Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! (/Temat-Wielki-restock-w-HotPrizes-pl-Kazdy-moze-wygrac-134378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Zordi - 27-06-2016 11:18

a jaki czas na realizacje przewidujecie? Pisałem z pytaniem kiedy nagrody zostaną wysłane nikt nie odpisał Sad


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Albercik - 27-06-2016 15:34

Również kontaktowali się ze mną mailowo w piątek, odpowiedzieli na pytania i wszystko zostało uzgodnione bez problemów. Niestety czasu realizacji nie znam.


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Glakos - 29-06-2016 21:32

Ze mną się jeszcze nie skontaktowali, jestem jedyny? Big Grin


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Leaders - 29-06-2016 21:41

Podeślij na PW dane swojego konta na HotPrizes Smile

Nasz Guru-Mirek kontaktował się nawet z tymi, którzy zgarnęli tylko vlepki, więc właściwie nie było nawet powodów, by się kontaktować.


Inne osoby, które również nie otrzymały emaila (wciąż czekamy na odpowiedź od kilku osób, z większością już ustaliliśmy szczegóły co do wysyłki itd), proszone są o sprawdzenie folderu SPAM - jeśli tam nie ma wiadomości od Mirasa, piszcie PW. Czekamy na kontakt od Was!


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Miedziany - 30-06-2016 16:57

Ten formularz trzeba wysłać na ten adres? Dlaczego nie można zamego skanu wysłać? ;x


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - DzejkobPL - 30-06-2016 17:01

(30-06-2016 16:57)Miedziany napisał(a):  Ten formularz trzeba wysłać na ten adres? Dlaczego nie można zamego skanu wysłać? ;x

Tak, trzeba wysłać na fizyczny adres Tongue


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Farmer666666 - 01-07-2016 20:19

No to tradycyjne pytanko...
Dostał już ktoś cokolwiek, czy jak na razie głucho wszędzie ciemno wszędzie? Tongue


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - kellylentz9 - 01-07-2016 20:57

Ja zapomniałem danych do logowania, wygrane doł. 30zl wydane tylko 1zl na sms. To nie ma co się fatygować żeby szukać danych Wink


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Leaders - 01-07-2016 21:47

Rozpoczęcie dostarczania nagród nastąpi w następnym tygodniu. Do tej pory zbieraliśmy dane na temat preferencji.


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Zordi - 06-07-2016 16:07

jak nagroda zostanie do mnie wysłana dostane jakieś powiadomienie ?