Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog automat. Unikat. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Blog automat. Unikat. (/Temat-Blog-automat-Unikat-134141)

Strony: 1 2


Blog automat. Unikat. - Czaq - 04-06-2016 16:10

1.Nazwa przedmiotu : Blog wielotematyczny - zarobkowy pod każdym względem.
2.Opis przedmiotu :Witam serdecznie. Wiele osób z forum zna mnie z działu leadmore. Właśnie tam zarobiłem ok 20.000zł tylko i wyłącznie z mojego bloga. Blog jest uniwersalny. Zarabiałem na nim dzięki własnemu sposobowi 40% i 60%(% zarobków) dzięki wypozycjonowaniu w google. Niestety teraz nie chce zarabiać dalej w ten sposób gdyż nie jest on wg mnie moralny i nie sprawiają mi frajdy zarobione pieniądze w owy sposób. Pełne wyjaśnienie w temacie http://zarabiam.com/Temat-Mentor-Zarob-ze-mna-duze-pieniadze-131505?pid=1498834#pid1498834

Jestem w stanie go sprzedać wraz z domeną i hostingiem dla osoby która chcę zarabiać w 99% z full automatu. 1% to ewentualne poprawki odnośnie update itd aby blog był wiarygodny. Tym samym chciałbym aby osoba której go sprzedam zarabiała w sposób inny niż suby. Oczywiscie zrobi jak uważa ale kładę nacisk na to gdyż można go zmonetyzować pod ppi, shorte czy reklamy. A ja będę miał spokojniejsze sumienie Smile

Konwersja uzyskiwana na blogu to ~3% co jest ogromnym wynikiem gdyż przy 400 wejściach 3% daje kupe kasy z automatu. Mój miesięczny zarobek to 800-1400zł. Dziwne, że sprzedaje prawda? I będzie to dziwne dopóki nie spojrzycie na zarobek na subach jak na zwykłe naciąganie. Ale to już moje indywidualne zdanie Smile

Adres bloga mogę wysłać osobom naprawdę chętnym i zaufanym z tego forum. Reszcie screeny lub informacje tego typu. Każdego kto nie wierzy w moją wiarygodność zapraszam do działu leadmore i do mojego tematu w którym mam same pozytywne opinie.

Osoby chętne zapraszam do kontaktu ale uprzedzam, że bloga oddam do pełnej dyspozycji dopiero na dniach ze względu na sprawy mojego "mentorowania" oraz kontaktu z administracja.
3.Zdjęcia :Zdjęcia tylko i wyłącznie PW/GG/kontakt telefoniczny(po uprzednim PW)
@edit
Screen: http://s33.postimg.org/lpgwm3bfy/statystyki_z_miesi_cy.jpg

4.Kontakt :PW/GG/Kontakt(po uprzednim PW/GG)
5.Cena :Cena jaka mnie interesuje to 1400zł czyli miesieczny dochód. Oczywiście chętnie zapraszam osoby które mają indywidualne pomysły ale uprzedzam, że nie interesują mnie jakiekolwiek wymiany.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy. W razie potrzeby możemy zapłacić poprzez bluecash(z tego co wiem przyśpiesza dostarczenie pieniędzy). Nie akceptuje paypala.


RE: Blog automat. Unikat. - Podgor - 04-06-2016 16:48

Poproszę o link, jeżeli rzeczywiście jest to w 99% automat, jestem wstępnie zainteresowany.


RE: Blog automat. Unikat. - Giorgios - 04-06-2016 16:52

podaj link na pw, poważnie zainteresowany!


RE: Blog automat. Unikat. - fusek - 04-06-2016 16:54

Ja rowniez zainteresowany prosze o pw


RE: Blog automat. Unikat. - Bravo - 04-06-2016 16:57

Także jestem zainteresowany proszę o PM


RE: Blog automat. Unikat. - daniel42na - 04-06-2016 18:55

Możesz umieścić screen ze statystykami odwiedzin? Chodzi mi głównie o ostatnie 2-3 miesiące włącznie z ostatnimi dniami.


RE: Blog automat. Unikat. - Klin - 04-06-2016 18:58

Proszę o link na pw, do tego najlepiej jeszcze jakieś staty


RE: Blog automat. Unikat. - Czaq - 04-06-2016 19:15

Wszystko zaraz powysyłam. Daniel czy chcesz ten screen w temacie czy na PW? Pozdrawiam


RE: Blog automat. Unikat. - fusek - 04-06-2016 19:15

Moze lepiej w temacie umiesc bo tez bym zobaczylWink


RE: Blog automat. Unikat. - Czaq - 04-06-2016 19:59

Uzupełnione. Dodam, że jakość leadów była bardzo duża z tego z pan Arkadiusz z lm pisał Smile Stawkę zmienił mi z 6zł na 8zł nawet na drugim subie gdzie konwersja ok 30-50%.