Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozyskiwanie użytkowników na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pozyskiwanie użytkowników na forum (/Temat-Pozyskiwanie-uzytkownikow-na-forum-134171)



Pozyskiwanie użytkowników na forum - ebooks4free.pl - 05-06-2016 17:34

Witam,
Niedawno otworzyłem nowe forum warezowe http://ebooks4free.pl/
Poszukuję jakiegoś sposobu, dzięki któremu uda mi się pozyskać dużą liczbę użytkowników, co polecacie ?
Posiadam już osoby wstawiające regularnie nowe filmy, gry itp., ale tak jak już wcześniej mówiłem mam problem z pozyskaniem użytkowników.
Strona jest dodana do wyszukiwarek (2 strona google).
Czy spam na innych forach to dobry pomysł i czy warto zainwestować w AdSense ?

Zapominałem dodać, że poszukuję osoby chętnej na stanowisko moderatora Smile


RE: Pozyskiwanie użytkowników na forum - Ascoran - 05-06-2016 17:59

Nie warto inwestować w AdSense tylko w POZYCJONOWANIE - w tych czasach zbyt dużo osób ma adblocki żeby było to opłacalne.
Pozycjonowanie to najlepszy sposób.


RE: Pozyskiwanie użytkowników na forum - ebooks4free.pl - 05-06-2016 19:43

(05-06-2016 17:59)Ascoran napisał(a):  Nie warto inwestować w AdSense tylko w POZYCJONOWANIE - w tych czasach zbyt dużo osób ma adblocki żeby było to opłacalne.
Pozycjonowanie to najlepszy sposób.

Mogę prosić o jakieś konkretne/skuteczne sposoby pozycjonowania ? Smile


RE: Pozyskiwanie użytkowników na forum - daniel42na - 05-06-2016 19:50

Skuteczne sposoby pozycjonowania pod frazy które są niezgodne z polityką google, strony z nielegalną treścią która z google prędzej czy później zrobi wylot... Idea
Nie chce być złośliwy, ale nie masz lepszych pomysłów na WWW, tylko akurat warez i ściąganie na siebie kłopotów z każdej możliwej strony? Xpokerface
Domena w nazwa.pl, hosting w hostingerze... radzę się zastanowić i jak najprędzej odpuścić ten śmiały pomysł.


RE: Pozyskiwanie użytkowników na forum - ebooks4free.pl - 05-06-2016 20:30

(05-06-2016 19:50)daniel42na napisał(a):  Skuteczne sposoby pozycjonowania pod frazy które są niezgodne z polityką google, strony z nielegalną treścią która z google prędzej czy później zrobi wylot... Idea
Nie chce być złośliwy, ale nie masz lepszych pomysłów na WWW, tylko akurat warez i ściąganie na siebie kłopotów z każdej możliwej strony? Xpokerface
Domena w nazwa.pl, hosting w hostingerze... radzę się zastanowić i jak najprędzej odpuścić ten śmiały pomysł.

Jakoś nie nie za bardzo rozumiem co jest złego w home i hostingerze ?

Na tej stronie nie zostały umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich pełną wersję, a pobrane kopię będzie się traktować jako zapasowe.
Wiec nie jest to nielegalne Tongue


RE: Pozyskiwanie użytkowników na forum - daniel42na - 05-06-2016 20:43

Polskie serwisy hostingowe mają w regulaminie zazwyczaj zapis, że warezów sobie nie życzą. Hostinger na pewno ma, nazwa - nie wiem. Po pierwszym zgłoszeniu poproszą o usunięcie treści które zostały zgłoszone, jeśli tego nie zrobisz zablokują Ci hosting lub wypowiedzą umowę jeśli chodzi o domene.
Prawnikiem to ja nie jestem, może to jest w jakiś zawiły sposób legalne, jednak w google tego nie wypozycjonujesz na dłuższą metę, bo google usuwa z indeksu takie rzeczy.
Nie sposób coś takiego skutecznie zareklamować w sposób tradycyjny, początkową treść będziesz musiał albo zbudować sam albo komuś zapłacić, potem to już jakoś może pójdzie, gdy uploaderom będzie opłacało się coś u Ciebie wstawiać (zarabiają kilka zł od 1000 pobrań). Kontaktuj się może właśnie z nimi - z tymi, którzy na największe warezy wrzucają najwięcej treści.


RE: Pozyskiwanie użytkowników na forum - domin_dz - 06-06-2016 10:47

Jak już chcesz warez to domena w name.com z opcją whois privacy i hosting w leaseweb.com


RE: Pozyskiwanie użytkowników na forum - ebooks4free.pl - 06-06-2016 11:19

Hosting to dla mnie razie sprawa drugorzędna, jak napiszą prośbę o usunięcie treści to przeniosę się na inny hosting.
Ważniejsze jest pytanie jak w temacie Big Grin