Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponagrody.pl - serwis z nagrodami od Interii! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ponagrody.pl - serwis z nagrodami od Interii! (/Temat-Ponagrody-pl-serwis-z-nagrodami-od-Interii-133929)

Strony: 1 2 3


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Kryspin - 01-07-2016 22:02

lepsze to niż nic Tongue

Hej, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wybraliśmy Cię na potencjalnego zwycięzcę naszego plebiscytu Glosuj i wygraj film Focus! na stronie Ponagrody.

Zanim wyślemy nagrodę, musimy mieć pewność, że spełniasz warunki zawarte w regulaminie. Zwycięzca musi być mieszkańcem terytorium Polski, zatem prosimy o podanie Twojego adresu zamieszkania.

Prześlij nam swoje dane do środa, 06 lipiec, 2016 w 12:28 klikając tutaj:



Jeżeli spełnisz powyższe warunki, nagroda zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 60 dni.

Masz pytania? Napisz do nas na adres [email protected].

Czekamy na Twoją odpowiedź! Zaglądaj do nas częściej po jeszcze więcej atrakcyjnych nagród!

Gratulujemy!
Zespół Ponagrody

PS Podoba Ci się nagroda? Wyślij nam zdjęcie ze swoją wygraną, a my umieścimy je w naszej galerii zwycięzców! Wyślij zdjęcie na adres: [email protected]


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Zordi - 01-07-2016 23:13

Mi też się udało wygrać ostatnio 2 nagrodę Smile


Hej, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wybraliśmy Cię na potencjalnego zwycięzcę naszego plebiscytu Głosuj i wygraj płytę Hurts! na stronie Ponagrody.

Zanim wyślemy nagrodę, musimy mieć pewność, że spełniasz warunki zawarte w regulaminie. Zwycięzca musi być mieszkańcem terytorium Polski, zatem prosimy o podanie Twojego adresu zamieszkania.

Prześlij nam swoje dane do sobota, 02 lipiec, 2016 w 09:03 klikając tutaj:


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Zordi - 04-07-2016 17:10

Tego się nie spodziewałem Smile

[Obrazek: bex990.png]


2 nagroda w tak krótkim czasie i ogólnie 3 w serwisie Smile




https://www.ponagrody.pl/sweepstakes/glosuj-i-zgarnij-karte-pamieci-64gb-15375/expired



Smile


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Zordi - 06-07-2016 13:44

szczęście Smile?


[Obrazek: 2ztm729.png]


Tym razem film Kopciuszek Smile


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - daszka - 06-07-2016 13:48

Gratulacje. Ja biorę udział codziennie i nic.


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Kryspin - 05-09-2016 15:19

Dziś dostałem maila że wygrałem zestaw kosmetyków Vianek Smile


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Malgo17 - 12-09-2016 16:04

Cześć,
Mam serdeczną prośbę o info na temat sposobu wysyłki nagród z serwisu ponagrody-wysyłane są pocztą czy kurierem?


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - soszka2000 - 12-09-2016 17:21

pocztą, ciężko przeczytać na stronie ?!


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Malgo17 - 12-09-2016 20:22

Dzięki za odpowiedź.Gdybym znalazła taką informację na stronie serwisu,nie zadawałabym tego pytania .Pozdrawiam.


RE: Ponagrody.pl - Nowy serwis z nagrodami od Interii! - Kryspin - 06-12-2016 13:17

znowu się udało Smile 3 nagroda Smile

Hej, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wybraliśmy Cię na potencjalnego zwycięzcę naszego plebiscytu Głosuj i wygraj zabawki dla twojego dziecka! na stronie Ponagrody.