Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozliczyć się przelewem z PayPala na konto bankowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jak rozliczyć się przelewem z PayPala na konto bankowe? (/Temat-Jak-rozliczyc-sie-przelewem-z-PayPala-na-konto-bankowe-133770)



Jak rozliczyć się przelewem z PayPala na konto bankowe? - WuJeKuBa - 27-05-2016 21:26

Witam Serdecznie! Obstawiałem na fanobet.com od 30$ i w 4 dni na koncie jest 1000$ skinach do CS: GO (miałem cholerne szczęście) i chcę je sprzedać na opskins.com, więc będzie z 2-3 tysiące Smile I teraz mam pytanie, gdy te skiny sprzedam i będę miał już tą kasę na PayPal'u, to jak przy przelewie na konto bankowe po drodze się rozliczyć, powie mi to ktoś po kroku? Byłbym naprawdę cholernie wdzięczny! Nie chcę mieć problemów, a przelew więcej niż 1 tysiąca, to słyszałem, że lepiej się rozliczać Wink


RE: Jak rozliczyć się przelewem z PayPala na konto bankowe? - ShuQi - 27-05-2016 21:48

Witaj.

Jak ja bym to zrobił?

Dział wymian---> Wymienić gotówkę u jednego z handlarzy naszychWink

Prowizja? do 9%

Prowizja w US? Sporo większa+ problemy+strata czasu.


Przy przelewie na 2/3 tysiące nikt nie powinien nawet o Tobie usłyszeć.


RE: Jak rozliczyć się przelewem z PayPala na konto bankowe? - WuJeKuBa - 27-05-2016 22:09

OK, dzięki Wink