Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sygnaturka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Sygnaturka (/Temat-Sygnaturka-134212)



Sygnaturka - MickeyHuntr - 06-06-2016 16:43

Witam, chciałem dzisiaj poruszyć temat sygnaturek Idea

Moim zdaniem 150 znaków i max 1 obrazek to BARDZO mało, na większości for nie ma limitu obrazków oraz mamy do dyspozycji 255 znaków. Piszę ten wątek nie ze względu na to, że chcę sobie powpieprzać pełno referrali i sygnaturek reklamowych, ale wstawić taką oto sygnaturkę, która składa się z 5 linków oraz 12 obrazków:

[Obrazek: ZwThGnP.png][Obrazek: hC02XGI.png][Obrazek: FshBvYq.png]
[Obrazek: HjNLexT.png][Obrazek: 3CEX20G.png][Obrazek: HXyb718.png]
[Obrazek: Xz67ROl.png][Obrazek: tbngsoX.png][Obrazek: hffpStL.png]
[Obrazek: jJqyVS9.png][Obrazek: 3Xl4p6A.png][Obrazek: VhJ80Lh.png]

Niestety choć pracowałem trochę nad tym, to gdy próbowałem wstawić to do sygnaturki - nic z tego nie wyszło. Jeżeli administracja nie będzie mogła wydłużyć sygnaturki to zrobię małe obejście Wink Wyłączę sygnaturkę i do każdego posta będę doklejać powyższy kod Smile