Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długość snu - wydajność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Długość snu - wydajność (/Temat-Dlugosc-snu-wydajnosc-134011)

Strony: 1 2 3 4 5


Długość snu - wydajność - Deoes - 01-06-2016 21:53

Witam, dyskusja może wydawać się śmieszna ale mniejsza z tym. Ile śpicie w ciągu dnia, wiem że zalezy to od ilości fizycznej pracy, organizmu itp.

U mnie sprawa wygląda tak że najlepiej wychodzi 6-7,5h, gdy śpie powyżej 9 godzin to mam dzień zj*bany. Brak energii, ciągła senność. Za to w przedziale który podałem u góry jestem wyspany i gotowy do działania

Zapraszam do dyskusji Cool


RE: Długość snu - wydajność - daniel42na - 01-06-2016 21:57

Baardzo różnie, zwykle tak, że 1-2 dni śpie po 5-6 godzin i trzeci dzień 10. Ewentualnie 5-6 Godzin w nocy i krótki sen 45 minut w godzinach popołudniowych. Gdybym miał spać tylko 1 raz na dobę to pewnie te 7-8 godzin potrzebne.
Kiedyś próbowałem snu polifazowego, ale finalnie nie polecam. Człowiek czuje się w trakcie tego jak gówno i bardzo łatwo przespać za długo jeden cykl snu i wtedy cały wysiłek na nic.


RE: Długość snu - wydajność - aero2 - 01-06-2016 21:58

Ja wolę dłuższy sen, minimum 9 godzin, a 6 godzin też starczy, ale jeszcze by się chciało zdrzemnąć.Big Grin


RE: Długość snu - wydajność - Majka - 01-06-2016 21:59

Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.

Max 6 godzin snu Tongue


RE: Długość snu - wydajność - radek0389 - 01-06-2016 22:05

Juz wiele razy szukalem sposobu do minimalizacji czasu snu, spanie to strata czasu, ile mógłbym wtedy zarobić. Ale jednak te 6-7 godzin jest mi potrzebne. Ponizej tego progu, nie mogę się skupić na niczym.


RE: Długość snu - wydajność - Adde - 01-06-2016 22:20

6 godzin starcza w zupełności, ale od czasu do czasu fajnie jednak naładować baterie i pospać 9. Chociaż dla mnie najważniejsze jest i tak wstawanie o odpowiedniej porze, tzn. tak aby utrafić w odpowiednią, płytką fazę snu.


RE: Długość snu - wydajność - Begrezen - 01-06-2016 22:25

staram się spać optymalną ilosc godzin, czyli 8h, czasem wiadomo sie pospi krócej albo w ogóle się nie pośpi, to wtedy następnej nocy trzeba odrobic impreza spanie powyzej 9h ma same negatywy, bo za dlugo, nie polecam Sex


RE: Długość snu - wydajność - Bartezx1997 - 01-06-2016 22:46

Najlepiej 6h - dwa cykle głębokiego snu. Zdecydowanie wystarcza do "bycia wyspanym" Big Grin


RE: Długość snu - wydajność - bananmma - 02-06-2016 07:37

Sam nie wiem. Jak śpię długo to w ciągu dnia jestem zmulony i bez siły, czasem jak śpię 3-4 godziny jestem wypoczety z energią. Czasem śpię 6-7 godzin i jestem raz wypoczety a raz nie. Nie wiem od czego to zależy.


RE: Długość snu - wydajność - Robaczek12 - 02-06-2016 07:43

Mi wystarczy 8 godz i jestem gotów do walki Smile