Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
stracilem loginy chrome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: stracilem loginy chrome (/Temat-stracilem-loginy-chrome-134033)



stracilem loginy chrome - Serkownik - 02-06-2016 14:15

Chrome 50 chyba 51 nawet wersja mialem wirusa na kompie co ingerowal w przegladarke wszystko usuniete i pojawil sie inny problem
usunal mi historie zakladki i hasla wszystkie jak wchodze w pliki zrodlowe i otwieram je w notatniku to te strony i zakladki sa jak to przywrocic do chroma ?
dodatkowo jak mialem przypietego chroma na pasku zadan na dole jak go otwieram to ciagle mi sie nowe okno otwiera i nowy chrome tak jakby a mam zainstalowana tylko jedna przegladarke chrome glownie potrzebuje odzyskac loginy hasla i zakladki ze starego chrome
Prosze o pomoc i porady !
Pozdrawiam


RE: stracilem loginy chrome - Hopekk94 - 02-06-2016 14:43

to nie pamietasz jakie haslo gdzie miales? jesli uzywasz 50 roznych hasel i nie zapisales je nigdzie poze przegladarka to sie nie dziw ze je straciłes....
Hasla przepadly


RE: stracilem loginy chrome - Serkownik - 02-06-2016 14:45

ogolnie te pliki sa w miejscu zrodlowym
bo jak otwieram je w notatniku to sa strony zakladki itp
tylko jak zrobic zeby chrome pobieral to z plikow wczesniejszych a nie tworzyl na nowo
tylko nie wiem czemu google chrome sie wyczyscilo i od nowa mi pobiera historie itd
np nie pamietam emaila do yt ... :/


RE: stracilem loginy chrome - rachman - 02-06-2016 16:50

Nie używam chrumka ale nie ma on możliwości importu itp.? Albo podmienić w nowo zainstalowanym plik z zakładkami na ten stary może odczyta? Tylko kopia zapasowa pamiętaj przed zamianą pliku Wink


RE: stracilem loginy chrome - ripruski - 02-06-2016 18:11

jak chcesz , to możemy się zabawic razem . odpalisz na sobie keyloggera lub rata / może czesciowo hasła/loginy odzyskasz

napisz pm to sie zgadamy


RE: stracilem loginy chrome - Serkownik - 02-06-2016 18:26

wszystko jest na kompie tylko jak profil zmienic z \User Data\ChromeDefaultData
na Deafult

Zmienilem nazwe ze starego profilu na nowy i oczywiscie wszystko pieknie i ladnie dziala
zeby nie dublowac posta to prosze zamknac temaT !