Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebna pomoc z Imacros + deathbycaptcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Potrzebna pomoc z Imacros + deathbycaptcha (/Temat-Potrzebna-pomoc-z-Imacros-deathbycaptcha-134210)



Potrzebna pomoc z Imacros + deathbycaptcha - maxrichq1 - 06-06-2016 15:48

Witam.
Potrzbuję pomocy z zestawieniem imacros z deathbycaptcha.
Konta założone, wykupiony pakiet rozwiązań ale za chiny ludowe nie mogę sobię z tym poradzić. Helpdesk milczy.
Potrzebuję przykładowego makro rozwiązującego recaptcha lub wyjaśnienia jak powinno zostać zbudowane.
Oczywiście nie za darmo, za wiedzę (lub jej brak) trzeba płacić.
Pozdrawiam


RE: Potrzebna pomoc z Imacros + deathbycaptcha - coffee - 06-06-2016 15:56

Umieściłeś "(F)CIM = (Full) Config Info Missing" w treści tematu? Jeśli nie, to dużo osób (w tym ja) często nie pomagamy osobom na forum imacros, którzy nie raczą tego wypisać.


RE: Potrzebna pomoc z Imacros + deathbycaptcha - TheBot - 07-06-2016 21:11

Żeby uzyskać jakąkolwiek pomoc , trzeba się troszkę wysilić i dokładniej opisać , czego potrzebujesz lub w czym masz problem ...
Z Twojego postu nie wynika prawie nic , nawet nie wiem co to dokładnie za captcha ....


RE: Potrzebna pomoc z Imacros + deathbycaptcha - Ando - 07-06-2016 21:16

@[maxrichq1] pierwsze co powinieneś zrobić to zalogować się na konto DBC i ściągnąć przykład do imacros z ich strony (zakładka API)


RE: Potrzebna pomoc z Imacros + deathbycaptcha - TheBot - 08-06-2016 16:54

(07-06-2016 21:16)Ando napisał(a):  @[maxrichq1] pierwsze co powinieneś zrobić to zalogować się na konto DBC i ściągnąć przykład do imacros z ich strony (zakładka API)

Zgadza się .Jest tam API , ale tylko do captchy textowej.
Co do reCaptcha v2 *(tej obrazkowej) , jest to troszkę bardziej skomplikowane , ale nie niemożliwe do zrobienia .Na ten temat pisałem w tym wątku :
http://zarabiam.com/Temat-iMacros-2Captcha-do-reCAPTCHA-125948