Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących (/Temat-WEB-WEALTH-SYSTEM-Najlepszy-CPA-dla-poczatkujacych-134215)



WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Matthew98 - 06-06-2016 17:09

Web Wealth System

Popularny obecnie program CPA (Cost Per Action)
Właścicielem jest Terry Duff i firma Winning Marketing Solutions, LLC
Dlaczego uważam że warto dołączyć? Po pierwsze, zarabiamy 100% na każdej naszej sprzedaży + 1$ za emaile. Po drugie ( i chyba najważniejsze) - wszystko jest już dla nas przygotowane i wszystkim zajmują się odpowiednie osoby w firmie. Więc nasze jedyne zadania to sprowadzić traffic do ich funnelu i... przeliczać zyski na PayPalu Smile Więc jest to do pewnego stopnia forma pasywnego zysku. Po trzecie - nasze zarobki są nieograniczone, co tydzień wypłata, a jak pokaźna - zależy tylko od Nas Smile

Jak można zarobić? To bardzo proste Smile

Program płaci nam za promocję i "sprzedaż" różnych produktów. Są to przeróżnej maści kursy i szkolenia na temat marketingu internetowego i zarabianiu online.

Płacą nam także za leady. Możemy na przykład zarobić 1$ za każdą osobę, która poda swój e-mail na takiej stronie:
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

W dodatku możemy także sprzedawać całą gamę produktów z ich wciąż powiększającej się oferty i na każdym z nich zarabiamy, uwaga - 100% komisji Smile
Co to oznacza? Jeśli sprzedasz dajmy na to "Endless Lead Supply" za 97.00$ to dokładnie tyle znajdzie się na twoim koncie! Wszystkie koszty pokrywa firma Smile
W dodatku nie musimy się niczym zajmować, naszym jedynym zadaniem jest sprowadzenie trafficu i jeśli ktoś kupi produkt z naszego linku - dostajemy 100% komisji na konto.
[Obrazek: image.jpg]

Firma może pozwolić sobie na to, ponieważ ich pracownicy sprzedają tym prospektom produkty tzw. "high-end", których cena zaczyna się od 1,000.00$ w górę. I zgadnijcie co? Za kupno tych produktów także otrzymujemy komisje Smile
Co prawda nie 100%, ale możemy zarobić nawet do 6,000.00$ za jedną sprzedaż, którą oni sami wykonają. Chyba nieźle, co? Cool

Jeśli chcemy dołączyć do programu musimy kupić Web Wealth System. Cena to zaledwie 27$ więc naprawdę tanio jeśli porówna się z innymi tego typu programami, gdzie aby móc brać udział trzeba kupić produkt za np. 2,000.00$ i jeszcze płacić comiesięczne subskrybcje. Tutaj jednokrotnie płacimy 27$ i możemy zarabiać na programie affiliacyjnym na wieki wieków Smile

Link do zakupu: KLIK =)


Zapłacić można kartą bezpośrednio na stronie lub manualnie przez PayPal.

Płatność kartą

[Obrazek: image.jpg]

Płatność PayPal

Wysyłamy 27$ na adres: [email protected]
(płatności rodzina i znajomi żeby było bez opłat Tongue przynajmniej ja tak płaciłem)

Następnie na adres mailowy: [email protected] wysyłamy notkę:

Sponsor ID 765404
Full Name: <Imię i Nazwisko>
PayPal Transaction ID: <Numer transakcji PayPal>


Dostęp mamy natychmiastowo! Przez 60 dni możemy zażądać zwrotu pieniędzy bez żadnego problemu Smile

Po kliknięciu na link w e-mailu dostaniemy dostęp do strony z różnymi treningami i generalnie opisem jak działa system i jak na nim zarabiać Smile Poniżej przykład ale jest tego o wiele wiele więcej i można się z tego wiele nauczyć także o samym marketingu Smile Przysługuje nam także możliwość umówienia się na rozmowe z Certyfikowanym Doradcą Biznesowym.

[Obrazek: image.jpg]

Aby otworzyć konto wystarczy kliknąć na link w "Step #2" i potwierdzić kilkając w link w kolejnym e-mailu (były 2 maile z potwierdzeniem o ile pamiętam)

[Obrazek: image.jpg]

Od tego momentu możemy zalogować się do naszego back office i wybrać produkt, który chcielibyśmy promować. Wystarczy skopiować nasz Affiliate Link i jeśli ktoś dokona zakupu klikając w ten link - dostajemy 100% komisji na konto Smile

[Obrazek: image.jpg]

No to chyba tyle na dzisiaj, trochę się rozpisałem, ale tak naprawdę nie ma tu nic skomplikowanego. Nie zraźcie się moimi wszechobecnymi zerami - po prostu się jeszcze za to wogóle nie wziąłem Big Grin Natomiast wiele osób kręci na tym porządną kasę, gościu od którego wszedłem w program zrobił 1,200.00$ w pierwszych 5 dni a nie jest znanym marketingowcem, więc... da się? Smile Są też tacy co robili tyle w 2 dni no ale zobaczymy jak mi i wam pójdzie Smile Ja na początek skupię się na social media, będę tu dodawał wypróbowane przeze mnie sposoby oraz efekty.


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Matthew98 - 10-06-2016 15:27

W tym tygodniu nie miałem czasu, ale z 1 postu na FB już profit
58.55 - 27 = 31.55$ zysku na czysto Smile
[Obrazek: zarobki.jpg]


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - selfie - 10-06-2016 15:54

Dlaczego założyłeś dwa tematy? Dodatkowo zgodnie z regulaminem, w obu tematach powinieneś dodać czysty klikalny link.


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Matthew98 - 10-06-2016 17:07

(10-06-2016 15:54)selfie napisał(a):  Dlaczego założyłeś dwa tematy? Dodatkowo zgodnie z regulaminem, w obu tematach powinieneś dodać czysty klikalny link.

Jakby taki był to bym dodał
Założyłem jeden temat w PPA bo to ta nisza i 1 w poradnikach gdzie będę się dzielić testowanymi metodami promocji Smile


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Matthew98 - 13-06-2016 22:03

Zarobki z 1 posta na FB Smile
Koszt wejścia - 27$
Zarobione - 116.10$
Zwrot - 430%
Smile
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Matthew98 - 23-06-2016 21:50

Właśnie doszła pierwsza spóźniona wypłata
Jutro powinno przyjść drugie tyle Huh

[Obrazek: wws.png]


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - AresxXx - 12-08-2016 22:43

Jakis update?


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Matthew98 - 13-08-2016 10:50

Program jest niedostępny w Polsce na ten moment, dlatego nie prowadzę już wątku.


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - AresxXx - 13-08-2016 19:42

Dlaczego juz w pl nie jest dostepny?

Czy jest dostepny w uk, niemczech lub francji?


RE: WEB WEALTH SYSTEM - Najlepszy CPA dla początkujących - Matthew98 - 13-08-2016 20:28

Tylko w tak zwanych "krajach 1 kategorii"... W tych które wymieniłeś jest dostępny.