Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VPS - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: VPS - pytanie (/Temat-VPS-pytanie-134004)

Strony: 1 2


VPS - pytanie - mahuzz - 01-06-2016 18:47

Cześć wszystkim, dzięki za zainteresowanie.

Mam pytanie:
O co kaman z VPS? Wiem że jest to wirtualny pulpit. Potrzebuje odpalić dosłownie 2 programy. I maszyna rusza, a kasa się robi przy dobrych wiatrach. Najważniejsze, to żeby mój komputer nie musiał działać w trakcie działania owych programów. Czy VPS sprosta moim zachciankom? Jeśli nie, to co może mi pomóc?
Jeśli jednak tak, to możecie rzucić jakąś nazwą dobrego dostawcy VPS Smile

Pozdrawiam!


RE: VPS - pytanie - jamroczik - 01-06-2016 19:25

Oczywiście zalezy od tego ile ramu potrzebujesz itp ale powinien dać rade - polecam Ci ofertę mintshost - daj znać na pw to podeslę Ci rabat na 25%.


RE: VPS - pytanie - jlde - 01-06-2016 20:19

Jakbyś potrzebował z Windowsem, to napisz na pw, mam wykupiony w minthost i nie korzystam, jakoś się dogadamy Wink


RE: VPS - pytanie - mahuzz - 01-06-2016 20:35

(01-06-2016 20:19)jlde napisał(a):  Jakbyś potrzebował z Windowsem, to napisz na pw, mam wykupiony w minthost i nie korzystam, jakoś się dogadamy Wink

Właśnie już wykupiłem w mintshost, przetestuję. Dzięki Panowie.

Mam pytanie:
Jak wejść w tego VPS na mintshost?

Mam juz wszystko, ale nie wiem jak nim się posługiwać, konkretnie. Chce wejść w windowsie w przeglądarke - co i jak? Pozdro


RE: VPS - pytanie - twardy - 01-06-2016 20:40

http://www.chiark.greenend.org.uk/~sgtatham/putty/download.html

Jesli chcesz srodowisko graficzne to bedziesz musial je sobie zainstalowac.


RE: VPS - pytanie - mahuzz - 01-06-2016 20:45

Dzięki twardy.

No ok, chce mieć obraz normalnie jak w komputerze czy wirtualnej maszynie i móc sobie włączyć jakiś program. Co w tym przypadku? Wybaczcie, ale dopiero liżę tą sprawę, kwestia czasu impreza


RE: VPS - pytanie - twardy - 01-06-2016 21:01

http://forum.mintshost.pl/topic/313-pulpit-zdalny-na-serwerze-z-linuxem/


RE: VPS - pytanie - mahuzz - 01-06-2016 21:03

Tylko ja mam windows, nie linux Wink

Nie loguje mnie do putty. Connection timed out. IP i port dobrze wpisane.

@edit

już sobie poradziłem, support mintshost pięknie zadziałał.

Czyli rozumiem, że jeśli włącze bota, czy cokolwiek w pulpicie zdalnym, a pulpit wyłącza, to bot działa 24/7?


RE: VPS - pytanie - jlde - 01-06-2016 21:12

Na swoim komputerze wchodzisz w Zdalny pulpit, wpisujesz IP, które dostałeś od minthosta oraz hasełko, i Cię elegancko łączy Smile


RE: VPS - pytanie - mahuzz - 01-06-2016 21:13

Czyli rozumiem, że jeśli włącze bota, czy cokolwiek w pulpicie zdalnym, a pulpit wyłącza, to bot działa 24/7?