Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hyipranking.pl - nowy serwis z rotatorem naszych refów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hyipranking.pl - nowy serwis z rotatorem naszych refów. (/Temat-Hyipranking-pl-nowy-serwis-z-rotatorem-naszych-refow-133977)



Hyipranking.pl - nowy serwis z rotatorem naszych refów. - Veres - 01-06-2016 11:28

Dzień dobry zarobkowicze Smile

Ostatnio przeglądając Facebooka natknąłem się na pewien serwis promowany przez pewnego użytkownika, z ciekawości zajrzałem co to za strona. Okazało się, że to serwis umożliwiający promowanie naszych linków na stronie do różnych programów. Uznałem fajna sprawa i poczytałem dalej. Jest także możliwość zostania udziałowcem serwisu i mieć nieograniczone miejsce na nasze refki, niestety usługa kosztuje 500$ i polega na zarejestrowaniu się do jakiegoś programu ze strony.

Wszystko fajnie, ale serwis jakoś nie jest słyszalny, mało użytkowników i narazie kilka solidnych pozycji do promowania.
Co o tym sądzicie, kolejni złodzieje, którzy chcą wyciągnąć kasę z refów Smile ?


RE: Hyipranking.pl - nowy serwis z rotatorem naszych refów. - hypocrisy - 01-06-2016 18:12

Żaden to ranking czy hyipmonitor, raczej lista programów stworzona wyłącznie w celu pozyskania refów, nie ma w tym sumie nic złego bo fajny sposób, ale już to 500$ za wątpliwej jakości "usługę"... No cóż, może chętni dawny kasy się znajdą, ale osobiście bym to raczej omijał szeroki łukiem Smile


RE: Hyipranking.pl - nowy serwis z rotatorem naszych refów. - Veres - 01-06-2016 21:49

Sam raczej przestrzegam za tym, mały ruch dodatkowo. Nie wiem skąd oni się wzięli Smile


Hyipranking.pl - nowy serwis z rotatorem naszych refów. - Hybrid1990 - 06-10-2021 14:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.