Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
A-ADS free BTC bez capctaha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: A-ADS free BTC bez capctaha (/Temat-A-ADS-free-BTC-bez-capctaha-134342)

Strony: 1 2


A-ADS free BTC bez capctaha - TheBot - 09-06-2016 17:42

Witam
Jeśli to zły dział proszę moda przeniesienie w odpowiedni , obecny dział dotyczy BTC , więc pomyślałem , że tu będzie dobrze Smile

Chciałbym przedstawić Wam servis A-ADS , gdzie można w bardzo prosty sposób zarobić kilkaset tys. satoshi w 1 dzień , nie robiąc nic Big Grin

Strona nie wymaga żadnych rejestracji , aktywacji , weryfikacji , czy też innym pierdół ....

Wystarczy wejść pod link
ReffLink
lub
Czysty

kliknąć w zakładkę "Earn Money" potem button "Create an Ad Unit"
Dalej wybieramy rozmiar bannera
Podajemy adres strony na której będziemy promować banner
W menu "Set withdraw parameters " klikamy "to bitcoin adress" - podajemy swój , albo mój Big Grin adress portfela ...
W polu Withdrawal threshold podajemy próg automatycznego wycofania , domyślnie ustawione na 0.0001 BTC , można tak zostawić , można ustawić na więcej , czy można na mniej to nie wiem , bo nie próbowałem ...Ja mam ustawione "default"
Klikamy na button "Create ad Unit" i tutaj to już wszystko ,
Następnie wystarczy wkleić kod na swoją stronę i czekać na visyty Smile

Wypłaty wysyłane są co 24 h

Odnośnie metody zarabiania :

Jeśli macie mnóstwo realnych odwiedzających , to kłopot macie z głowy , a co jeśli ich nie macie ,lub macie ich bardzo mało lub też nie macie ich w ogóle ?
Traffic Exchange - owszem działają , ale nie wszystkie Big Grin
Niestety nie mogę podać swoich źródeł , gdyż tylko jedno IP jest liczone raz /24h
Mogę tylko podpowiedzieć , że sprawdzałem :
Hitleap - coś tam nabija , ale prawie nic
Otohits - również słabo
Websyndic - po pierwsze , admin nie zaakceptuje Wam strony z tym banerem , ale jeśli zrobicie Go w ch... i dodacie swoją stronę przed dodaniem baneru , pomimo akceptacji , słabo Wam będzie nabijać wejścia , a do tego po około 30 min , Wasza strona na websyndic zostanie usunięta

Reszty exchangerów nie próbowałem , proxy tez nie
Mam 3 swoje źródła , które dają mi dzienny zysk okolo kilkuset tys, sato ...

Może zarobki dupy nie urywają , ale według mnie i tak ten sposób jest w 100 % lepszy niż "stukanie captcha" na jakiś beznadziejnych kranach , za parę satoshi Smile

To było by na tyle SmileW razie jakichkolwiek pytań piszcie poniżej .

Aha ...przewidziałem już niektóre poniższe posty i dodaję dowody wypłat : Big Grin

[Obrazek: okb4krcb3cde_t.jpg]

To dowody z kilku ostatnich dni , do tego to nie te wysokie , ale nie chce mi się wrzucać wszystkich , ponadto screen ma za zadanie tylko pokazać że strona płaci , a nie to ile mam na dzień Big Grin

Jeśli kogoś aż tak bardzo interesuje , może sprawdzić mój cały zarobek w tym systemie pod linkiem
https://a-ads.com/ad_units/114470/

Jak już wyżej pisałem kokosów nie ma , ale nie robiąc nic zawsze to cośBig Grin
Powodzenia w zarabianiu Big Grin


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - jamroczik - 09-06-2016 19:48

No ale jak masz realnych odwiedzających to znacznie lepiej zarobisz na adsense czy innych cps. Jaki masz średni cpm?


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - TheBot - 09-06-2016 20:08

Tu nie ma podanego czegoś takiego jak CPM chyba .Przynajmniej nie widziałem , ale patrząc na statystyki naliczyło mi z dziś około 2k (unikalnych wejść(bo chyba tylko te są liczone )) , 0.001BTC , czyli około 2zł ? , wychodzi na to że za 1k wizyt masz złotówkę ,z tym że to tylko takie moje przypuszczenia , nie wiem jak to jest liczone dokładnie .Po drugie nikt Ci nie każe rezygnować z innych systemów , możesz to przecież dodać jako dodatkowy zysk .Ten post bardziej kierowany jest dla osób meczących się z kranami i captcha , oraz tych którzy chcą coś zarobić na "sztucznym ruchu"...


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - fusek - 09-06-2016 20:20

A masz jakies jeszcze dopoete reklamy do tego?
Mam dodatkowo dwa ptp placace w satoshi ale promuje na tych aurfach co wymirniles i jest lipaWink


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - TheBot - 09-06-2016 20:38

(09-06-2016 20:20)fusek napisał(a):  A masz jakies jeszcze dopoete reklamy do tego?
Mam dodatkowo dwa ptp placace w satoshi ale promuje na tych aurfach co wymirniles i jest lipaWink

Click Smile


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - fusek - 09-06-2016 20:41

(09-06-2016 20:38)TheBot napisał(a):  
(09-06-2016 20:20)fusek napisał(a):  A masz jakies jeszcze dopoete reklamy do tego?
Mam dodatkowo dwa ptp placace w satoshi ale promuje na tych aurfach co wymirniles i jest lipaWink

Click Smile
Wow. To chyba od niedawna jest ta funckja dostepna co?

Pytalem o co innego. Ale to by bylo na tyle.
Powodzenia.


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - TheBot - 09-06-2016 21:00

(09-06-2016 20:20)fusek napisał(a):  A masz jakies jeszcze dopoete reklamy do tego?

Sorry ale nie wiem o czym mówisz i z jakiego słownika wziąłeś to słowo ??


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - Fricooo - 09-06-2016 21:02

Można się domyślić że chodziło o słowo "dopięte"


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - TheBot - 09-06-2016 21:09

(09-06-2016 21:02)Fricooo napisał(a):  Można się domyślić że chodziło o słowo "dopięte"

Faktycznie Smile , ale można było również poprawnie napisać.
Więc odpowiadam :
Tak. mam dopięte dodatkowe reklamy Big Grin


RE: A-ADS free BTC bez capctaha - fusek - 09-06-2016 21:42

(09-06-2016 21:02)Fricooo napisał(a):  Można się domyślić że chodziło o słowo "dopięte"

chlopaczek cwaniakuje - gdybym mial paluszki jak kanarek, to na pewno byłoby mi łatwiej pisać każde słowo tak dokładnie jak sobie to życzysz mistrzu.

Oczywiście nie miałem na myśli Ciebie Fricooo