Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring Skracania - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 59 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring Skracania - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 59 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-Skracania-od-A-do-Z-ZARABIAJ-z-pomoca-59-poradnikow-133767)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 04-04-2017 20:18

Cześć! Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie bo to kwestia indywidualna... może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, może jeszcze tego samego dnia - a może nigdy Smile
To zależy od tego jakie masz dotychczasowe doświadczenia, czy masz już jakieś zaplecze no i jakie masz nastawienie. Generalnie poradnik opisuje "krok po kroku" co robić, a w razie czego odpowiadam na wszelkie pytania - no ale konkretnej odpowiedzi na pytanie ile Ci zajmie przyswojenie tego wszystkiego nie znam Smile

Jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji - niczym nie ryzykujesz, więc myślę że nie zaszkodzi po prostu spróbować i samemu ocenić swoje możliwości w tym zakresie Smile

Pozdrawiam!


RE: ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ - brombor - 24-04-2017 18:37

Poradnik kupiłem.
Jeszcze nie wszystko przeczytałem, ponieważ jest tego sporo, ale widzę, że z tego jednego poradnika uzyskam więcej rzetelnej informacji aniżeli ze wszystkich innych poradników pisanych przez reflinkowych naganiaczy.

Jeśli ktoś jeszcze, podobnie jak ja, błądzi po omacku w świecie skracania to brać śmiało. Opisane wszystko krok po kroku, a jeśli coś niejasne - autor odpisuje bardzo szybko.

Jednym słowem: warto.


RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 22-05-2017 15:18

Miło mi poinformować, że całość materiałów dot. SKRACANIA LINKÓW została zreorganizowana,zaktualizowana i rozszerzona!. Wszystkie poradniki składające się na mentoring są w pełni dostosowane do obecnej sytuacji.

W pełni potwierdzam aktualność oferty przedstawionej w pierwszym poście Smile

Pozdrawiam i zapraszam Smile
mysc


RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 08-06-2017 20:48



Potwierdzam aktualność oferty w czerwcu 2017 Smile



Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z ofertą nowej grupy: [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get paid 2.0 Smile





RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - TryKillMe - 09-06-2017 13:25

Poszło PW.


RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 04-07-2017 00:24



Potwierdzam aktualność oferty w lipcu 2017 Smile





RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - mlodszy.htw - 10-07-2017 13:53

Wysłałem PW. Pozdrawiam.


RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - Kiniek - 16-07-2017 18:00

Napisałem PW. Pozdrawiam!


RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 16-07-2017 21:23

(16-07-2017 18:00)Kiniek napisał(a):  Napisałem PW. Pozdrawiam!

@[Kiniek], masz pełną skrzynkę - nie moge odpowiedzieć Smile


RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ - mysc - 24-08-2017 19:08

Potwierdzam pełną aktualność oferty i informuję o zmianie ceny Mentoringu Promowania Gier Online. W związku ze zmianą zmieniła się cena zestawu składającego się ze wszystkich czterech mentoringów. Szczegóły w pierwszym poście, zapraszam Smile

.