych typowo na zarobienie dużych PINIONSZKUW w internecie jak najmniejszym nakładem myślenia i pracy, takie osoby mogą śmiało z tego zrezygnować i pójść na etat.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Tindamer - 14-10-2016 15:53

Zakupiłem poradnik, na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ciekawie. Teraz tylko muszę go wcielić w życie. Jestem bardzo zdeterminowany, dlatego mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł się pochwalić ładnymi zarobkami.

Pozdrawiam