Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pozyczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: pozyczka (/Temat-pozyczka-133858)

Strony: 1 2


pozyczka - sonyericsson - 29-05-2016 17:17

gdzie polecacie wziac pozyczke? potrzebuje 1000 zl / 6 msc , cos takiego Jerk2


RE: pozyczka - krutek90 - 29-05-2016 17:24

Skorzystaj z jakiś chwilówek, Wonga, ViaSMS, sporo tego jest Smile


RE: pozyczka - sonyericsson - 29-05-2016 17:56

potrzebuje wlasnie jak najszybciej Smile


RE: pozyczka - krutek90 - 29-05-2016 18:01

No to szybszych niż chwilówki raczej nie znajdziesz. Jeżeli w KRD itp jestem czysty to nie powinieneś mieć problemu i w ciągu max 20 minut będziesz miał kasę na koncie.


RE: pozyczka - rachman - 29-05-2016 22:50

Parabanki. Tylko wczytuj się w koszty. Jak 1 raz bierzesz to czasem bez kosztów się uda. Tu masz przykładowe firmy pożyczkowe:
http://rachman.produktyfinansowe.pl/pozyczki-pozabankowe.html

Możesz też społecznościowych spróbować ale to zazwyczaj wolniej pójdzie:
http://rachman.produktyfinansowe.pl/pozyczki-spoecznosciowe.html


RE: pozyczka - sonyericsson - 30-05-2016 10:22

nie chca nigdzie dac pozyczki Tongue


RE: pozyczka - rachman - 30-05-2016 11:24

Nigdzie? To w ilu firmach składałeś już wniosek? Na tej stronie co podałem jest ich kilkadziesiąt więc chyba któraś by się nadała? Chyba że wykazujesz że nie masz dochodów żadnych to mało która firma da więcej niż stówkę/dwie Wink Ja kiedyś brałem ale pisałem że mam umowy zlecenia/dzieło itd - w końcu z netu też pieniądz a nie manna Wink


RE: pozyczka - sonyericsson - 30-05-2016 11:59

a co jak beda chcieli zobaczyc te umowy? ;P


RE: pozyczka - krutek90 - 30-05-2016 12:05

Zadzwonią i zapytają czy możesz przedstawić i odesłać umowę, ty tak, ale dopiero w nocy, gdyż obecnie jesteś w pracy i za bardzo nie masz jak. Oni pewnie zaoferują mniejszą kwotę czy coś i wystarczy się zgodzić, tyle Smile

ps. Sytuacja potwierdzona Smile


RE: pozyczka - rachman - 30-05-2016 22:53

Cytat:a co jak beda chcieli zobaczyc te umowy
Mnie jakoś jak raz zapytali to powiedziałem że mam stały dochód z netu, mogą w fiskusie sprawdzić albo pita wyślę a że nie mieli takiej opcji to wybrałem najbliższą prawdy a jak im nie psuje to idę składać wniosek gdzie indziej... zresztą jakąś 1 czy 2 umowy miałem na drobnicę bo w różnych programach próbuję sił. Wyśmiałem babkę że za parę złotych jej hasła do konta nie dam by sprawdzała wpływy a na historię to kilka dni musiałaby czekać a ja już potrzebuję nie za parę dni - wtedy to sam mogę jej pożyczyć Tongue i spasowała... Nie znam twojej sytuacji. Mi było obojętne miałem umowę na 30 zł więc nie kłamałem beka

p.s. jak dużej kwoty nie chcą dać a masz z czego oddać to rusz głową i weź kilka pożyczek po 200 zł na przykład - to dają chyba każdemu - a jak widzę u mnie kilka firm daje bez kosztów pierwsze pożyczki wiec... tak też kumpel zrobił - chciał 600 ale nie dali to wziął 3 x po 200 w różnych firmach jednocześnie Tongue