Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji (/Temat-Cos-z-niczego-zarabianie-bez-inwestycji-134314)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 28-10-2016 18:13

A czemu zwrocona? Mi juz 3 wyplaty doszly ba BTC, raz czekalem z 2h raz caly dzien. Jutro zlece kolejna to zobaczymy co i jak.


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - mrspiryt - 28-10-2016 18:33

Ja dziś uzbierałem pierwszego dolara $$$ ! Big Grin


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - xdax1 - 28-10-2016 18:38

(28-10-2016 18:13)Admek69 napisał(a):  A czemu zwrocona? Mi juz 3 wyplaty doszly ba BTC, raz czekalem z 2h raz caly dzien. Jutro zlece kolejna to zobaczymy co i jak.

Nie wiem, wysłałem wiadomość do supportu.
Czytałem, że wszędzie musi być zweryfikowane konto. Zlecałem na PM, oczywiście konto zweryfikowane tam mam.


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - xdax1 - 31-10-2016 11:11

Zleciłem na BTC i dostałem, nie mam pojęcia czemu na PM mi nie wypłacili (chyba jakiś błąd z ich strony, bo napisali bym zlecił ponownie).

A co do RR, spodziewałem się trochę większej aktywności...


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 31-10-2016 11:16

@[xdax1], ciesze się że wypłata doszła.

Co do RR to niestety tak już jest, raz klikają bardziej raz mniej. Ja tych w ogólne nieaktywnych co jakiś czas wymieniam, wymiana kosztuje 0,02$.

Powiem tak obecnie zainwestowałem niecałe 12$, a ponad 22$ są na koncie i jeszcze 11 dni aktywni pierwsi poleceni Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - mrspiryt - 31-10-2016 11:43

Ja 7$ zainwestowałem a na koncie mam 2$ wiec zobaczymy co bedzie za tydzien Tongue


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 31-10-2016 15:04

ODŚWIEŻENIE MOJEJ PRACY


Czas na małe podsumowanie, od ostatniego wpisu dotyczącego mojego dziennika. Co u mnie nowego: Dołączyłem do jego programu RevShare jaki jest TheAdsTeam. Działanie w Sub-Sms zostało chwilowo zatrzymane (brak motywacji Sad)

Strona SUB-SMS

5 %

Od ostatniego wpisu 0% postępu Sad Pełno pomysłów w głowie, a brak chęci i czasu.

________________________________________________________________________________​_______________________

TheAdsTeam

Przyglądałem się 2 tygodnie temu programowi, po czym postanowiłem wpłacić kilka $. Program zapowiada się ciekawie, nie chcę na nim zbijać nie wiem jakich kokosów, jednak jak zarobię 150% mojego wkładu będę bardzo zadowolony.
Wpłaciłem 137,5 $ (7,5$ prowizji na payza). Zakupiłem za to 13 paczek po 10$, zamykają się one po ROI 110%. A dziennie dają 2,5%. Mój plan to reinwestycja do końca Listopada.

Osoby chętne dołączyć do mojej grupy TheAdsTeam, zapraszam na PW.
Link do programu: https://theadsteam.com/ref/Admek69
Czysty: https://theadsteam.com/

Advertise Or Make Money

Cała dyskusja przeniosła się do mojego dziennika Smile Postanowiłem odświeżyć temat związany z tym programem na forum i tutaj macie link.
Zapraszam Was tam do dyskusji. Dyskusja odnośnie AdvertiseOrMakeMoney

Zaktualizowałem PORADNIK NA MOJEJ STRONIE

Moje wypłaty, na koncie znów 3$, więc pewnie jutro kolejna wypłata.

[Obrazek: qw847k9s1lv6.jpg]


MXRevShare

Nowych wypłat nie zlecałem. Serwis przenoszą jutro na MX.WORLD. Mam w planach 3 tyg reinwestycji, po czym znów chciałbym wypłacić kilka $. (W razie pytań zapraszam na PW).

Dziękuję za śledzenie mojego dziennika, jeżeli się podoba to proszę o Reputację Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - xdax1 - 07-11-2016 11:01

Advertise Or Make Money już nie płaci. Forum zostało usunięte, a wcześniej widziałem co ludzie pisali (wypłaty "paid" a na koncie nic).
Moja wypłata wisi od paru dni.


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 09-11-2016 18:50

@[xdax1] dalej masz wypłatę Pending? Co prawda jest trochę problemów z programem, jednak widziałem dziś wypłaty znajomych. Ja wczoraj zleciłem wypłatę, jak dojdzie dam znać.


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - xdax1 - 09-11-2016 18:52

Nie, wypłata została cofnięta na konto.

A wypłaty ponownie nie mogę zlecić, brak procesorów.
http://screenshot.sh/m1UiTaV5K6VcT