Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-SMS-MO-MT-IVR-od-A-do-Z-ZARABIAJ-z-pomoca-66-poradnikow-134389)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[Get Paid] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 66 poradników! - mysc - 10-06-2016 21:58


Temat został zamknięty i nie będzie kontynuowany!



Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aktualnego tematu:







RE: Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - MaLiN - 14-06-2016 16:08

Poradnik który dostałem do recenzji, to tak właściwie szczegółowy zbiór wiedzy na temat zarabiania na subach, ale oczywiście z zastosowaniem tego praktyce (tak jak robił/robi to autor). User który kupi poradnik musi rzeczywiście "czytać ze zrozumieniem oraz mieć cierpliwość" aby zawartą wiedzę przyswoić. Mi samemu zajęło to mnóstwo czasu na przeanalizowanie poradnika, dlatego tak późno daje recenzje. Ogólnie poradnik jest podzielony na 6 części w formie PDF + bonus. Pomimo tego, że osobiście nie zajmuje się sub smsami, polecam użytkownikom zakup tego poradnika, ALE tylko tym mało doświadczonym lub dla osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z sub premium smsami, bo jak wspomniałem wcześniej to zbiór wiedzy. Starzy wyjadacze zarabiający na subach, raczej nic nowego się nie dowiedzą Tongue

Ciekawą opcją jest za to dostęp do grupy zamkniętej. Według mnie cena jest adekwatna do treści zawartej w poradniku, jednakże moja ocena to 9/10



RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 14-06-2016 18:37

Dokłanie tak ! Osoby uważające się za "starych wyjadaczy" raczej niczego się nie dowiedzą Smile

Poradnik polecam osobom, które są nowe lub "zagubione" w tej branży. Jestem pewny, że takie kompleksowe opracowanie + dostęp do wielu poradników ułatwiających pracę w internecie, skutecznie i znacząco przyśpieszą wasz rozwój w tej dziedzinie Smile

Jeżeli ktoś z czytających ofertę sprzedaży uważa, że "SMS'y" nie mogą być wykorzystywane uczciwie i zupełnie legalnie - również gorąco zachęcam do kupna i zmiany zdania.


Pozdrawiam
mysc


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - dzenus - 15-06-2016 10:41

Poradnik opisuje tylko promocje na FB?
Czy wspomina coś o własnych stronach www itd?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 15-06-2016 10:52

FB to tylko część opisywanych "platform reklamowych". Przedstawiam opracowanie 14 metod reklamowych (z czego 4 odnoszą się do FB - w porywach 5, ale piątą można odnieść również do wszystkich innych portali).

Oczywiście własne strony/blogi również są opisane - wraz z zasadami pisania treści reklamowych oraz możliwych form darmowej promocji (płatne również są poruszone) Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Klin - 15-06-2016 14:18

(14-06-2016 16:08)MLN napisał(a):  Poradnik który dostałem do recenzji, to tak właściwie szczegółowy zbiór wiedzy na temat zarabiania na subach, ale oczywiście z zastosowaniem tego praktyce (tak jak robił/robi to autor). User który kupi poradnik musi rzeczywiście "czytać ze zrozumieniem oraz mieć cierpliwość" aby zawartą wiedzę przyswoić. Mi samemu zajęło to mnóstwo czasu na przeanalizowanie poradnika, dlatego tak późno daje recenzje. Ogólnie poradnik jest podzielony na 6 części w formie PDF + bonus. Pomimo tego, że osobiście nie zajmuje się sub smsami, polecam użytkownikom zakup tego poradnika, ALE tylko tym mało doświadczonym lub dla osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z sub premium smsami, bo jak wspomniałem wcześniej to zbiór wiedzy. Starzy wyjadacze zarabiający na subach, raczej nic nowego się nie dowiedzą Tongue

Ciekawą opcją jest za to dostęp do grupy zamkniętej. Według mnie cena jest adekwatna do treści zawartej w poradniku, jednakże moja ocena to 9/10



Nic dodać nic ująć. Także dostałem poradnik do recenzji a nie chce się powtarzać Lol

Zapraszam do zakupu ponieważ warto, jeśli szukasz kogoś kto wprowadzi Cię w świat zarabiania to dobrze trafiłeś.

Mocne 8/10



RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mintek14 - 17-06-2016 11:24

Ktoś inny z użytkowników się wypowie ? Wink


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 17-06-2016 19:58

(17-06-2016 11:24)mintek14 napisał(a):  Ktoś inny z użytkowników się wypowie ? Wink

Z reguły brak komentarzy to dobry objaw Smile Przeważnie ludzie komentują tylko produkty z których nie są zadowoleni lub takie o których skomentowanie ich poproszono. Nie poprosiłem i nie poproszę o komentarze nikogo z kupujących Smile


Oświadczam, że nie udzielam rabatów - bardzo proszę o to nie pytać Smile Jedyny możliwy rabat to -10zł przy kupowaniu obu poradników w zestawie.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 05-07-2016 10:17

@[tomala92], przekroczyłeś limit prywatnych wiadomości - nie mogę odpowiedzieć.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 07-07-2016 18:47

Informuję, że z powodu ZLOTU ZARABIAM.COM nie odpowiem na nadesłane od teraz wiadomości, aż do poniedziałku. Nie biorę ze sobą komputera.

Pozdrawiam
mysc