Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
których z tych systemów płatności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: których z tych systemów płatności (/Temat-ktorych-z-tych-systemow-platnosci-134218)



których z tych systemów płatności - nothingtol - 06-06-2016 17:41

[Obrazek: 1f5cc94619ca440a885bc1a96775fc5a.png]
Czy któryś z tych systemów płatności umożliwia wypłacanie pieniędzy na konto bankowe bez weryfikacji wcześniej jakimś dowodem tożsamości konta? Tak jak jest np. na paypalu.


RE: których z tych systemów płatności - iPlusOfficial - 06-06-2016 20:25

Bitcoin Smile Oczywiście to mój wybór, tobie może nie przypadnie do gustu, odezwij się na PW, napiszę ci jak zacząć z bitcoinem Smile

Jak wypłacić na konto bankowe? Należy napisać do Melomana z prośbą o sprzedaż btc Smile


RE: których z tych systemów płatności - Laken - 06-06-2016 20:37

Tak jak iPlusOfficial Bitcoin jest spoko do płatności, jednak w hyipach jadą zawsze na jego kursie czyli lepiej z 'normalnych' systemów korzystać jeśli myśli się o krótkim pobycie w danym hyipie. Z powyższych najmniejsze prowizje ma PerfectMoney i ostatnio popularny AdvCash, co do upłynnienia kasy na polski bank też nie ma problemu, przynajmniej $ na PM można sprzedać po kursie o 5gr niższym niż NBP, więc nie jest źle, a jeśli byś się pytał gdzie to wystarczy wpisać w google np kantor PM i na różnych forach masz Wink Lub na PW mogę podać zaufane osoby do tego typu transakcji Wink


RE: których z tych systemów płatności - nothingtol - 06-06-2016 21:01

Od melomana już btc kupowałem i wiem jak to działa, chodzi mi o pozostałe systemy płatności widoczne na SS'ie oprócz bitcoina.
Na payzie trzeba jakimś dowodem tożsamości aktywować konto żeby przelewać kasę a ja chcę wiedzieć, czy któryś z tych systemów zrobi to bez tej weryfikacji. Poza tym waluty na tych serwisach powinny się chyba automatycznie przeliczać przy przesyłaniu, tak jak na paypalu?

Tak, że nadal czekam na odpowiedź na którym z tych serwisów nie trzeba podawać żadnego dokumentu tożsamości żeby przelewać kasę z tego właśnie systemu na konto bankowe.