Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nie teraz to kiedy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jak nie teraz to kiedy? (/Temat-Jak-nie-teraz-to-kiedy-133878)

Strony: 1 2


Jak nie teraz to kiedy? - denio - 29-05-2016 22:21

Witajcie. Postanowiłem stworzyć swój pierwszy w życiu dziennik w celu jakiegoś uporządkowania (chyba troszkę za dużo powiedziane Big Grin) i nauczenia się systematyczności.

Na czym zarabiam?

To jest dobre pytanie, bo ciężko mi na nie jednoznacznie odpowiedzieć gdyż moje zarabianie jest rozrzucone po tylu serwisach, że sam się w tym nie orientuję już. Cały czas próbuję czegoś nowego zamiast skupić się na jednej rzeczy (nie wiem czy to dobrze czy źle). Zarobiłem już i wypłaciłem na: shorte, firesub, leadmore, fastlike.
Za niedługo dojdzie do tego na pewno adf.ly gdyż już dzisiaj dobiłem minimum i jeszcze Bitcoiny z kraników które leżą sobie na blockchainie.

Osiągnięcia

Póki co to tak jak już wcześniej wspomniałem zarobiłem trochę na firesubie, leadmore, shorte i fastlike. Nie są to jakieś spore kwoty, bo z subów łącznie może ok 600zł i z shorte jakoś drugie tyle.

Z jakich programów zarobki będę przedstawiał?


Póki co najbardziej jestem skupiony na shorcie i na adf.ly, więc myślę, że z tych programów zarobki wam przedstawię. Ponadto zacząłem sobie klikać w Mxrevshare ale na razie bez żadnego wkładu (chociaż mam nadzieję, że w przyszłości się pojawi). Na subach raczej nie będę na razie pracował. I będe klikał na kranikach aby zarobić trochę bitcoinów właśnie pod inwestycję w mx.

A więc to byłoby dziś na tyle. Mam nadzieję, że forma prowadzenia mojego dziennika nie odrzuci was. Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się! Smile


RE: Jak nie teraz to kiedy? - .::Nicko::. - 29-05-2016 22:26

Powodzenia i wytrwałości! Smile


RE: Jak nie teraz to kiedy? - SKOR514 - 29-05-2016 22:26

No to powodzenia! Ale radzę wybrać 2-3 metody na których się głównie skupisz. Jak się robi wiele rzeczy jednocześnie, to przeważnie lipa wychodzi. Wink
P.S
Zapraszam do siebie. ;D


RE: Jak nie teraz to kiedy? - tomek019 - 30-05-2016 05:27

powodzenia Wink


RE: Jak nie teraz to kiedy? - Groem - 30-05-2016 19:02

Powodzenia Huh


RE: Jak nie teraz to kiedy? - iPlusOfficial - 30-05-2016 19:33

Powodzenia, a chciałbyś zainwestować bitcoiny? min. 0.014 BTC Smile 80% refback odezwij się na PW


RE: Jak nie teraz to kiedy? - denio - 30-05-2016 19:39

(30-05-2016 19:33)iPlusOfficial napisał(a):  Powodzenia, a chciałbyś zainwestować bitcoiny? min. 0.014 BTC Smile 80% refback odezwij się na PW

Odezwałem się Smile

Okej. A więc dzisiaj tak jak i wczoraj popracowałem sobie na skracaczach i trochę poklikałem w kranikach.

Tak prezentują się statystyki z wczoraj:

adf.ly = 3.40$
shorte.st = 0.88$

Mxrevshare:
[Obrazek: cae2708c01d7.png]

Satoshi wam będę tutaj pisał dopiero jak zostaną wypłacone, a statystyki ze skracaczy z dzisiaj będą jutro, bo z reguły tak jest, że dopiero na następny dzień kończą wpadać wejścia.

No i to chyba tyle co do dnia dzisiejszego oraz wczorajszego. Serdecznie pozdrawiam wszystkich i dziękuję za miłe słowa Smile


RE: Jak nie teraz to kiedy? - Kasjer - 31-05-2016 00:07

Będę śledził - powodzenia. ^^


RE: Jak nie teraz to kiedy? - denio - 01-06-2016 20:53

Dziękuję Smile

Wczoraj nic nie dodałem, bo nie miałem internetu ale zdeterminowany na mxrevshare przed 0:00 wyklikałem 100 reklam na telefonie (było ciężko). Dzisiaj tylko na shorte porobiłem ale bardzo mało więc jutro nawet nie będzie się czym chwalić no ale w końcu dziś dzień dziecka. A teraz lecę oglądać mecz mam nadzieje, że Polska wygra mimo, że przegrywa na chwilę obecną 1-0 :/ P O L S K A !

Tutaj macie screena z MX:
[Obrazek: b68649e84ba4.png]


RE: Jak nie teraz to kiedy? - denio - 02-06-2016 21:12

Z wczorajszego shortowania, że tak to powiem wpadło śmieszne 0.15$ dziś też będzie słabo, bo na obecną chwilę jest 0.10$, więc maksymalnie jutro do 0.15$ dobije. Brak czasu robi swoje. Za to na MX nadal klikam codziennie wszystko i mam nadzieję, że tak będę klikał jeszcze długo Smile Dziś poklikałem sobie jeszcze trochę na kubigo, na który mam obecnie oszałamiające 1,82zł. Zaraz się jeszcze za kraniki BTC wezmę no, a potem w kime. Trzymajcie się i do następnego wpisu o ile jeszcze ktoś tu zagląda Smile

[Obrazek: a8749d7f8f3b.png]