Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie a konkurencja dziwna sprawa. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie a konkurencja dziwna sprawa. (/Temat-Pozycjonowanie-a-konkurencja-dziwna-sprawa-133992)



Pozycjonowanie a konkurencja dziwna sprawa. - Maciejoss20 - 01-06-2016 16:52

Zacznę od tego, że posiadam własną stronę, która istnieje od 1,5 roku. Miałem ją wy pozycjonowaną na 6 fraz wszystkie frazy 1 pozycja i niestety, ale od stycznia pozycja tych fraz spadła na 2-3 miejsce pojawiła się konkurencja, która nabiła ponad 15 tys backlinkow z czego 13,5 tys pochodzi z jednej domeny! link site-wide na własnym zapleczu, które powstało w tym samym czasie co jego strona główna. Jak nabił te 13,5 tys linków? a no nabił to kanałem rss ściąga wiadomości z innej strony na swoje zaplecze tyle ile ma tych wiadomości tyle tworzy się linków, potrafi ich ściągnąć kilkaset jednego dnia!!! Najlepsze jest z tego wszystkiego to że wartość trust flow linka równe jest 0, a przebił tym całą konkurencje! Majestic pokazuje, że ma on tylko 35 domen gdzie ja mam ich 200 do tego silne linki wybierane z wysokim trust flow jak i citation flow oczywiście trust flow mam od niego 2 razy większy, a on i tak wyżej jest ode mnie. Najlepsze jest to, że wsadziłem kupę kasy w pozycjonowanie bo około 3-4tys, do tego własnoręczne linkowanie wiem że majestic wszystkiego nie pokazuje on mnie jedynie przygniata linkami bo ja mam ich 7 tys, a on 15 tys gdzie 90% to pochodzi z jednej domeny. Więc o co tutaj chodzi? stronę ma gorzej zoptymalizowaną od mojej sprawdzałem seoptimerem. Majestica nie ma zablokowanego dla robotów linki cały czas rosną to jest naprawdę dziwne :o


RE: Pozycjonowanie a konkurencja dziwna sprawa. - lechoo - 01-06-2016 17:29

Poczekaj. Wujek G jest sprawiedliwy, lecz nie rychliwy